Cestovní pojištění

Společně s pojišťovnou UNION Vám nabízíme cestovní pojištění zahrnující léčebné výlohy v zahraničí, a to i při aktivních sportech. Nabízíme varianty A30, A60, B, C a nově také A30 PANDEMIC.

Koronavirus a pandemie onemocnění COVID-19 ovlivnily mnoho cestovatelů, kteří se vzdali svých cestovatelských plánů kvůli obavám ze zvýšených nákladů, v případě vypuknutí nákazy. Nové pojištění PANDEMIC vám přináší úhradu nákladů vzniklých v zahraničí v souvislosti s onemocněním COVID-19, v případě:

  •       jeho léčby anebo následné hospitalizace i v rizikových zemích, až do výše 1.000.000 Kč,
  •       nařízené karantény v zahraničí (náklady na ubytování),
  •       cesty zpět do vlasti v jiném, než původním termínu, kromě cesty vlastním dopravním prostředkem (cestovní náklady).

A navíc, pokud vypukne nákaza před odjezdem na cestu do zahraničí, i na úhradu vyúčtovaného storno poplatku za stornování objednané služby v případě:

  •       nařízení domácí karantény,
  •       nevpuštění do dopravního prostředku.

 

Pojištění PANDEMIC se vztahuje na všechny země světa, v souladu se zvolenou územní platností pojištění, a to bez ohledu na epidemiologickou situaci v cílové nebo tranzitní zemi a je dostupné pro všechny klienty až do věku 69 let.

Pozor!!! V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna je třeba pojištění sjednat nejpozději do 3 dnů od platby zálohy. Pojištění zařizujeme pouze ve všední dny.

Máte-li o pojištění zájem, napište nám na e-mail crew@surf-trip.cz.

Podrobnější informace k jednotlivým variantám a cenám pojištění najdete zde.

Kompletní sazebník a výši pojistných limitů stahujte zde .


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí