Sri Lanka – poslední odreagování před státnicemi

Sri Lanka – poslední odreagování před státnicemi

Zrovna sedíme v letadle směr Praha a rekapitulujeme posledních 14 dní. Surf-trip na Srí Lance jsme s přítelem plánovali jako poslední odreagování před učením na státnice a musím uznat, že to byla správná volba.

Nejsme příliš zkušení cestovatelé, a proto jsme se rozhodli celý pobyt strávit v Sea You House. Někdo by si mohl říct, že 14 dní na jednom místě by mohla být nuda, ale tohle se se Surf-tripem stát rozhodně nemůže.

 

Den po příjezdu už se šlo na věc. Dostali jsme každý svůj surf a vyrazili k oceánu. Mysleli jsme si, že to surfování jen “zkusíme”, projdeme si třemi lekcemi, které máme v balíčku a uvidíme jestli nás to vůbec chytí. A chytilo! Od první lekce jsme se těšili na každou další možnost chytit si svoji vlnu. Večer, když jsme zavřeli oči, zdálo se nám, jak sjíždíme vlnu. Dokonce jsme se přistihli, jak se rovnáme s postelí stejně jako se surfem (prsty u nohou nám vyčnívaly z postele). Nevynechali jsme jedinou možnost jít do oceánu surfovat.

Cítili jsme se na Sea You House jako na táboře. Trávíte tam čas s lidmi, kteří se během chvilky stanou Vašimi přáteli, společně snídáte, večeříte, trávíte čas ve vlnách i na výletech. Pokud nechcete, nemusíte se vůbec o nic starat. Velmi mile nás překvapila rozmanitá nabídka výletů, každý den můžete někam vyrazit. My jsme vyzkoušeli skoro vše a nejvíce nás uchvátila čajová továrna s botanickou zahradou, po jejíž prohlídce s poutavým výkladem následovala ochutnávka čajů.

Přemýšlíme, jestli tahle dovolená měla nějaká negativa, ale napadají nás pořád jen samá pozitiva. Skvělá jóga, masáže, jídlo. Celkově jsou pobytové balíčky skvěle vybalancované a promyšlené. Ale ty snídaně, ty kdo neochutnal, nemůže vůbec pochopit. Tak výborné snídaně jsme si dřív ani nedovedli představit. Po každé snídani jsme se hned těšili na tu další.

Náš pobyt na Srí lance byl jako v ráji! Moc rádi se na Srí lanku vrátíme, moc rádi pojedeme někdy na surfový pobyt a moc rádi využijeme znovu služeb Surf-tripu!

Díky za všechno celé crew! Jste skvělí.
Peťa a Jirka
Související články
Pokročilí surfaři míří na Lanzarote!

Představujeme horkou novinku tohoto podzimu, dva týdenní surfové kurzy pro pokročilé jezdce. Chci progres Lanzarote je surfový trénink, který jsme připravili s naším kamarádem, profesionálním surfařem a koučem řady úspěšných jezdců (i neméně úspěšných instruktorů Surf-Tripu) Gustavem Barretem. Chceš lepší vlny, delší jízdy i radikálnější zatáčky ještě letos? Čti dál!

číst více
Magdy silvestrovské předsevzetí? Surf kurz!

Mé silvestrovské předsevzetí na nadcházející rok? Odjet surfovat, vydat se na surfařský kurz. Touhu po dobrodružství ještě umocnila pandemie koronaviru, která na nějaký čas znemožnila cestování, takže jsem na nic nečekala a cestu, která mě unese na vlně zážitků zrealizovala. Toužila jsem vyzkoušet něco nového, na chvíli uniknout od ruchu velkoměsta a vypnout, což se […]

číst více
Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli