Dárky? Vyřešeno.

Dárky? Vyřešeno.

A je to zase tady. Vánoce za dveřmi. Sedíš a nevíš. Co komu dát a co si přát? Máme pro tebe tip na dárek. Není to žádný měkkouš, je nerozbitný, lehký, nezabere moc místa a potěší každého. Jsou to naše univerzální dárkové vouchery! Voucher vystavíme na libovolnou částku, destinaci, jméno, vše s tebou doladíme podle tvých představ.

Ještě váháš? Tady je 5 důvodů, proč je dárkový poukaz Surf-Trip skvělou volbou:

  • V této nejisté době se těžko odhaduje, co bude za měsíc, natož za čtvrt roku nebo v létě. Proto je poukaz s libovolným výběrem částky, termínu a destinace sázkou na jistotu. S námi nic neriskuješ. Voucher jednoduše využiješ, až budeš chtít. Můžeš ho využít na jakýkoliv pobyt konaný do konce roku 2023.
  • Klasicky necháváš všechno na poslední chvíli a ještě 23. 12. nemáš dárky komplet? Do poledne 23. 12. ti stíháme poslat voucher e-mailem. Stačí si ho pak jenom vytisknout, ovázat stuhou a umístit pod stromeček.
  • Voucher si objednáš klidně z postele, nemusíš jezdit do obchodu a riskovat loket v břiše nebo ránu nákupním košíkem od jiného nakupujícího.
  • Můžeš si vybrat, jestli ti voucher pošleme poštou, e-mailem, anebo si ho vyzvedneš v naší kanceláři v Praze na Letné.
  • Koupí voucheru vykouzlíš úsměv na rtech celé naší crew, i Otíkovi! A ještě od nás dostaneš dáreček jako poděkování.

Dost řečí, vouchery koupíš v našem e-shopu.

Jedinou špatnou zprávou je, že chudák Santa je kvůli nám bez práce, a tak se smutně a bezprizorně potuluje po pláži na Srí Lance. Kdo nevěří, ať tam letí. Přihlášku najdeš tady.

SríLanka

In klidné svátky we trust!

SURF-TRIP crew

Související články
Surfskate půjčovna opět v provozu!

Je to tak, naše surfskate půjčovna na Letné je opět otevřena. Náhoda? Nemyslíme si! Na zimní kabát a huňaté ponožky je ještě čas, tak využij babí léto a vypiluj svoji jízdu na surfskatu k dokonalosti!

číst více
Dos mojitos, por favor! Surf ve Španělsku

Tentokrát nám parádní report ze Španělska poslala Šárka Masárová, která kromě surfování stihla i Jägerparty, tradiční letní fiestu, party na lodi a několik mojit v Latas. My moc děkujeme a jdeme také na jedno! Hola amigos! Po super zkušenosti z mého prvního Surf-tripu v Hossegoru v létě 2021, jsem se rozhodla i letos vydat k […]

číst více
Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli