Jóga na Bali

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga na Bali

Základní informace

cena zájezdu: 47.490 Kč včetně letenky
lektorka: Bohdana Šebestová, Tereza Slezáková
doprava: letecky, vlastní doprava
země: Bali
ubytování: dvoulůžkové pokoje s klimatizací
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: SURF!!!, výlety, návštěva místních jógových center, masáže, přednášky

Dostupné termíny

 

 

Co na vás čeká

Vítejte na jógové cestě po Bali. Toto není dovolená v plážovém resortu, ale opravdová cesta za poznáním nejzajímavějších, a pro většinu turistů skrytých, míst balijské jógové kultury. Opálíte se na lehátkách v Canggu, navštívíte netradiční meditace, kirtany, chrámy i šaly. Nádech a výdech milí jogíni, tento „retreat“ má na starosti jogínka, která na Bali opravdu žije i cvičí, a to už několik let!

Po celou dobu se o vás budou starat naši ověření řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou zahrnuty dvě masáže, kirtan, výlet do chrámu Tirta Empul, návštěva Ubudu, meditace, přednášky a částečná plná penze (4 dny). Základní program si můžete rozšířit o další výlety, nezapomeňte ale na odpočinek u bazénu nebo na pláži pod palmou!

A když už budete na Bali, můžete si každý den vypůjčit surf nebo na blízké pláži vyzkoušet surfovou lekci. Druhým delegátem pobytu bude zkušený surfař ze Surf-Trip.cz!


Jóga

Vaším doprovodem a lektorkami jógy budou Tereza SlezákováBohdana Šebestová, která na Bali prožila už řadu let. Její první kroky k józe vedly přes hodiny Hatha a Power jógy až k instruktorskému kurzu v Indii v roce 2015, kde vystudovala 500 hodinový instruktorský kurz Hatha jógy. Od roku 2018 se věnuje studiu tradiční Hatha jógy, která je součástí tisíce let staré Sri Vidya linie.

Tereza se k józe dostala před osmi lety skrze jóga nidru, starověkou techniku tantrické Hatha jógy, a tak vnímá, že vedle lektorských kurzů, kterých od té doby absolvovala hned několik, je pro lektora nejpřínosnější vlastní praxe. Ta umožňuje předávat získané znalosti a zkušenosti v souvislostech a vést praktikující do hlouby a k poznání. Obohacující byl pro ni také pobyt v indickém Himaláji.

Na Bali vás čekají každodenní lekce tradiční Hatha jógy v češtině, přednášky jógové filozofie, lekce pranajámy, meditací, manter a jóga nidry. A to vše v jednom srozumitelném balíčku, kdy pochopíte, že jóga není jen ásana. Vyzkoušíte si tisíce let staré jógové techniky, které se předávají pouze formou z učitele na žáka. Správně sestavenou ásanovou praxí dle Vinyasa Kramy a jógovými technikami budete schopni vaši energii nasměrovat a přetransformovat tak, abyste žili šťastný a spokojený život.

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte zažít nové zkušenosti a hlavně načerpat atmosféru místního prostředí.


Ubytování

Během pobytu navštívíte tři zcela odlišné resorty. Dva klidné dny s plnou penzí prožijete ve vyhlášeném jógínském resortu Salty Breeze na jihu ostrova, daleko od každodenního ruchu, v blízkosti krásných a tichých pláží s bílým pískem a s korálovými útesy.

Pláže, písek i rušný život Bali si užijete během šesti dní v nejžádanější lokalitě Canggu, ve čtvrti Pererenan, která patří k rychle se rozvíjející a nejpopulárnější části Bali. Typický balijský resort se nachází 200 m od oceánu, pěšky se dostanete do vyhlášených restaurací i na pláže s černým pískem. Dřevěné bungalovy/joglo s klimatizací jsou vybaveny manželskou postelí king size a venkovní koupelnou. Přímo v resortu je pak jógová šala, bazén a malá restaurace. Toto ubytování je bez jídla.

 

Třetí zastávkou budou dva dny s plnou penzí v horské oblasti Batu Karu, kde jsme uprostřed džungle objevili nádherný moderní resort s organickou kávou, dokonalým veganským jídlem, prostornou jóga šalou a nezapomenutelnými výhledy.


Stravování

Plná penze na vás čeká v Batu Karu a v Salty Breeze, jídlo patří k největších zážitkům obou lokací, navíc široko daleko jiné restaurace nejsou. Naopak v Perereranu máme ubytování bez jídla, abyste si každý den mohli vyrazit do ulic a vybrat jednu z blízkých a skvělých snídaní, obědů či večeří.


Doprava

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem.

COVID Info

Dle oficiálních informací indonéských orgánů již cestovatelé nemusejí mít s platností od 9.6.2023 pro vstup do Indonéské republiky a pro vnitrostátní cesty na jejím území staženou aplikaci SATUSEHAT, ani se prokazovat osvědčením o absolvování očkování druhou dávkou vakcíny proti koronaviru COVID-19. Více informací zde. 

 


Výlety

V ceně balíčku je zahrnutý celodenní výlet do chrámu Tirta Empul, který je jedním z nejposvátnějších hinduistických míst na Bali a v indonéštině znamená „svatý pramen“. Tirta Empul je považován za zdroj čisté vody pro rituální očisty. Druhý výlet bude směřovat na neobvyklou meditaci v Ubudu s návštěvou tamního tržiště, a třetí do jógové šaly uprostřed rýžových polí blízko pláže Kedungu.

Jedním z nejkrásnějších večerů, který přinese silný emocionální zážitek plný hudby, vibrací a manter bude návštěva kirtanu. Kirtan je forma Bhakti jógy, pomáhá pozvednout mysl, otevřít srdce a přinést hluboký pocit vnitřního míru.


Cena

Cena s ubytováním v dvoulůžkovém pokoji: 47.490 Kč*

Cena zahrnuje:

 • letenka s jedním přestupem
 • 10 nocí ubytování ve třech různých resortech
 • doprava na místě, auta s řidičem
 • doprava z/na letiště
 • každodenní jóga s českým instruktorem
 • celodenní výlet s jógovým průvodcem po místních chrámech
 • návštěvy okolních jógových šal
 • výlet do Ubudu, meditace
 • den v Kedungu a výlet do Tanah Lot
 • dvoudenní plná penze v Batu Karu
 • dvoudenní plná penze v Salty Breeze
 • 2 masáže (60 minut)

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky, napište nám o jeho cenu a dobu, kdy na vás budeme čekat na letišti. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi.


A jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 • Moje vysněná jóga na Bali. Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám ze svého pobytu napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst.
 • Na kole po Bali. Pobyt na “ostrově bohů” očima moravských dam Hanky a Jaroslavy.

Související články

Moje vysněná jóga na Bali

Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám z těchto krásných dvanácti dní napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst. Dlouho jsem pokukovala po cestování do Indonésie, nicméně jsem stále nemohla získat odvahu vyrazit. Byl to můj velký sen, na sociálních sítích jsem sledovala kamarády, známé i neznámé tváře a měla jsem pocit, že se […]

, ,

Napsat komentář

Your email address will not be published.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli