TAKY UŽ CÍTÍŠ SLANÝ MOŘSKÝ VZDUCH?

TAKY UŽ CÍTÍŠ SLANÝ MOŘSKÝ VZDUCH?

Pokud se k nám chceš přidat i ty a užít si tak sluníčko, jógu, vlny a skvělé místní speciality, doporučujeme pobyt zakoupit (a pojistit!) co nejdříve. Můžeš využít levných přímých letů z Prahy do Cagliari se společností Volotea, aktuálně za cca 1 900 Kč/zpáteční s příručním zavazadlem do 8 kg. Většina doposud přihlášených účastníků si pobyt prodloužila na celý týden.

 Připravené balíčky v termínech 29. 04. – 02. 05. 202106. 05. – 09. 05. 2021 jsou připraveny především pro ty, kdo chtějí cvičit jógu, na své si ale přijdou i surfaři, pro které máme nad rámec programu a do dalších dní připraveny surfové vybavení i lekce.

Ubytování jsme tentokrát pro maximální pohodlí zvolili v krásném hotelu přímo na pláži, takže nemusíš dojíždět ani chodit nikam daleko. Oblíbené surfové spoty jsou jen deset minut chůze od hotelu. Pokud na Sardínii přiletíš s vlastním vybavením a zapůjčíš si případně auto, rádi ti poradíme, kam se za vlnami vydat dále.

Jógu má na starosti naše vždy usměvavá a dobře naladěná Veronika Ševčíková, se kterou si dáš do těla i v případě, že surfovou lekci vynecháš.

Pokud máš při prodlouženém pobytu zájem o ubytování v některém z okolních surfhousů nebo potřebuješ s čímkoliv poradit, napiš nám na crew@surf-trip.cz.

Info o surfu a vlnách na Sardinii si přečteš zde. A podrobný popis pobytu spolu s přihláškou najdeš tady.

Těšíme se na tebe, sardinkám a cestování zdar!

Související články
Pokročilí surfaři míří na Lanzarote!

Představujeme horkou novinku tohoto podzimu, dva týdenní surfové kurzy pro pokročilé jezdce. Chci progres Lanzarote je surfový trénink, který jsme připravili s naším kamarádem, profesionálním surfařem a koučem řady úspěšných jezdců (i neméně úspěšných instruktorů Surf-Tripu) Gustavem Barretem. Chceš lepší vlny, delší jízdy i radikálnější zatáčky ještě letos? Čti dál!

číst více
Magdy silvestrovské předsevzetí? Surf kurz!

Mé silvestrovské předsevzetí na nadcházející rok? Odjet surfovat, vydat se na surfařský kurz. Touhu po dobrodružství ještě umocnila pandemie koronaviru, která na nějaký čas znemožnila cestování, takže jsem na nic nečekala a cestu, která mě unese na vlně zážitků zrealizovala. Toužila jsem vyzkoušet něco nového, na chvíli uniknout od ruchu velkoměsta a vypnout, což se […]

číst více
Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli