Chtěli jsme zažít něco nezapomenutelného

Chtěli jsme zažít něco nezapomenutelného

Kamča nám sepsala krásný report z posledního týdne ve Španělsku. Moc jí děkujeme a těšíme se, až se zase potkáme u oceánu.

O surfování jsme s kamarádkou přemýšlely už dlouhou dobu, ale k objednání zájezdu jsme se dostaly až v rámci prokrastinace při učení se na maturitu. Chtěly jsme v těch našich nejdelších prázdninách zažít něco nezapomenutelného a to se nám taky povedlo.

Jako destinaci jsme si vybraly Španělsko a rozhodly jsme se, že pojedeme s celou partou osmi lidí autem už z Prahy, abychom začaly nasávat atmosféru co nejdříve. Bohužel se nám cestou porouchalo auto a z už tak nekonečně dlouhé cesty se stala ještě delší. Díky skvělým spoluúčastníkům, a hlavně řidičům, se i tak jízda stala dobrou vzpomínkou, protože kdo z vás může říct, že s plnou náručí lahví chodil od domu k domu a prosil nebohé Francouze o kapku vody na přežití. Nakonec jsme se po 33 hodinách dostali na místo určení, kde na nás už čekali ostatní účastníci s pivem a napjatýma ušima, co se nám vlastně stalo.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí