Na kole po Bali

Na kole po Bali

Říjnové jógy na Bali se zůčastnily také dvě dámy z Moravy, konkrétně pak z cyklistického klubu Uničov. A jako jedny z mála účastníků našich pobytů, projely celé Canggu na kole. A to hned několikrát.

V lednu 2018 jsem měla s kamarádkou Jaroslavou odletět na Bali ke své kamarádce Desi, která pracuje jako masérka v ČR a měla letět domů ke své rodině. Ale bohužel nám tento termín s ní nevyšel, tak jsem začala hledat Bali na facebooku a našla jsem Surf-trip.cz pod názvem Jóga na Bali a bylo rozhodnuto. Byl to náš sen a ten se nám splnil.

Po dlouhém letu jsme na letišti nasedli do mikrobusu, který nás s celou skupinou 13 lidí odvezl náročnou cestou do Riviera House. Protože jsme byli všichni unavení, tak Terezka, která nás přivítala, nám doporučila po dlouhém letu odpočinek. Po tomto odpočinku jsme měli krátkou informační schůzku, na které nám oznámila, co nás čeká celých 14 dní, a bylo toho opravdu dost (surfování, jóga, výlety, kola a volný program).

Bylo to dobře promyšlené, protože každý si mohl vybrat svůj program a naplánovat, co ho baví a co chce zkusit. Dny byly tak nabité, že jsme si společně měli o čem povídat, hlavně co jsme prožili a viděli viz. veškeré výlety. Nejvíc nás zaujal výlet očista těla, to byl nezapomenutelný zážitek i s obědem v Ubudu.

Jízda na kole super, další zkušenost jízda vlevo, plno skutrů a psi na okraji cesty a nemluvně o dalších zážitcích na kole, zastavení v obchůdcích, restaurací, kde jsme se s Jaroslavou seznámily s čechem Michalem, tržiště a taky poslední rozloučení se zesnulým, další pro nás zkušenost. A když jsme chtěly opravdu s Jaroslavou odpočívat, tak jsme se zavřely v Rivieře a měly jsme soukromou nuda pláž s ochutnávkou kokosu a pivečka, tak to je taky možné v Rivieře. Opravdu rodinná pohoda.

>>>Poznej krásy ostrova bohů, více o pobytech na Bali<<<

Měly jsme i možnost dostat se do rodiny Desi, kteří se nám také maximalně věnovali, pro nás uspořádali soukromý ceremonial taktéž i Riviera House, zase nezapomenutelný zážitek. Večery jsme trávili společně, měli jsme přednášky, které byly zajímavé i s promítáním nebo večer s večeří v některé restauraci a tímto končil náš celý den.

Máme zážitek na celý život, potkali jsme se všichni jako dobrá parta. Každý zážitek nebo problém jsme společně řešili např. ZEMĚTŘESENÍ, které nebylo v plánu, ale jsme živí, to je zážitek navíc, který jsme nečekali. Tuto dovolenou bych každému doporučila, skvělí lidičky, co se o Vás starají – Terezka, Boda, Magda, Eva, Martina, Trisna, Gede – opravdu jsou tam jen pro Vás.

Proto já a Jaroslava bych všem chtěla takto poděkovat, co pro maximálně dělali, to se nedá vše popsát. Dlouho na to budeme vzpomínat a nezapomeneme na super lidí okolo surfu. Touto cestou jim patří velké díky. Určitě se tam ještě jednou podíváme, i když neumíme žádný jazyk, a přece jsme se domluvily, a proto se nebojte a vyrazte na Bali s Surf-trip.cz.

Velké díky všem, Hana a Jaroslava

>>>Poznej krásy ostrova bohů, více o pobytech na Bali<<<


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli