Jak to vypadá s Dominikánou?

Jak to vypadá s Dominikánou?

Surf, jógu, bachatu & salsu, rum i spoustu exotiky v Dominikánské republice pro vás budeme mít opět v roce 2023. Pokud máte tento jedinečný zážitek na wishlistu ve vašem cestovatelském deníčku, tak tento rok, prosíme, zvolte ještě jinou destinaci a vlny severního pobřeží Dominikány si nechejte až na ten nadcházející.

Po dlouhých úvahách a přípravách jak na naší straně, tak u kolegů z druhé půlky zeměkoule, jsme letošní pobyty zrušili především proto, že většina letů do severní části země vede přes USA, kde je přestup pro Evropany stále ještě komplikovaný, popřípadě aerolinky létají do turistického letoviska Punta Cany, odkud je to do surfařského ráje ještě dalších osm hodin jízdy.

Vše vám vynahradíme v roce 2023, na který naplánujeme nejen naše tradiční surfové balíčky pro začátečníky, pokročilé a freesurfaře, ale také jedinečný pobyt BED&RUM pro ty, co surfovat nechtějí. Poprvé v Dominikáně zorganizujeme i pobyt SINGLE FIN pro samostatné cestovatele, kteří se kromě exotické země, vln a rumu chtějí seznámit i s novými lidmi a budoucími přáteli nejen na cestování.

Své služby během covidu vylepšili i naši dominikánští kolegové. Papito, LuimiAto založili novou surfovou školu a Tito údajně surfuje ještě líp než předtím. Na nedochvilnosti místních taxikářů se podle všech dostupných zpráv nezměnilo vůbec nic. Banánů je prozatím dostatek.

Pobyty budou probíhat od konce února do začátku dubna 2023.  Budeme moc rádi, když na ně počkáte.

SURF-TRIP crew

Související články
Kam vás velká cestovka v Dominikáně nevezme

V roce 2014 o nás psali i v Marie Claire. V rubrice „Na cestách“ se podíváme do nádherné a exotické Dominikánské republiky.

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli