Surfskate trénink svalové paměti s Gustavem Barretem

Surfskate trénink svalové paměti s Gustavem Barretem

Surf-Trip.cz a Pražskej serfovej klub vás ve dnech 20. a 21. října zve na jedinečnou událost, která nadchne nejen surfové instruktory a české lektory Surfskatu, ale také mírně pokročilé a pokročilé surfaře, kteří plánují v podzimních ulicích na českém asfaltu trénovat na další surfovou sezónu. A tentokrát správně.

Zapomeňte na všechny zlozvyky, co jste se doteď naučili a pojďte si pod dohledem profesionála se zkušenostmi se surfaři z celého světa ověřit, že surfskate používáte správně, popřípadě zjistěte, jak ho pro zdokonalení v surfování vůbec používat! Dost řečí, jdeme na to.

Profesionální surfař, surf a skatesurf coach  a spolupracovník Surf-trip.cz z Brazilie Gustavo Baretto přiletí do Prahy, aby českým surfařům vysvětlil, jak se za pomoci surfskatového tréninku svalové paměti zdokonalit v surfování.

Pátek 20. října jsme rezervovali pro surfové instruktory, lektory surfskate a hodně pokročilé jezdce, sobota pak bude otevřená pro všechny začátečníky i pokročilé, kteří mají o podobný trénink zájem.

A co na vás čeká?

V obou dnech máme prostor pro dvě skupiny po osmi lidech, kteří se prostřídají na dopoledním a odpoledním surfskate tréninku. V ceně 1.490 Kč tak bude zahrnuto:

  • 2x 2 hod. tréninku s Gustavem Barretem na pražské štvanici ve skupině 8 lidí
  • 1x polední lekce surfařské jógy na protažení
  • celodenní používání zázemí klubovny a tělocvičny pražského surfového klubu
  • 20% sleva na nabídku aktivit a půjčovny Vlny štvanice, kterou si budete moci ve volných chvílích vyzkoušet.

 

Během pátku i soboty se můžete těšit na společné BBQ a řadu dalších společných aktivit, které vám den zpříjemní.Na páteční či sobotní den se můžete přihlásit hned teď na e-mailu crew@surf-trip.cz.  Na tuto inspirativní akci doporučujeme vyhradit si celý den a možná i večer!

Těší se na vás Gustavo Baretto,  Pražskej serfovej klub a Surf-Trip.cz.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli