TAKY UŽ CÍTÍŠ SLANÝ MOŘSKÝ VZDUCH?

TAKY UŽ CÍTÍŠ SLANÝ MOŘSKÝ VZDUCH?

Pokud se k nám chceš přidat i ty a užít si tak sluníčko, jógu, vlny a skvělé místní speciality, doporučujeme pobyt zakoupit (a pojistit!) co nejdříve. Můžeš využít levných přímých letů z Prahy do Cagliari se společností Volotea, aktuálně za cca 1 900 Kč/zpáteční s příručním zavazadlem do 8 kg. Většina doposud přihlášených účastníků si pobyt prodloužila na celý týden.

 Připravené balíčky v termínech 29. 04. – 02. 05. 2021 a 06. 05. – 09. 05. 2021 jsou připraveny především pro ty, kdo chtějí cvičit jógu, na své si ale přijdou i surfaři, pro které máme nad rámec programu a do dalších dní připraveny surfové vybavení i lekce.

Ubytování jsme tentokrát pro maximální pohodlí zvolili v krásném hotelu přímo na pláži, takže nemusíš dojíždět ani chodit nikam daleko. Oblíbené surfové spoty jsou jen deset minut chůze od hotelu. Pokud na Sardínii přiletíš s vlastním vybavením a zapůjčíš si případně auto, rádi ti poradíme, kam se za vlnami vydat dále.

Jógu má na starosti naše vždy usměvavá a dobře naladěná Veronika Ševčíková, se kterou si dáš do těla i v případě, že surfovou lekci vynecháš.

Pokud máš při prodlouženém pobytu zájem o ubytování v některém z okolních surfhousů nebo potřebuješ s čímkoliv poradit, napiš nám na crew@surf-trip.cz.

Info o surfu a vlnách na Sardinii si přečteš zde. A podrobný popis pobytu spolu s přihláškou najdeš tady.

Těšíme se na tebe, sardinkám a cestování zdar!


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí