Surf v exotice

Oblíbili jste si surfování a chcete poznat exotické kraje? Úplní začátečníci a pokročilí jezdci si nejlépe zajezdí na Srí Lance. Dominikánu doporučujeme především zájemcům o noční život v rytmu salsy a také cestovatelům, kteří nemají parťáka na cestování, protože v roce 2023 zde premiérově proběhl oblíbený pobyt Single Fin, který znáte z Francie. Pro zkušené surfaře, co se nebojí jezdit na korálových útesech, jsou určeny plavby po průzračných vodách Malediv. Pobyty na Bali pro fitness nadšence a pro pokročilé jezdce opět chystáme na rok 2024.

Sri Lanka

Surfování na Cejlonu doporučujeme začátečníkům i pokročilým surfařům, kteří ocení jak surfovou pláž přímo před ubytováním, tak klidnou vesničku daleko od hotelů a barů. Pro cestovatele máme  celou řadu výletů, pro surfaře pak širokou nabídku surfového vybavení a lekce od profesionálních surfových instruktorů v českém jazyce. Na Srí Lance jsme první oficiální surfovou školou s certifikací ISA.

od listopadu do dubna

Maledivy

Pobyt na luxusní lodi doporučujeme všem, kdo už umí jezdit stranou a podplavávat velké vlny. Začátečníkům Maledivy nedoporučujeme, vždycky se ale můžete opalovat nebo skočit z vrchví paluby a šnorchlovat.  Pobyt na Maledivách, během kterého navštívíte centrální atol Male, patří k nezapomenutelným životním zážitkům.

duben, květen, listopad

Expedice Jáva

Expedici doporučujeme všem, kdo si chtějí odpočinout v klidu panenské přírody, daleko od diskoték, hotelů a nočního života, spokojí se s obyčejnými restauracemi i ubytováním, a naopak ocení výlety s místními guidy po surfových spotech bez lidí. Vhodné pro všechny surfaře a cestovatele, co se chtějí odpojit od každodenního shonu.

duben, květen

Surf adventure Pinang

Toto je exkluzivní zážitek pro malou skupinu surfařů s odvahou vyrazit do odlehlých části Indonésie, na donedávna opuštěný ostrov Pinang. Umíte už surfovat, nebojíte se reefu a chcete zažít něco opravdu jedinečného? Tady to máte!

od listopadu do dubna

Dominikána

Chcete-li si po surfování užívat nočního života, barů a diskoték, je pro vás cesta do Dominikány nejlepší volbou. Vlny jsou ideální pro začátečníky i pokročilé, lokální surfaři jsou v pohodě a rumu je vždy dostatek. Kromě klasických surfových pobytů můžete vyzkoušet i oblíbený balíček Single Fin pro jednotlivce a ty, kdo nemají za rytmem salsy s kým cestovat.

Bali

Indonésie začíná rozvolňovat pravidla pro vstup do země zahraničním cestovatelům. Podmínky se stále mění a je třeba je sledovat. Z organizačních důvodů jsme se rozhodli obnovit všechny naše pobyty až v roce 2023. Zatím se věnujeme pobytům na Srí Lance, na Maledivách a těšíme se na léto v evropských destinacích. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Bali v roce 2023!

celoročně

říjen, listopad, duben, květen

Surfkemp na Bali

Surfkemp na Bali

Není dostupný

květen, červen

Single fin Bali

Single fin Bali

Není dostupný

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli