Jóga na Bali

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga na Bali

Základní informace

cena zájezdu: 44.990 Kč včetně letenky
lektorka: Tereza Slezáková
doprava: letecky, vlastní doprava
země: Bali
ubytování: dvoulůžkové pokoje s klimatizací
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: SURF!!!, výlety, návštěva místních jógových center, masáže, přednášky

Dostupné termíny

 

Po dvouleté přestávce pro vás máme ještě lepší jógové pobyty na Bali než dříve! Toto není dovolená v plážovém resortu, ale opravdová cesta za poznáním nejzajímavějších a pro většinu turistů skrytých míst balijské jógové kultury. Opálíte se na lehátkách v Canggu, navštívíte netradiční meditace, kirtany, chrámy i celodenní jógový happening. Nádech a výdech milí jogíni, tento „retreat“ má na starosti jogínka, která na Bali opravdu žije i cvičí, a to už několik let!

POZN: První termín už je obsazený, kdyby vám ale opravdu nevyhovoval druhý, tak dejte vědět, jedno či dvě místa zkusíme vymyslet!

Co na vás čeká

Pobyt jsme sestavili tak, abyste si každý den mohli zacvičit jógu v krásných jógových šalách, setkali se s místní jogínskou kulturou a poznali pár zajímavých míst, kam se s cestovní kanceláří běžně nedostanete.

Po celou dobu se o vás budou starat naši ověření řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou dvě masáže, kirtan, výlet do chrámu Tirta Empul, návštěva Ubudu, meditace, přednášky a částečná plná penze. Základní program si můžete rozšířit o další výlety, nezapomeňte ale na odpočinek u bazénu nebo na pláži pod palmou!

A když už budete na Bali, můžete si každý den vypůjčit surf nebo na blízké pláži vyzkoušet surfovou lekci. Druhým delegátem vaší skupiny bude zkušený surfař ze Surf-Trip.cz!


Jóga

Vaším doprovodem a lektorkami jógy budou Tereza SlezákováBohdana Šebestová, která na Bali prožila už řadu let. Její první kroky k józe vedly přes hodiny Hatha a Power jógy až k instruktorskému kurzu v Indii v roce 2015, kde vystudovala 500 hodinový instruktorský kurz Hatha jógy. Od roku 2018 se věnuje studiu tradiční Hatha jógy, která je součástí tisíce let staré Sri Vidya linie.

Na Bali vás čekají lekce tradiční Hatha jógy, přednášky jógové filozofie, lekce pranajámy, meditací, manter a jóga nidry. A to vše v jednom srozumitelném balíčku, kdy pochopíte, že jóga není jen ásana. Vyzkoušíte si tisíce let staré jógové techniky, které se předávají pouze formou z učitele na žáka. Správně sestavenou ásanovou praxí dle Vinyasa Kramy a jógovými technikami budete schopni vaši energii nasměrovat a přetransformovat tak, abyste žili šťastný a spokojený život.

Cílem Jógy na Bali je spojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného ostrova. V ceně pobytu je každodenní cvičení v češtině. Během pobytu se můžete kdykoliv přidat k lekcím místních cvičitelů v naší šale, jedna lekce s místními lektory je zahrnuta také v ceně pobytu. Během dne si pak můžete užívat výlety, surfování, poznávat místní kulturu nebo relaxovat u oceánu.

Cestováním směrem na východ se tak trochu vytrácí i náš západní přístup „škatulkování“ jógy, který rád vymezuje jógové styly. Slovo jóga většinou postačí. Pokud bychom ale přece jen chtěli vymezit přistup, ze kterého při našem cvičení vycházíme, tak lekce budou inspirovány tradiční Hatha jógou a budou probíhat v jógové šale našeho resortu.

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte zažít nové zkušenosti a hlavně načerpat atmosféru místního prostředí.


Ubytování

Každý termín je jiný. První vás zavede do vyhlášeného jógínského resortu Salty Breeze, kde před přesunem do víru dění strávíte 2 klidné noci.  Naopak druhý termín vás na samém konci zavede do horské oblasti Batu Karu, a to přímo do moderního resortu s organickou kávou.

Během pobytu budete ubytování na dvou místech. Pláže, písek i rušný život Bali si užijete v nejžádanější lokalitě Canggu, ve čtvrti Pererenan, která patří k rychle se rozvíjející a nejpopulárnější části Bali. Typický balijský resort se nachází 400 m od oceánu, pěšky se dostanete do vyhlášených restaurací i na pláže s černým pískem. Dobrodružnější povahy si mohou zapůjčit motorku. Dřevěné bungalovy/joglo s klimatizací jsou vybaveny manželskou postelí king size a venkovní koupelnou. Přímo v resortu je pak jógová šala, bazén a malá restaurace. Toto ubytování je bez jídla.

Účastníci termínu 26.4. – 6.5. stráví první dvě noci ve vyhlášeném resortu Salty Breeze na jihu ostrova, daleko od každodenního ruchu, v blízkosti krásných a tichých pláží s bílým pískem a s korálovými útesy. Ubytování bude ve dvoulůžkových pokojích s plnou penzí.

Naopak účastníci termínu 4.5. – 16.5. prožijí dvě noci v horské oblasti Batu Karu, kde jsme pro vás uprostřed džungle objevili nádherný moderní resort s organickou kávou, dokonalým veganským jídlem, prostornou jóga šalou a nezapomenutelnými výhledy. Ubytování bude ve dvoulůžkových apartmánech s plnou penzí.


Stravování

Plná penze na vás čeká v Batu Karu a v Salty Breeze, jídlo patří k největších zážitkům obou lokací, navíc široko daleko moc restaurací není. Naopak v Perereranu máme ubytování bez jídla, abyste si každý den mohli vyrazit do ulic a vybrat jednu z blízkých a skvělých snídaní, obědů či večeří.


Doprava

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem.

COVID INFO (pravidelně aktualizujeme)

V tuto chvíli mohou na Bali cestovat osoby, které předloží doklad o očkování proti nemoci Covid-19 ukončeném minimálně 14 dní před vstupem do země, ve fyzické nebo digitální podobě, resp. lékařské potvrzení, že ze zdravotních důvodů nemohou očkování podstoupit. Očkovací certifikát nemusí být platný, důležité je, aby dokazoval, že očkování bylo provedeno. Osoby, které nemají ukončené očkování a před vstupem do Indonésie prodělaly onemocnění Covid-19, musí předložit lékařské potvrzení potvrzující, že nemoc prodělaly a již nejsou infekční. Více informací zde. 

 


Výlety

V ceně balíčku je zahrnutý celodenní výlet do chrámu Tirta Empul, který je jedním z nejposvátnějších hinduistických míst na Bali a v indonéštině znamená „svatý pramen“. Tirta Empul je považován za zdroj čisté vody pro rituální očisty. V rámci jednodenního výletu se do Tirta Empul vydáme a projdeme očistou našeho těla, naší minulosti, současnosti i budoucnosti.

Druhý výlet bude směřovat na neobvyklou meditaci v Ubudu, zakončenou návštěvou tamního tržiště a třetí pak do jógové šaly uprostřed rýžových polí blízko pláže Kedungu.

Jedním z nejkrásnějších večerů, který přinese silný emocionální zážitek plný hudby, vibrací a manter bude návštěva kirtanu. Kirtan je forma Bhakti jógy, pomáhá pozvednout mysl, otevřít srdce a přinést hluboký pocit vnitřního míru.


Cena

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 44.900 Kč*

*první pobyt je o jednu noc kratší, což kompenzujeme jedinečným celodenním výletem na Pandawa Beach, do plážového klubu Sunday beach club.

Cena zahrnuje:

 • letenka s jedním přestupem
 • 9 nocí ubytování (10 nocí u druhého termínu)
 • doprava na místě, auta s řidičem
 • doprava z/na letiště
 • každodenní jóga s českým instruktorem
 • den s jógovým průvodcem po místních chrámech
 • návštěvy okolních jógových šal
 • výlet do Ubudu, meditace
 • den v Kedungu
 • dvoudenní plná penze v Batu Karu a Salty Breeze
 • 2 masáže (60 minut)
 • celodenní výlet navíc na Pandawa beach/Sunday beachclub (I. termín)

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky, napište nám o jeho cenu a dobu, kdy na vás budeme čekat na letišti. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi.


A jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 • Moje vysněná jóga na Bali. Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám ze svého pobytu napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst.
 • Na kole po Bali. Pobyt na “ostrově bohů” očima moravských dam Hanky a Jaroslavy.

Související články

Moje vysněná jóga na Bali

Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám z těchto krásných dvanácti dní napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst. Dlouho jsem pokukovala po cestování do Indonésie, nicméně jsem stále nemohla získat odvahu vyrazit. Byl to můj velký sen, na sociálních sítích jsem sledovala kamarády, známé i neznámé tváře a měla jsem pocit, že se […]

, ,

Napsat komentář

Your email address will not be published.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí