A jak to bude na podzim?

A jak to bude na podzim?

Léto je za námi a my jsme neuvěřitelně rádi za to, jak klidně (až na pár zmatků v COVID pravidlech naší vlády a leteckých společností) proběhlo.

A jak to bude na podzim? V říjnu se určitě vypravíme na MALEDIVY (spíše pro pokročilé jezdce) a v listopadu na LANZAROTE (pro všechny). Dále věříme v otevření Srí Lanky. Pokud chcete mít cestu k oceánu jistou už teď, volte vypsané destinace výše.

Vždy aktuální info k problematice cestování najdete zde . Situaci v jednotlivých zemích pak mapuje Ministerstvo zahraničí zde . Ani jako členové Asociace CK ČR, která pro své členy získává nepřetržitě co nejvíce informací (díky za to!), bohužel nebudeme o aktuální COVID situace vědět víc, než se píše na webu Ministerstva zahraničí ČR, webech leteckých společností apod.

Všechny pobyty doporučujeme vždy při zaplacení zálohy okamžitě pojistit, ideálně u některé z pojišťoven, které nabízí i zvláštní služby pro případ komplikací spojených s COVID. My nabízíme a doporučujeme pojištění Pandemic od UNION Pojišťovny. Pojištění vám zachrání peníze ve chvíli nenadálého storna z vaší strany nebo v případě komplikací spojených s COVID během pobytu.

Pozor!!! V případě zájmu o cestovní pojištění včetně pojištění storna je třeba pojištění sjednat nejpozději do 3 dnů od platby zálohy. Pojištění zařizujeme pouze ve všední dny a objednat si ho můžete na crew@surf-trip.cz.

Důležité pro vás je, že naše CK vrátí 100% zaplacených peněz jen ve chvíli, kdy bude pobyt nerealizovatelný, tj. cílová destinace bude pro turisty uzavřena, popřípadě bude zakázáno vycestovat z České republiky.  V tomto případě dostanete všechny peníze zpět. Pro ostatní případy je zde pojištění.

IN AUTUMN WE TRUST!


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí