I šlapadlo je možné potopit

I šlapadlo je možné potopit

Přinášíme podrobný zápisníček o tom, jak může vypadat váš surfový pobyt v našem letním surfhousu ve Francii a jak se surfování může stát vaším novým koníčkem!

„Kam letos v létě vyrazíme?“, ptal se mě Martin začátkem června a já na to „No přece do divočiny, do hor, jak jinak.“ Mám ráda hory, přechody s pár věcmi na zádech, pocit volnosti, svobody, odpočinku od civilizace, dívání se na svět s doslova větším nadhledem, extrémní podmínky na cestě navíc rovnají priority. Martin měl ale vymyšlený jiný plán: „Co kdybychom konečně už jeli zkusit ten surf?“.

Martina, coby příznivce sjíždění kopců na prknech, která znamenají longboardy a snowboardy, surf lákal už dlouho. Mě boardové sporty přišly tak nějak klučičí a raději jsem se na ně vždycky jen koukala, případně obdivovala, anebo mi byly jedno. Samotné surfování jsem znala jen z reklamních spotů, surfových videí a Beverly Hills, protože jak každý ví, Dylan jezdíval svoje depky rozdýchávat na Bahamy.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí