IN SUMMER WE TRUST – léto 2021

IN SUMMER WE TRUST – léto 2021

Těšíme se na letní sezónu u oceánu a přinášíme informace k termínům a covid situaci ve světě. Pobyty jsou vypsány, máte-li zájem, hlaste se!

Rádi bychom vám odpověděli na všechny dotazy ohledně testů, omezení aktivit, nošení roušek a hygienických opatření v jednotlivých destinacích během nadcházejícího léta.

I přesto, že jsme členy Asociace CK ČR, která pro své členy získává nepřetržitě co nejvíce informací (díky za to!), tak bohužel nevíme o nic víc, než se píše na webu Ministerstva zahraničí ČR, webech leteckých  společností apod. Proto si netroufneme dávat doporučení, prezentovat naše názory a přemlouvat vás k tomu, abyste s námi k oceánu vycestovali.

Aktuální info k problematice cestování najdete zde . Situaci v jednotlivých zemích pak mapuje Ministerstvo zahraničí zde .

Ano, cestování je  a ještě delší dobu bude složitější, méně pohodlné a především výrazně dražší než dříve. Můžete se dostat do situací, na které se velmi těžce připravuje. Pokud nechcete tato rizika, stres a nejistoty podstupovat, zůstaňte letos ještě doma a užijte si krásné léto v Čechách. Jste-li na jistou míru nepohodlí připraveni, tak se na vás  už teď těšíme na pláži i na mejdanu!

U dopravy se nabízí vytvořit skupinky s dobrými řidiči a vydat se na cestu vlastním autem, vyhnete se tak komplikacím se zrušenými a změněnými lety.

Všechny pobytu pak doporučujeme vždy při zaplacení zálohy okamžitě pojistit, ideálně u některé z pojišťoven, co nabízí i zvláštní služby pro případ komplikací spojených s COVID. My nabízíme tuto variantu . Pojištění vám zachrání peníze ve chvíli nenadálého storna z vaší strany.

Pozor!!! V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna je třeba pojištění sjednat nejpozději do 3 dnů od platby zálohy. My pojištění zařizujeme pouze ve všední dny a objednat si ho můžete na crew@surf-trip.cz.

Naše CK pak vrátí sto procent zaplacených peněz jen ve chvíli, kdy bude pobyt nerealizovatelný, tj. cílová destinace bude pro turisty uzavřena, popřípadě bude zakázáno vycestovat z České republiky.  V tomto případě dostanete všechny peníze zpět. Pro ostatní případy je zde pojištění.

Kvůli nelehké situaci v cestovním ruchu jsme pak bohužel museli pro rok 2021 zrušit a anulovat všechny naše dosavadní bonusové programy a výhody pro stálé zákazníky. Za tuto nepříjemnost se velmi omlouváme a předem děkujeme za pochopení.

IN SUMMER WE TRUST!

surfkemp


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí