A jak to bude v zimě?

A jak to bude v zimě?

V této chvíli nabízíme destinaci Srí Lanka. Náš Sea you house bude otevřený až do dubna a, stejně jako v uplynulých letech, se i teď můžete přihlásit na celé Surf-Trip balíčky s lekcemi a výlety nebo si zarezervovat jen samostatné ubytování a další program dokupovat na místě. V přípravě je Dominikánská republika a další jarní pobyty.

Vždy aktuální info k problematice cestování najdete zde . Situaci v jednotlivých zemích pak mapuje Ministerstvo zahraničí zde . Ani jako členové Asociace CK ČR, která pro své členy získává nepřetržitě co nejvíce informací (díky za to!), bohužel nebudeme o aktuální COVID situace vědět víc, než se píše na webu Ministerstva zahraničí ČR, webech leteckých společností apod.

Všechny pobyty doporučujeme vždy při zaplacení zálohy okamžitě pojistit, ideálně u některé z pojišťoven, které nabízí i zvláštní služby pro případ komplikací spojených s COVID. My nabízíme a doporučujeme pojištění Pandemic od UNION Pojišťovny. Pojištění vám zachrání peníze ve chvíli nenadálého storna z vaší strany nebo v případě komplikací spojených s COVID během pobytu.

Pozor!!! V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna je třeba pojištění sjednat nejpozději do 3 dnů od platby zálohy. Pojištění zařizujeme pouze ve všední dny a objednat si ho můžete na crew@surf-trip.cz.

Důležité pro vás je, že naše CK vrátí 100% zaplacených peněz jen ve chvíli, kdy bude pobyt nerealizovatelný, tj. cílová destinace bude pro turisty uzavřena, popřípadě bude zakázáno vycestovat z České republiky.  V tomto případě dostanete všechny peníze zpět. Pro ostatní případy je zde pojištění.

IN WAVES WE TRUST!

Související články
Magdy silvestrovské předsevzetí? Surf kurz!

Mé silvestrovské předsevzetí na nadcházející rok? Odjet surfovat, vydat se na surfařský kurz. Touhu po dobrodružství ještě umocnila pandemie koronaviru, která na nějaký čas znemožnila cestování, takže jsem na nic nečekala a cestu, která mě unese na vlně zážitků zrealizovala. Toužila jsem vyzkoušet něco nového, na chvíli uniknout od ruchu velkoměsta a vypnout, což se […]

číst více
Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

číst více
Na Surf-Trip párty nebude chybět DJ Akvamen!

K 15. narozeninám Surf-Tripu zahraje na mejdanu legendární DJ Akvamen. V rozhovoru zavpomínal na divoké mejdany ve Francii i na surfování s Ianem Walshem.

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli