Workshop Surfová příprava

Workshop Surfová příprava

Chystáš se na další surfovou dovolenou a máš strach, že ti při každodenních úkolech zmizela těžce získaná forma? Cvičíš doma každý den, plaveš jak o život a přesto ti to pádlování o surfových prázdninách nejde? Chceš se na vlny připravovat i mimo oceán, ale surfskate ti k srdci nepřirostl? Máš v plánu jen jednu surfovou dovolenou do roka a chceš mít jistotu, že i přes dlouhý pobyt ve vnitrozemí chytneš každou vlnu?

Je ti to povědomé? V tom případě je workshop přesně pro tebe!

Na únor jsme připravili dvoudenní workshop SURFOVÁ PŘÍPRAVA, a to v soboty 12.2. (11:30 – 14:30) a 26.2. 2022 (17:00 – 20:00). Cvičit budeme ve studiu Prague yoga collective v Praze na Letné. S jógínkou Veronikou Ševčíkovou a surfařskou instruktorkou ISA Terezou Olivovou si dáš do těla, protáhneš se a zjistíš, jak doma správně cvičit a rozvíjet to, co na surf opravdu potřebuješ.

 

 

Čeká na tebe trénink MOBILITY, FLEXIBILITY, ROVNOVÁHY, SÍLY, IMPULSIVITY, KOORDINACEVYTRVALOSTI. Tyto pro surfing nezbytné vlastnosti a schopnosti začleníme do čtyř lekcí ve dvou dnech, kdy se budeme soustředit vždy na jednu část surfingu a její trénink doma.

Po každém ze dvou workshopů dostaneš měsíční přístup ke speciálním on-line rychlotréninkům, kterým se můžeš věnovat kdykoliv, když si během dne najdeš 10 – 20 minut času. K cvičení doma budeš potřebovat jen jógamatku nebo jinou podložku. Veškeré další případně potřebné sportovní náčiní nahradíme běžnými věcmi vašich domácností, od plechovek s pivem, po ručníky, knížky, žehličky a hrnce.

SURF-TRIP.CZ,
TEREZA OLIVOVÁ (surf) & VERONIKA ŠEVČÍKOVÁ (jóga)
zvou na WORKSHOP

SURFOVÁ PŘÍPRAVA 2022
12.2. a 26.2., Praha
Cena: 2100 Kč /dvoudenní workshop, 1200 Kč/jeden den

12.února
ČÁST 1: pádlování, posílení a protažení zad a ramen
ČÁST 2: fáze take-offu, posílení břišních svalů, mobilita kyčlí a pánve

26. února
ČÁST 1: pádlování, rovnováha a koordinace pohybů
ČÁST 2: full surfing trénink na doma

Workshop probíhá na základě licence španělské akademie surfového tréninku Carving social club. Hlásit se můžeš na e-mailu crew@surf-trip.cz. Místo ti bude rezervováno hned po zaplacení vystavené faktury.

IN WAVES WE TRUST

Související články
Surfskate půjčovna opět v provozu!

Je to tak, naše surfskate půjčovna na Letné je opět otevřena. Náhoda? Nemyslíme si! Na zimní kabát a huňaté ponožky je ještě čas, tak využij babí léto a vypiluj svoji jízdu na surfskatu k dokonalosti!

číst více
Magdy silvestrovské předsevzetí? Surf kurz!

Mé silvestrovské předsevzetí na nadcházející rok? Odjet surfovat, vydat se na surfařský kurz. Touhu po dobrodružství ještě umocnila pandemie koronaviru, která na nějaký čas znemožnila cestování, takže jsem na nic nečekala a cestu, která mě unese na vlně zážitků zrealizovala. Toužila jsem vyzkoušet něco nového, na chvíli uniknout od ruchu velkoměsta a vypnout, což se […]

číst více
Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli