Sri Lanka – poslední odreagování před státnicemi

Sri Lanka – poslední odreagování před státnicemi

Zrovna sedíme v letadle směr Praha a rekapitulujeme posledních 14 dní. Surf-trip na Srí Lance jsme s přítelem plánovali jako poslední odreagování před učením na státnice a musím uznat, že to byla správná volba.

Nejsme příliš zkušení cestovatelé, a proto jsme se rozhodli celý pobyt strávit v Sea You House. Někdo by si mohl říct, že 14 dní na jednom místě by mohla být nuda, ale tohle se se Surf-tripem stát rozhodně nemůže.

 

Den po příjezdu už se šlo na věc. Dostali jsme každý svůj surf a vyrazili k oceánu. Mysleli jsme si, že to surfování jen “zkusíme”, projdeme si třemi lekcemi, které máme v balíčku a uvidíme jestli nás to vůbec chytí. A chytilo! Od první lekce jsme se těšili na každou další možnost chytit si svoji vlnu. Večer, když jsme zavřeli oči, zdálo se nám, jak sjíždíme vlnu. Dokonce jsme se přistihli, jak se rovnáme s postelí stejně jako se surfem (prsty u nohou nám vyčnívaly z postele). Nevynechali jsme jedinou možnost jít do oceánu surfovat.

Cítili jsme se na Sea You House jako na táboře. Trávíte tam čas s lidmi, kteří se během chvilky stanou Vašimi přáteli, společně snídáte, večeříte, trávíte čas ve vlnách i na výletech. Pokud nechcete, nemusíte se vůbec o nic starat. Velmi mile nás překvapila rozmanitá nabídka výletů, každý den můžete někam vyrazit. My jsme vyzkoušeli skoro vše a nejvíce nás uchvátila čajová továrna s botanickou zahradou, po jejíž prohlídce s poutavým výkladem následovala ochutnávka čajů.

Přemýšlíme, jestli tahle dovolená měla nějaká negativa, ale napadají nás pořád jen samá pozitiva. Skvělá jóga, masáže, jídlo. Celkově jsou pobytové balíčky skvěle vybalancované a promyšlené. Ale ty snídaně, ty kdo neochutnal, nemůže vůbec pochopit. Tak výborné snídaně jsme si dřív ani nedovedli představit. Po každé snídani jsme se hned těšili na tu další.

Náš pobyt na Srí lance byl jako v ráji! Moc rádi se na Srí lanku vrátíme, moc rádi pojedeme někdy na surfový pobyt a moc rádi využijeme znovu služeb Surf-tripu!

Díky za všechno celé crew! Jste skvělí.
Peťa a Jirka

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí