Nevíte jak do Španělska? Poradíme vám!

Nevíte jak do Španělska? Poradíme vám!

Surfový kemp v Langre je náš oblíbený. Nejenže zde najdeš dlouhé písečné pláže, vlny, mojito a skvělé lidi, ale co máme na tomto místě rádi nejvíce, je jeho cenová dostupnost pro klienty. Ve srovnání s ostatními zájezdy je to nejlevnější způsob, jak si na vlastní kůži vyzkoušet sjíždění vln na prkně.

Tento úžasný zážitek, který změnil životy nespočtu lidí, je tak dostupný i těm, kteří si nemohou dovolit nechat na dovolené celou výplatu.

Klasické možnosti letenek se však oproti minulým letem lehce prodražily. Aerolinky více sázejí na sezónní prodeje a dohánějí ztrátu z Covidu. Proto se některé letenky do Španělska vyšplhají i na 10 tisíc korun.

Vyznat se v neustále se měnícím trhu letenek a nabídek nízkonákladových aerolinek je nekonečný příběh. Jeden den letenka stojí pár tisíc a o dva týdny později si trháš vlasy, proč si je nekoupil rovnou.

Přesto, že cena letenek není stálá, existují možnosti, které jsou obecně považovány za ty levnější. Nejčastěji se k nám lidé vydávají letecky z Prahy do Santanderu nebo Bilbaa. Pro tuto sezónu jde však o nejdražší možnost. Nemusí přitom jít ani tak o nejvíce pohodlnou cestu. Lety bývají s přestupem a trvají někdy i více, jak 10 hodin.

Pokud chceš do Španělska letět, nejlepší možnost představuje let Vídeň-Santander. Ceny jsou v porovnání s jinými lety nízké, někdy se liší i o vyšší tisíce korun. Na letiště do Vídně pak jezdí přímé autobusy a jejich cena se liší dle toho, odkud jedeš. V průměru jde však o nižší stovky korun. Lety jsou přímé a netrvají více než 3 hodiny. Doprava ze Santanderu k nám je pak záležitostí pár desítek minut.

Co se týče ideální doby ke koupi, ta není nikdy zaručena. Obecně však platí, že nejlepší doba na jejich pořízení je zhruba 2 až 3 měsíce před plánovaným odletem. Ceny letenek se sice mohou měnit a jsou ovlivněny mnoha faktory, ale pokud si je koupíš v tomto časovém okně, měl bys získat slušnou cenu. A nezapomeň, vždycky je dobré sledovat ceny a vybírat mezi různými leteckými společnostmi. Ideální pro to je nějaký vyhledávač letenek, například Skyscanner. Ten my používáme pro srovnání letenek do celého světa.

Avšak i cesta je cíl. Tohoto rčení se drží ti, co se k nám vydávají autem. Z Česka se k nám jede přes Německo a Francii. Ta je plná skvělých míst, kdy se z dovolené stane takový roadtrip s mnoha zastávkami. Pro tento účel jsme vytvořili speciální FB skupinu, která ti pomůže najít ty nejlepší společníky pro cestu.

 Náš domeček v Langre pro tebe bude otevřený od 21. června do 1. září. Kdo si troufne, může vyzkoušet i týdny pro pokročilé, které probíhají během celého měsíce září.  Nabídka služeb se od posledního roku nezměnila. Na výběr máš mezi surfovým balíčkem, který nabízí velké množství výhod, a mezi Bed & Surf, kde ti poskytneme surfové vybavení a ubytování.

Sejdeme se na line-upu! Zatím a vlnám zdar.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli