Chceš být na léto pánem domu na Srí Lance?

Chceš být na léto pánem domu na Srí Lance?

Pro náš Sea You House na jihu Srí Lanky hledáme pro letní offsezónu od dubna do října někoho, kdo by v něm bydlel, pravidelně větral, dal opicím najevo, že se v domě pořád něco děje, a hlavně se postaral o štěně, z kterého vyroste nový hlídač nemovitosti. Zkus pár měsíců žít mimo Čechy a české turisty, v exotice, v teple, za občasného deště offsezóny, na netradičním místě ideálním pro odpočinek, ale i pro práci na dálku.

Za nás je tato možnost ideální např. pro pár na home office, pro studenty na dálkovém studiu, pro někoho, kdo si chce dát opravdový detox od civilizace (v offsezóně se v naší vesničce moc lidí nevyskytuje), nebo naopak hledá content na své sociální sítě, pro někoho, kdo chce žít pár měsíců na pláži a má rád psy a kočky. K ubytování můžeme nabídnout motorku a surfové vybavení. Pláž je hned před domem, ale v offsezóně moc nefunguje kvůli větru. Za vlnami je třeba jezdit do Mirissy, Dickwelly a dále.
Je na tebe spolehnutí, dokážeš vycházet s vesničany (což teď asi nevíš) a nebude ti vadit tak trochu nuda? Ozvi se naší místní crew a pošli pár slov o sobě na srilanka@surf-trip.cz. Budeme moc rádi, když na místo přijedeš ještě před koncem sezóny, abychom se seznámili.
 
Děkujeme a těšíme se na viděnou!

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli