Sešla se opět skvělá parta lidí

Sešla se opět skvělá parta lidí

Eva Hlaváčková byla jednou z účastnic posledního surfvého kempu na Lanzarote. Poté, co se aklimatizovala na život v republice bez oceánu, nám sepsala pár vzpomínek na ostrov výborného jídla a parádních vln.

Zima se neúprosně blíží, a než začne období dlouhých večerů a svařeného vína, je potřeba se ještě ohřát a hlavně… zasurfovat. Samozřejmě ideální by byla exotika, ale pro ty, kterým už nezbývá moc dovolené doporučuji Lanzarote, které je relativně blízko a nabízí skvělé podmínky pro začínající surfaře, což byl náš případ. Po 4,5hodinách letu jsme dorazili do cílové destinace. Okolí spíš připomínalo měsíční krajinu, pro ty, jejichž přáním je let na Měsíc tak je to skvělá volba, schválně… Kdo to může říct, že byl na měsíci, my už ano.

Hned na letišti nás vyzvednul Vítek a vyrazili jsme směrem do místního supermarketu, kde jsme si nakoupili zásoby dobrého jídla a kvalitního pití. Po krátkém shoppingu nás čekala cesta do Famary, kde byla naše základna. Hned první večer proběhl prvním „večírek“, který se nesl v duchu seznamky a jak to na surf tripech bývá, sešla se opět skvělá parta lidí.

Se surfováním jsme začali hned druhý den ráno, kdy nám Špáťa, surfový guru, vysvětlit základy surfování a jak správně držet surf abychom nevypadali jako amatéři, ale jako profíci, a vyrazili jsme na první lekci s místním instruktorem. Podmínky na surfování jsme neměli ideální, ale i tak to všechny bavilo a každý den jsme zkoušeli zdokonalovat své dovednosti.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí