Workshop Surfová příprava

Workshop Surfová příprava

Chystáš se na další surfovou dovolenou a máš strach, že ti při každodenních úkolech zmizela těžce získaná forma? Cvičíš doma každý den, plaveš jak o život a přesto ti to pádlování o surfových prázdninách nejde? Chceš se na vlny připravovat i mimo oceán, ale surfskate ti k srdci nepřirostl? Máš v plánu jen jednu surfovou dovolenou do roka a chceš mít jistotu, že i přes dlouhý pobyt ve vnitrozemí chytneš každou vlnu?

Je ti to povědomé? V tom případě je workshop přesně pro tebe!

Na únor jsme připravili dvoudenní workshop SURFOVÁ PŘÍPRAVA, a to v soboty 12.2. (11:30 – 14:30) a 26.2. 2022 (17:00 – 20:00). Cvičit budeme ve studiu Prague yoga collective v Praze na Letné. S jógínkou Veronikou Ševčíkovou a surfařskou instruktorkou ISA Terezou Olivovou si dáš do těla, protáhneš se a zjistíš, jak doma správně cvičit a rozvíjet to, co na surf opravdu potřebuješ.

 

 

Čeká na tebe trénink MOBILITY, FLEXIBILITY, ROVNOVÁHY, SÍLY, IMPULSIVITY, KOORDINACE a VYTRVALOSTI. Tyto pro surfing nezbytné vlastnosti a schopnosti začleníme do čtyř lekcí ve dvou dnech, kdy se budeme soustředit vždy na jednu část surfingu a její trénink doma.

Po každém ze dvou workshopů dostaneš měsíční přístup ke speciálním on-line rychlotréninkům, kterým se můžeš věnovat kdykoliv, když si během dne najdeš 10 – 20 minut času. K cvičení doma budeš potřebovat jen jógamatku nebo jinou podložku. Veškeré další případně potřebné sportovní náčiní nahradíme běžnými věcmi vašich domácností, od plechovek s pivem, po ručníky, knížky, žehličky a hrnce.

SURF-TRIP.CZ,
TEREZA OLIVOVÁ (surf) & VERONIKA ŠEVČÍKOVÁ (jóga)
zvou na WORKSHOP

SURFOVÁ PŘÍPRAVA 2022
12.2. a 26.2., Praha
Cena: 2100 Kč /dvoudenní workshop, 1200 Kč/jeden den

12.února
ČÁST 1: pádlování, posílení a protažení zad a ramen
ČÁST 2: fáze take-offu, posílení břišních svalů, mobilita kyčlí a pánve

26. února
ČÁST 1: pádlování, rovnováha a koordinace pohybů
ČÁST 2: full surfing trénink na doma

Workshop probíhá na základě licence španělské akademie surfového tréninku Carving social club. Hlásit se můžeš na e-mailu crew@surf-trip.cz. Místo ti bude rezervováno hned po zaplacení vystavené faktury.

IN WAVES WE TRUST


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí