15 let ve vlnách – narozeninový den 28. května v Praze

15 let ve vlnách – narozeninový den 28. května v Praze

Letos je to přesně 15 let od prvního českého a slovenského Surf -Tripu do Francie. A tak zveme všechny, kdo u oceánu už byli nebo teprve budou, kdo s námi kdy spolupracovali, spolupracují, kdo Surf-Trip zakládali, a nebo se jím inspirovali pro vlastní projekty, na společný surfařský narozeninový den 28. května v Praze.

Pro ty, kdo si před večerní párty chtějí zacvičit, popřípadě vyzkoušet, jak na surfing potrénovat v Čechách, jsme na sobotní dopoledne připravili dvě lekce surfařské jógy se Sísou Semenskou, jednu ukázkovou lekci surfového tréninkuTerezou Olivovou a dvě surfskate sessionVíťou Fekiačem. Více informací a registraci najdete ve FB události, těšíme se na vás ve vysočanském Maxspace a okolí.

Odpoledne se potkáme v prostorách Radlické kulturní sportovny, kde vám čekání na večerní párty zkrátí řada miniaktivit jako workshop na balančních deskách kboard.cz, soutěž v oblékání neoprenu či napodobování jógových asán. Úspěšné splnění aktivit vám umožní ulovit žetony na Jägermeistera, namraženého krále mejdanu! Výborné pivečko, speciální surfařský bar, dobré jídlo a příjemné setkání je na tomto surfařském odpoledni samozřejmostí.

Večení párty odstartuje ve 21 hodin večer a první koncert nebude mít na starosti nikdo jiný než ultimátní kapela Martina Tomáška, která se dříve jmenovala The Unis, ale teď se jmenuje Čára. Kapelu jednoho z našich nejlepších produkčních jsme pozvali proto, že chceme zjistit, proč se přejmenovala.

Zlatým hřebem večera pak bude kapela The AtavistsDJ Akvamen, který na surfařských mejdanech předvádí své #mejstrštyky už 15 let! Za mixážním pultem ho vystřídá i DJ, surfař a lovec Majk.

Pro legendární pamětníky je připravena neméně legendární výstava fotografií z uplynulých let a destinací, pro nové účastníky fotokoutek. Vítěz surfařského kvízu pak rozkrojí a z velké části dostane narozeninový dort od Cukráře Skály.

Další program postupně doplníme. Symbolické vstupné na večerní párty je 100 Kč.

Těšíme se na viděnou!

Související články
Surfskate půjčovna opět v provozu!

Je to tak, naše surfskate půjčovna na Letné je opět otevřena. Náhoda? Nemyslíme si! Na zimní kabát a huňaté ponožky je ještě čas, tak využij babí léto a vypiluj svoji jízdu na surfskatu k dokonalosti!

číst více
Martin Tomášek a kapela Čára na Surf-Trip party

Mejdan k příležitosti 15. narozenin je za dveřmi a my pro tebe máme rozhovor našeho Otíka s frontmanem kapely ČÁRA, Martinem Tomáškem, který v závěru rozhovoru prozradí něco opravdu osobního 🙂

číst více
Začalo to jako velký sen u televize, říká špičkový český surfař

Rozhovor s Otíkem Olivou o surfování pro idnes.cz z roku 2013!   Celý článek si můžete přečíst zde.  

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli