Sri Lanka

Schedule
Tour Map
Reviews

Sri Lanka

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Ubytování hned u pláže, bez zbytečného dojíždění za surfováním, nadstandartní služby, čeští profesionální instruktoři jógy a surfování.

cena ubytování: ubytování od 300 Kč za noc
čeští instruktoři: Martin Špatenka – surf, Sísa Semenská – jóga
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Srí Lanka
surfové vybavení: veškerá výbava k zapůjčení
ubytování: ubytování v dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou u pláže, možnost klimatizace
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: poznávací výlety, safari, pozorování velryb, masáže, rybolov, jóga

Dostupné termíny

 

Sea You House je otevřen od poloviny listopadu 2021 do poloviny dubna 2022 a můžete využít uvedených vypsaných termínů, nebo třeba pouze ubytování v době provozu našeho Sea You Housu. Doporučujeme kombinaci kempu s prodlouženým pobytem u nás nebo s dalším cestováním po Srí Lance.

POZOR na aktuální covid opatření, o kterých byste měli vědět! Vzhledem k epidemiologické situaci ve světě doporučujeme před vaší cestou sledovat web ministerstva zahraničí, který zde shrnuje aktuální opatření týkající se cestování na Srí Lanku.

Aktuální podmínky vstupu jsou:

 • cestovní vízum ETA
 • povinné pojištění Covid Insurence – Pozor! nejedná se o cestovní pojištění!
 • vyplněný zdravotní formulář Health declaration form
 • negativní PCR test starý maximálně 72 hodin před odletem z České Republiky
 • potvrzení o ukončeném kompletním očkování na Covid19 v angličtině – v případě, že očkování nemáte, je nutná 14 denní karanténa. Případně sledujte informace na webu ministerstva, kde jsou uvedeny další výjimky z této povinnosti.

Všechny dokumenty je nutné mít vytisknuté a připravené už před odletem na Srí Lanku. Měly by být kontrolovány leteckou společností a dále imigračním úředníkem na příletu do země.

Máte-li dotazy, napište nám na email crew@surf-trip.cz .

 

SEA YOU HOUSE

Surf-trip nabízí zázemí pro pokročilé surfaře, začátečníky i pro cestovatele po krásách Srí Lanky a nově také pro milovníky jógy. Vzdálenost ubytování několik metrů od pláže ocení nejen surfaři, ale také rodiny s dětmi a profesionální plážoví povaleči. Lokalita je v dostatečné vzdálenosti od turistických resortů a letovisek. Komfort a nadstandardní služby vám pak uprostřed autentického prostředí ostrova, pár kroků od džungle, zajistí čeští organizátoři.


UBYTOVÁNÍ

Hlavní ubytování Sea You House leží na jižním pobřeží ostrova v klidné domorodé vesnici Meddawatta / S.K. Town. Díky městu Matara je tato lokalita snadno dostupná. Masová turistika je tu prozatím neznámým pojmem a příroda si tak uchovává svou krásu, nedotčenost a prázdné pláže lemované palmami. Lokalita je v klidné, bezpečné a přátelské části, která je v dostatečné vzdálenosti od hlučné dopravy hlavních cest.

Ubytování v našem úplně novém Sea You Housu nabízí dvoulůžkové pokoje se stropním větrákem, případně s klimatizací. Pokoje mají vždy vlastní koupelnu s teplou vodou. K dispozici je společné vnitřní i venkovní posezení, velká terasa, zázemí na cvičení jógy, Wifi připojení a kuchyně s místní restaurací.

Ve vesnici nabízí Surf-trip ubytování také mimo hlavní domek, hned v sousedství, do minuty chůze od pláže i od hlavního surfhousu (do 50 – 100m). Tyto dvou a třílůžkové pokoje, které jsou zařízeny především pro nenáročné, mají každý vlastní koupelnu s toaletou.

Pro více informací nebo pro sestavení individuální objednávky nás kontaktujte na email crew@surf-trip.cz, případně na whatsapp: 00420 721 559 411.


STRAVOVÁNÍ

Místní restaurace nabízí pálivé i nepálivé speciality místní kuchyně nebo evropské menu. Za příplatek ubytovaným hostům nabízíme snídaně. Typickým jídlem na ostrově je rýže, zeleninové kari nebo směs těstovin a zeleniny zvaná kotu rotti. Doporučujeme ochutnat rozmanité druhy tropického ovoce. Hned v sousedství jsou další restaurace s různou nabídkou místních i evropských jídel v různých cenových kategoriích.


SURFOVÁNÍ

Palmami lemovaná pláž u Sea You Housu byla pro turisty ještě nedávno úplně neznámá. Proto se jí ještě dnes říká „secret spot“. Lidí je tu méně než na ostatních plážích a vlny jsou dokonalé pro úplné začátečníky i zkušené surfaře.

Díky písčitému dnu vás ve vodě nepřekvapí nástrahy v podobě mořských ježků nebo kamenů, se kterými se můžete setkat na většině spotů Srí Lanky. Sea You House má vlastní půjčovnu surfů a surfového vybavení. Dále nabízí lekce pro začátečníky a pokročilé jezdce v českém jazyce, photoshooting a videoshooting s následným rozborem a radami. Pokročilým jezdcům rádi poradíme s orientací po okolních spotech.


JÓGA A CVIČENÍ

Hlavní dům Sea You House disponuje také velkou zastřešenou terasou, určenou pro cvičení jógy, kompenzační cvičení nebo kruhové tréninky. Od listopadu do dubna zde probíhají lekce jógy pro začátečníky i pro zkušené jógíny pod vedením profesionální lektorky jógy z Česka. Terasa je vybavena jóga matkami, cvičícími pěnovými bloky a popruhy. Dále jsou k dispozici pomůcky na kruhové cvičení jako jsou kettlelly o různé váze, švihadla a fyzioterapeutické doplňky.  Během svého pobytu se můžete přidat na právě probíhající lekce nebo si objednat přímo předem balíček zahrnující jógové lekce a meditační cvičení.


DOPRAVA

Na Srí Lanku je z České republiky dobré letecké spojení. Výhodné lety najdete jak z Prahy, tak z Vídně.  Hlavním letištěm je na Srí Lance Colombo. Zpáteční letenka se pohybuje okolo 15.000 Kč. Často se dají koupit i letenky za akční ceny. Doporučujeme především letecké společnosti Qatar, Emirates nebo Turkish airlines. Na Srí Lanku také lítá nízkonákladová společnost FlyDubai.

Doprava na Srí Lance je zážitkem sama o sobě, díky velkému množství autobusových linek a vlakových spojů není zase tak složitá. Do městečka Matara, které leží 5 kilometrů od surfhousu, je možné přijet přímým vlakem nebo také autobusem z Colomba. Cesta trvá cca 4 až 5 hodin, může se ale nepředvídatelně prodloužit. Zpoždění vlaků je obvyklé a dosahuje i několika hodin.

Surf-trip house nabízí vyzvednutí na letišti, stačí nám napsat čas příletu.

link na přílety: https://teamup.com/ksh43r8y7isgztbx5b

Cena za auto (max 6 osob) je 14 500 rupií. Na místě také rádi zajistíme pronájem motorky. Pokud chcete řídit sami, nezapomeňte mezinárodní řidičský průkaz. A pozor! Na Srí Lance se jezdí vlevo.


PODNEBÍ

Srí Lanka je tropická země, ve které se střídá období sucha období dešťů. Do jižní a jihozápadní části ostrova přináší monzun déšť od května do srpna, do severní a východní části pak monzun přichází v říjnu a trvá do ledna. Monzunové deště jsou většinou velmi silné, ale krátké. Ideální dobou k návštěvě Surf-trip House je zimní sezóna, tedy období od listopadu do dubna. Dešťové srážky pak přicházejí od konce dubna do července. V sezóně (listopad – duben) je stálá teplota vzduchu 30°C, teplota moře se celoročně pohybuje mezi 27°C – 30°C.


CENÍK

Balíčky začínají sobotním příjezdem a společnou večeří, samotné lekce a daný program začínají od neděle. Pro sestavení individuální objednávky nás kontaktujte na email crew@surf-trip.cz, případně na whatsapp: 00420 721 559 411.

Surf kemp pro začátečníky: 8.900 Kč

 • 7 nocí ubytování se snídaní v dvoulůžkových pokojích s koupelnou
 • tři surfové lekce a zapůjčení vybavení po zbytek týdne
 • 1 lekce jógy
 • videocoaching, videoanalýza, photoshooting
 • guiding a rady instruktora mimo přímou výuku
 • surfová přednáška
 • ayurvédská masáž
 • 2 společné večeře
 • fotografie ze surfování

Surf kemp pro pokročilé: 8.900 Kč

Surf kemp pro pokročilé je zaměřen na rozvoj dosavadních dovedností, a to na základě individuální úrovně jednotlivých jezdců.

 • 7 nocí ubytování se snídaní v dvoulůžkových pokojích s koupelnou
 • tři surfové lekce a zapůjčení vybavení po zbytek týdne
 • 1 lekce jógy
 • videocoaching, videoanalýza, photoshooting
 • guiding instruktora mimo přímou výuku
 • surfová přednáška
 • ayurvédská masáž
 • 2 společné večeře
 • fotografie ze surfování

Free surfer: 6.400 Kč

 • 7 nocí ubytování se snídaní v dvoulůžkových pokojích s koupelnou
 • zapůjčení surfového vybavení
 • 1 lekce jógy
 • ayurvédská masáž
 • 2 společné večeře
 • fotografie ze surfování

V ceně balíčků není zahrnuto individuální pojištění, letenka a transfer z/na mezinárodní letiště. Klimatizace je v Sea You Housu možná za příplatek 100 Kč/noc.

Doporučujeme kombinaci kempu s delším pobytem nebo cestováním.

CENY A DALŠÍ SLUŽBY

 • Cena dvoulůžkového pokoje kousek od pláže: od 600 Kč/noc
 • Půjčení surfu: 270 Kč/den
 • jógové lekce: 200 Kč/lekce
 • Transfer z letiště jedna cesta: 14.500 rupií/auto pro 6 osob

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

Dále nabízíme:

 • Surfové lekce pro začátečníky i pro pokročilé s profesionálním istruktorem ISA v češtině
 • Každodenní možnost jógy vedenou českou instruktorkou
 • Videocoaching s analýzou pro pokročilejší jezdce i začátečníky
 • Pronájem motorky
 • Organizace výletů: národní parky Yala a Udawalave, exkurze do čajové továrny, pozorování slonů, velryb, delfínů, šnorchlování s želvami, výlety na kajacích mezi mangrovníky, deštný prales Sinharaja, budhistické chrámy a další.

 

Rádi vám připravíme individuální nabídku.

! CELÝ PROGRAM, VČETNĚ VÝLETŮ, JE OVLIVNĚN PŘÍPADNÝMI ZMĚNAMI EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ NA OSTROVĚ !

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na crew@surf-trip.cz 


A JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí