Bonžůrek z Leonu od Filipa a Nicole

Bonžůrek z Leonu od Filipa a Nicole

Leon 2021

Nikdo nemá rád sáhodlouhé popisy, které prozradí vše kouzelné. Proto se pokusíme to zkrátit a přejít rovnou k nejpodstatnějšímu.

Dechberoucí prostředí venkovské Francie u pobřeží oceánu předčí uspěchaný eurovíkend. Místní obyvatelé jsou překvapivě milí a ochotní s vámi třeba i hledat na pláži ztracené plavky. Vyráželi jsme bez očekávání kvůli strachu ze zklamání. No a při odjezdu nám dva týdny byly málo.

Oceán, sport a ochutnávku životního stylu, který s sebou surfování přináší, jsme si zamilovali. Geniální čas za geniální prachy. Pomoc odborníků s akurátním objemem vědomostí ve správný čas na správném místě. Začátečník získal solidní základ a motivaci k pokračování. Vytvořil si cit k oceánu a vztah k surfařské kultuře.

Pokročilý zde získal prostor a kritickou reflexi, protože vždy je co zlepšovat. Nikdo z nás není dokonalý.

Moment, kdy sjedete po břiše první vlnu je neopakovatelný, ale vzpomínka na něj je důležitá k uvědomění si, že surfing je hlavně o tom si to prostě užít. Na chvilku zapomenout na svět a jen se nechat vézt.

 

Všechny kempíky spojuje vystoupení z komfortní zóny a zájem o souhru s oceánem. Skupina cizinců se pod jednou střechou spojila v provizorní komunitu, která spolu funguje, baví se a prožívá s vámi radost z úspěchu.

Žiješ jen jednou…

… a včera už  bylo pozdě!


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí