Vítejte na Sea You House

Vítejte na Sea You House

Sea you house na Srí Lance je v provozu a my konečně máme čas odpovědět na všechny vaše otázky. Děkujeme moc za váš zájem a podporu! Sea you there!

Po dlouhých měsících práce jsme na Srí Lance společnými silami a za obrovské podpory architekta Pepy Mrázka, designérského dua Zuzky a Jirky a díky nezištné pomoci celé řady z vás otevřeli Sea you house. Šéf projektu, manažer, zedník, zahradník, obkladač, cvičitel psů, opravář potrubí a surfový instruktor Otík Oliva v jedné osobě při té příležitosti odpovídá na pár nejčastějších otázek.

Jak vůbec vznikl nápad postavit surfhouse?

Tak nějak k tomu dospěl čas, abychom všechny naše zkušenosti, které jsme nasbírali v destinacích po celém světě, dali dohromady a postavili surf house, který uspokojí vše čem touží český surfař, nesurfující doprovod, malé děti a nadšenci pro jógu a další cvičení. Sea You House je v podstatě zhmotnění toho, jak se Surf-trip posledních 12 vyvíjel…

Super název, koho to vůbec napadlo?

Za tento název děkujeme Zuzce a Jirkovi, kteří také připravují dekorační kresby na zdi domu, a letos na Srí lance dělají perfektní snídaně! V názvu SEA YOU, je jasný vztah k moři, oceánu, který máme na dohled, a především protože “Sí jů/vidíme se” ..na pláži, na line-upu, na surfu, na pivu.. 🙂 v dalších destinacích nebo prostě jen na Surf-tripu.

A poslední otázka, jaké to vůbec je stavět dům na Srí Lance?

Tak to je nezapomenutelný zážitek! Na druhé straně si ale myslím, že to bude srovnatelné jako kde kolik jinde 🙂 Samozřejmě že stavba na Srí Lance má svá specifika a zvláštnosti, o těch vám ale povíme, až když za námi dorazíte. Srí Lanka je prostě země jako žádná jiná!:-)


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí