Moje vysněná jóga na Bali

Moje vysněná jóga na Bali

Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám z těchto krásných dvanácti dní napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst.

Dlouho jsem pokukovala po cestování do Indonésie, nicméně jsem stále nemohla získat odvahu vyrazit. Byl to můj velký sen, na sociálních sítích jsem sledovala kamarády, známé i neznámé tváře a měla jsem pocit, že se jedná o něco nedosažitelného.

Pak jsem ale narazila na adresu Surf-trip.cz, kde nabízeli přesně to, co jsem si vysnila – Jóga na Bali!

Okamžitě jsem začala jednat, protože veškeré pracovní i rodinné konstalace byly příznivě nakloněné. Po zmínce o mém záměru na rodinné oslavě se k mému milému překvapení přidala i maminka s tetičkou a bylo rozhodnuto. Nezáleží na tom, jestli je člověku 20 nebo 50, program na Bali byl kompletně připraven pro jakéhokoliv účastníka.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli