IN SUMMER WE TRUST – léto 2021

IN SUMMER WE TRUST – léto 2021

Těšíme se na letní sezónu u oceánu a přinášíme informace k termínům a covid situaci ve světě. Pobyty jsou vypsány, máte-li zájem, hlaste se!

Rádi bychom vám odpověděli na všechny dotazy ohledně testů, omezení aktivit, nošení roušek a hygienických opatření v jednotlivých destinacích během nadcházejícího léta.

I přesto, že jsme členy Asociace CK ČR, která pro své členy získává nepřetržitě co nejvíce informací (díky za to!), tak bohužel nevíme o nic víc, než se píše na webu Ministerstva zahraničí ČR, webech leteckých  společností apod. Proto si netroufneme dávat doporučení, prezentovat naše názory a přemlouvat vás k tomu, abyste s námi k oceánu vycestovali.

Aktuální info k problematice cestování najdete zde . Situaci v jednotlivých zemích pak mapuje Ministerstvo zahraničí zde .

Ano, cestování je  a ještě delší dobu bude složitější, méně pohodlné a především výrazně dražší než dříve. Můžete se dostat do situací, na které se velmi těžce připravuje. Pokud nechcete tato rizika, stres a nejistoty podstupovat, zůstaňte letos ještě doma a užijte si krásné léto v Čechách. Jste-li na jistou míru nepohodlí připraveni, tak se na vás  už teď těšíme na pláži i na mejdanu!

U dopravy se nabízí vytvořit skupinky s dobrými řidiči a vydat se na cestu vlastním autem, vyhnete se tak komplikacím se zrušenými a změněnými lety.

Všechny pobytu pak doporučujeme vždy při zaplacení zálohy okamžitě pojistit, ideálně u některé z pojišťoven, co nabízí i zvláštní služby pro případ komplikací spojených s COVID. My nabízíme tuto variantu . Pojištění vám zachrání peníze ve chvíli nenadálého storna z vaší strany.

Pozor!!! V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna je třeba pojištění sjednat nejpozději do 3 dnů od platby zálohy. My pojištění zařizujeme pouze ve všední dny a objednat si ho můžete na crew@surf-trip.cz.

Naše CK pak vrátí sto procent zaplacených peněz jen ve chvíli, kdy bude pobyt nerealizovatelný, tj. cílová destinace bude pro turisty uzavřena, popřípadě bude zakázáno vycestovat z České republiky.  V tomto případě dostanete všechny peníze zpět. Pro ostatní případy je zde pojištění.

Kvůli nelehké situaci v cestovním ruchu jsme pak bohužel museli pro rok 2021 zrušit a anulovat všechny naše dosavadní bonusové programy a výhody pro stálé zákazníky. Za tuto nepříjemnost se velmi omlouváme a předem děkujeme za pochopení.

IN SUMMER WE TRUST!

surfkemp

Související články
Pokročilí surfaři míří na Lanzarote!

Představujeme horkou novinku tohoto podzimu, dva týdenní surfové kurzy pro pokročilé jezdce. Chci progres Lanzarote je surfový trénink, který jsme připravili s naším kamarádem, profesionálním surfařem a koučem řady úspěšných jezdců (i neméně úspěšných instruktorů Surf-Tripu) Gustavem Barretem. Chceš lepší vlny, delší jízdy i radikálnější zatáčky ještě letos? Čti dál!

číst více
Magdy silvestrovské předsevzetí? Surf kurz!

Mé silvestrovské předsevzetí na nadcházející rok? Odjet surfovat, vydat se na surfařský kurz. Touhu po dobrodružství ještě umocnila pandemie koronaviru, která na nějaký čas znemožnila cestování, takže jsem na nic nečekala a cestu, která mě unese na vlně zážitků zrealizovala. Toužila jsem vyzkoušet něco nového, na chvíli uniknout od ruchu velkoměsta a vypnout, což se […]

číst více
Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli