Bonžůrek z Leonu od Filipa a Nicole

Bonžůrek z Leonu od Filipa a Nicole

Leon 2021

Nikdo nemá rád sáhodlouhé popisy, které prozradí vše kouzelné. Proto se pokusíme to zkrátit a přejít rovnou k nejpodstatnějšímu.

Dechberoucí prostředí venkovské Francie u pobřeží oceánu předčí uspěchaný eurovíkend. Místní obyvatelé jsou překvapivě milí a ochotní s vámi třeba i hledat na pláži ztracené plavky. Vyráželi jsme bez očekávání kvůli strachu ze zklamání. No a při odjezdu nám dva týdny byly málo.

Oceán, sport a ochutnávku životního stylu, který s sebou surfování přináší, jsme si zamilovali. Geniální čas za geniální prachy. Pomoc odborníků s akurátním objemem vědomostí ve správný čas na správném místě. Začátečník získal solidní základ a motivaci k pokračování. Vytvořil si cit k oceánu a vztah k surfařské kultuře.

Pokročilý zde získal prostor a kritickou reflexi, protože vždy je co zlepšovat. Nikdo z nás není dokonalý.

Moment, kdy sjedete po břiše první vlnu je neopakovatelný, ale vzpomínka na něj je důležitá k uvědomění si, že surfing je hlavně o tom si to prostě užít. Na chvilku zapomenout na svět a jen se nechat vézt.

 

Všechny kempíky spojuje vystoupení z komfortní zóny a zájem o souhru s oceánem. Skupina cizinců se pod jednou střechou spojila v provizorní komunitu, která spolu funguje, baví se a prožívá s vámi radost z úspěchu.

Žiješ jen jednou…

… a včera už  bylo pozdě!

Související články
Dos mojitos, por favor! Surf ve Španělsku

Tentokrát nám parádní report ze Španělska poslala Šárka Masárová, která kromě surfování stihla i Jägerparty, tradiční letní fiestu, party na lodi a několik mojit v Latas. My moc děkujeme a jdeme také na jedno! Hola amigos! Po super zkušenosti z mého prvního Surf-tripu v Hossegoru v létě 2021, jsem se rozhodla i letos vydat k […]

číst více
Pokročilí surfaři míří na Lanzarote!

Představujeme horkou novinku tohoto podzimu, dva týdenní surfové kurzy pro pokročilé jezdce. Chci progres Lanzarote je surfový trénink, který jsme připravili s naším kamarádem, profesionálním surfařem a koučem řady úspěšných jezdců (i neméně úspěšných instruktorů Surf-Tripu) Gustavem Barretem. Chceš lepší vlny, delší jízdy i radikálnější zatáčky ještě letos? Čti dál!

číst více
Magdy silvestrovské předsevzetí? Surf kurz!

Mé silvestrovské předsevzetí na nadcházející rok? Odjet surfovat, vydat se na surfařský kurz. Touhu po dobrodružství ještě umocnila pandemie koronaviru, která na nějaký čas znemožnila cestování, takže jsem na nic nečekala a cestu, která mě unese na vlně zážitků zrealizovala. Toužila jsem vyzkoušet něco nového, na chvíli uniknout od ruchu velkoměsta a vypnout, což se […]

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli