Surf v exotice

Oblíbili jste si surfování a chcete poznat exotické kraje? Úplní začátečníci a pokročilí jezdci si nejlépe zajezdí na Srí Lance a v Dominikáně. Tu doporučujeme především zájemcům o noční život v rytmu salsy. Pokročilé jezdce a ty, kdo sní o cestě do Indonésie, čekáme na Bali. Pro zkušené surfaře, co se nebojí jezdit na korálových útesech, jsou určeny plavby po průzračných vodách Malediv.

Maledivy

Desetidenní pobyt na luxusní lodi doporučujeme všem, kdo už umí jezdit stranou a podplavávat velké vlny. Začátečníkům Maledivy nedoporučujeme, vždycky se ale můžete opalovat nebo skočit z vrchví paluby a šnorchlovat.  Pobyt na Maledivách, během kterého navštívíte centrální atol Male, patří k nezapomenutelným životním zážitkům.

duben, květen, listopad

Sri Lanka

Surfování na Cejlonu doporučujeme začátečníkům i pokročilým surfařům, kteří ocení jak surfovou pláž přímo před ubytováním, tak klidnou vesničku daleko od hotelů a barů. Pro cestovatele máme  celou řadu výletů, pro surfaře pak širokou nabídku surfového vybavení a lekce od profesionálních surfových instruktorů v českém jazyce. Na Srí Lance jsme první oficiální surfovou školou s certifikací ISA.

od listopadu do dubna

Dominikána

Chcete-li si po surfování užívat nočního života, barů a diskoték, je pro vás cesta do Dominikány nejlepší volbou. Vlny jsou ideální pro začátečníky i pokročilé, lokální surfaři jsou v pohodě a rumu je vždy dostatek. V březnu nabízíme i pobyty spojené s cvičením jógy.

únor, březen

Bali

Surfování na Bali je hodně obtížné, většina spotů vyžaduje pokročilou úroveň surfařů. Pokud vám ale při cestě do ráje jde především o vlny, tak doporučujeme zvolit některý z námi navrhovných termínů, kdy jsou vlny menší a jednodušší. Dvakrát v roce zde organizujeme kompletní jógové pobyty, ale pouze ubytovat se nebo využít individuálních služeb můžete po celý rok!

říjen, listopad, duben, květen

květen, červen


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí