Workshop Surfová příprava vol. II

Workshop Surfová příprava vol. II

Léto se nezadržitelně blíží a pokud stále odkládáš přípravu na suchu před letní surfovačkou, jsme tu my, abychom ti pomohli tvůj trénink nakopnout! Po úspěšném únorovém workshopu s názvem SURFOVÁ PŘÍPRAVA chystáme v květnu pokračování. Tentokrát bude workshop jednodenní a plný cviků pro trénink MOBILITY, FLEXIBILITY, ROVNOVÁHY, SÍLY, IMPULSIVITY, KOORDINACE a VYTRVALOSTI. Čím dřív s cvičením začneš, tím víc vln v létě chytneš! To ti garantujeme.

Jednodenní workshop jsme naplánovali na 14. května  (13:30 – 16:30) opět ve studiu Prague yoga collective v Praze na Letné. S jógínkou Veronikou Ševčíkovou a surfařskou instruktorkou ISA Terezou Olivovou si dáš do těla, protáhneš se a zjistíš, jak doma správně cvičit a rozvíjet to, co na surf opravdu potřebuješ.

Květnový workshop bude zaměřen na dvě zcela konkrétní věci, a to trénink pádlování v první části a nácvik a zlepšení take offu v části druhé.  I po tomto workshopu dostaneš měsíční přístup ke speciálním on-line rychlotréninkům, kterým se můžeš věnovat kdykoliv, kdy máš během dne 10 – 20 minut času.

Ke cvičení doma budeš potřebovat jen jógamatku nebo jinou podložku. Ve studiu si můžeš podložku půjčit. Veškeré další případně potřebné sportovní náčiní nahradíme běžnými věcmi z každé domácnosti, od plechovek s pivem, po ručníky, knížky, žehličky a hrnce.

Pokud chceš udělat maximum pro zlepšení tvých surfových skills, posílit tělo a užít si každou vlnu, co ti přijde pod prkno, přihlas se na e-mailu crew@surf-trip.cz. Místo bude rezervováno hned po zaplacení vystavené faktury ve výši 1.200 Kč.

IN WAVES WE TRUST

 

 

 


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí