Určitě jsme se neviděli naposled

Určitě jsme se neviděli naposled

Děkujume Lucii za obsáhlý report, ve kterém krásně srhnula svoji první zkušenost se Surf-tripem a vlnami.

Kdybych měla naší dovolenou ve Špáňu shrnout jedinou myšlenkou, tak by to určitě byla ta, že očekávání byla vysoká, ale ani z poloviny tak skvělá, jako realita.

Naše cesta začala 29.6. na Smíchovském nádraží v Praze. Nebudu Vám lhát, představa 22 hodin v autě plném cizinců nás s bráchou pěkně děsila, ale zpětně musím říct, díky bohu že jsme neletěli letadlem! Z Prahy do Špáňa nás vezli úžasní řidiči, Vítek a David (ze začátku zvaný také jako Petr) kteří nám hrami a tématy ke konverzaci pomohli překonat počáteční stud a užít si cestu naplno. Co Vám budu povídat, když jsme dorazili do cíle, měla jsem dojem, že všechny ty lidi znám už roky! První dojem z baráčku Surf-tripu a Španělska celkově snad nedokážu ani popsat, pro mě to bylo jedno velké WOW. Baráček se nachází v malebné vesničce Langre, jen pár kroků od útesů a pláže, na které se následně surfovalo. Celé okolí je plné kopců, lesů a zeleně. Přidejte k tomu východ nebo západ slunce a je z toho romantika jako trám.

Hned po příjezdu jsme se ubytovali, seznámili s celou crew (což jsou všichni neskuteční sympaťáci!), zašli jsme se podívat na pláž a následně zahájili seznamovací večer ve znamení domácí slivovice. Co si budem, seznámili jsme se skvěle.

Následující den, kromě parádního výletu do Soma, nadešla ta dlouho očekávaná chvíle, první surfová lekce. V naší skupince začátečníků jsme se sešli opravdu různí lidé. Holky i kluci, mladší i starší, sportovci i gaučáci. Ale myslím, že jedno máme společné. Už po té první lekci nás to surfování všechny neuvěřitelně chytlo! Téměř všichni jsme na surfu stáli poprvé a o to intenzivnější zážitek to pro nás byl. Společně jsme prožívali všechny pády (a že jich bylo ) a hlavně oslavovali každý malý krůček který nás posouval k tomu opravdickému surfování. Většině z nás se už ten první den podařilo na prkně postavit, případně si i sjet nějakou tu menší vlnu, což byl samozřejmě neskutečný úspěch! Který se večer musel oslavit domácí slivovicí číslo dvě.

Za veškeré surfové úspěchy vděčíme našim báječným instruktorům, Josebovi a Bazovi (tomu speciálně ještě za parádní surfovou přednášku plnou zajímavých a užitečných informací, za video coaching a za fotodokumentaci, díky Bazo!), bez nich by to nešlo.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí