Určitě jsme se neviděli naposled

Určitě jsme se neviděli naposled

Děkujume Lucii za obsáhlý report, ve kterém krásně srhnula svoji první zkušenost se Surf-tripem a vlnami.

Kdybych měla naší dovolenou ve Špáňu shrnout jedinou myšlenkou, tak by to určitě byla ta, že očekávání byla vysoká, ale ani z poloviny tak skvělá, jako realita.

Naše cesta začala 29.6. na Smíchovském nádraží v Praze. Nebudu Vám lhát, představa 22 hodin v autě plném cizinců nás s bráchou pěkně děsila, ale zpětně musím říct, díky bohu že jsme neletěli letadlem! Z Prahy do Špáňa nás vezli úžasní řidiči, Vítek a David (ze začátku zvaný také jako Petr) kteří nám hrami a tématy ke konverzaci pomohli překonat počáteční stud a užít si cestu naplno. Co Vám budu povídat, když jsme dorazili do cíle, měla jsem dojem, že všechny ty lidi znám už roky! První dojem z baráčku Surf-tripu a Španělska celkově snad nedokážu ani popsat, pro mě to bylo jedno velké WOW. Baráček se nachází v malebné vesničce Langre, jen pár kroků od útesů a pláže, na které se následně surfovalo. Celé okolí je plné kopců, lesů a zeleně. Přidejte k tomu východ nebo západ slunce a je z toho romantika jako trám.

Hned po příjezdu jsme se ubytovali, seznámili s celou crew (což jsou všichni neskuteční sympaťáci!), zašli jsme se podívat na pláž a následně zahájili seznamovací večer ve znamení domácí slivovice. Co si budem, seznámili jsme se skvěle.

Následující den, kromě parádního výletu do Soma, nadešla ta dlouho očekávaná chvíle, první surfová lekce. V naší skupince začátečníků jsme se sešli opravdu různí lidé. Holky i kluci, mladší i starší, sportovci i gaučáci. Ale myslím, že jedno máme společné. Už po té první lekci nás to surfování všechny neuvěřitelně chytlo! Téměř všichni jsme na surfu stáli poprvé a o to intenzivnější zážitek to pro nás byl. Společně jsme prožívali všechny pády (a že jich bylo ) a hlavně oslavovali každý malý krůček který nás posouval k tomu opravdickému surfování. Většině z nás se už ten první den podařilo na prkně postavit, případně si i sjet nějakou tu menší vlnu, což byl samozřejmě neskutečný úspěch! Který se večer musel oslavit domácí slivovicí číslo dvě.

Za veškeré surfové úspěchy vděčíme našim báječným instruktorům, Josebovi a Bazovi (tomu speciálně ještě za parádní surfovou přednášku plnou zajímavých a užitečných informací, za video coaching a za fotodokumentaci, díky Bazo!), bez nich by to nešlo.

Související články
Pokročilí surfaři míří na Lanzarote!

Představujeme horkou novinku tohoto podzimu, dva týdenní surfové kurzy pro pokročilé jezdce. Chci progres Lanzarote je surfový trénink, který jsme připravili s naším kamarádem, profesionálním surfařem a koučem řady úspěšných jezdců (i neméně úspěšných instruktorů Surf-Tripu) Gustavem Barretem. Chceš lepší vlny, delší jízdy i radikálnější zatáčky ještě letos? Čti dál!

číst více
Magdy silvestrovské předsevzetí? Surf kurz!

Mé silvestrovské předsevzetí na nadcházející rok? Odjet surfovat, vydat se na surfařský kurz. Touhu po dobrodružství ještě umocnila pandemie koronaviru, která na nějaký čas znemožnila cestování, takže jsem na nic nečekala a cestu, která mě unese na vlně zážitků zrealizovala. Toužila jsem vyzkoušet něco nového, na chvíli uniknout od ruchu velkoměsta a vypnout, což se […]

číst více
Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli