Surf v exotice

Oblíbili jste si surfování a chcete poznat exotické kraje? Úplní začátečníci a pokročilí jezdci si nejlépe zajezdí na Srí Lance a v Dominikáně. Tu doporučujeme především zájemcům o noční život v rytmu salsy. Pokročilé jezdce a ty, kdo sní o cestě do Indonésie, čekáme na Bali. Pro zkušené surfaře, co se nebojí jezdit na korálových útesech, jsou určeny plavby po průzračných vodách Malediv.

Sri Lanka

Surfování na Cejlonu doporučujeme začátečníkům i pokročilým surfařům, kteří ocení jak surfovou pláž přímo před ubytováním, tak klidnou vesničku daleko od hotelů a barů. Pro cestovatele máme  celou řadu výletů, pro surfaře pak širokou nabídku surfového vybavení a lekce od profesionálních surfových instruktorů v českém jazyce. Na Srí Lance jsme první oficiální surfovou školou s certifikací ISA.

od listopadu do dubna

Maledivy

Desetidenní pobyt na luxusní lodi doporučujeme všem, kdo už umí jezdit stranou a podplavávat velké vlny. Začátečníkům Maledivy nedoporučujeme, vždycky se ale můžete opalovat nebo skočit z vrchví paluby a šnorchlovat.  Pobyt na Maledivách, během kterého navštívíte centrální atol Male, patří k nezapomenutelným životním zážitkům.

duben, květen, listopad

Dominikána

Chcete-li si po surfování užívat nočního života, barů a diskoték, je pro vás cesta do Dominikány nejlepší volbou. Vlny jsou ideální pro začátečníky i pokročilé, lokální surfaři jsou v pohodě a rumu je vždy dostatek. V březnu nabízíme i pobyty spojené s cvičením jógy.

únor, březen

Bali

Surfování na Bali je hodně obtížné, většina spotů vyžaduje pokročilou úroveň surfařů. Pokud vám ale při cestě do ráje jde především o vlny, tak doporučujeme zvolit některý z námi navrhovných termínů, kdy jsou vlny menší a jednodušší. Dvakrát v roce zde organizujeme kompletní jógové pobyty, ale pouze ubytovat se nebo využít individuálních služeb můžete po celý rok!

říjen, listopad, duben, květen

květen, červen


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí