A jak to bude v zimě?

A jak to bude v zimě?

V této chvíli nabízíme destinaci Srí Lanka. Náš Sea you house bude otevřený až do dubna a, stejně jako v uplynulých letech, se i teď můžete přihlásit na celé Surf-Trip balíčky s lekcemi a výlety nebo si zarezervovat jen samostatné ubytování a další program dokupovat na místě. V přípravě je Dominikánská republika a další jarní pobyty.

Vždy aktuální info k problematice cestování najdete zde . Situaci v jednotlivých zemích pak mapuje Ministerstvo zahraničí zde . Ani jako členové Asociace CK ČR, která pro své členy získává nepřetržitě co nejvíce informací (díky za to!), bohužel nebudeme o aktuální COVID situace vědět víc, než se píše na webu Ministerstva zahraničí ČR, webech leteckých společností apod.

Všechny pobyty doporučujeme vždy při zaplacení zálohy okamžitě pojistit, ideálně u některé z pojišťoven, které nabízí i zvláštní služby pro případ komplikací spojených s COVID. My nabízíme a doporučujeme pojištění Pandemic od UNION Pojišťovny. Pojištění vám zachrání peníze ve chvíli nenadálého storna z vaší strany nebo v případě komplikací spojených s COVID během pobytu.

Pozor!!! V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna je třeba pojištění sjednat nejpozději do 3 dnů od platby zálohy. Pojištění zařizujeme pouze ve všední dny a objednat si ho můžete na crew@surf-trip.cz.

Důležité pro vás je, že naše CK vrátí 100% zaplacených peněz jen ve chvíli, kdy bude pobyt nerealizovatelný, tj. cílová destinace bude pro turisty uzavřena, popřípadě bude zakázáno vycestovat z České republiky.  V tomto případě dostanete všechny peníze zpět. Pro ostatní případy je zde pojištění.

IN WAVES WE TRUST!


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí