Dárky? Vyřešeno.

Dárky? Vyřešeno.

A je to zase tady. Vánoce za dveřmi. Sedíš a nevíš. Co komu dát a co si přát? Máme pro tebe tip na dárek. Není to žádný měkkouš, je nerozbitný, lehký, nezabere moc místa a potěší každého. Jsou to naše univerzální dárkové vouchery! Voucher vystavíme na libovolnou částku, destinaci, jméno, vše s tebou doladíme podle tvých představ.

Ještě váháš? Tady je 5 důvodů, proč je dárkový poukaz Surf-Trip skvělou volbou:

  • V této nejisté době se těžko odhaduje, co bude za měsíc, natož za čtvrt roku nebo v létě. Proto je poukaz s libovolným výběrem částky, termínu a destinace sázkou na jistotu. S námi nic neriskuješ. Voucher jednoduše využiješ, až budeš chtít. Můžeš ho využít na jakýkoliv pobyt konaný do konce roku 2023.
  • Klasicky necháváš všechno na poslední chvíli a ještě 23. 12. nemáš dárky komplet? Do poledne 23. 12. ti stíháme poslat voucher e-mailem. Stačí si ho pak jenom vytisknout, ovázat stuhou a umístit pod stromeček.
  • Voucher si objednáš klidně z postele, nemusíš jezdit do obchodu a riskovat loket v břiše nebo ránu nákupním košíkem od jiného nakupujícího.
  • Můžeš si vybrat, jestli ti voucher pošleme poštou, e-mailem, anebo si ho vyzvedneš v naší kanceláři v Praze na Letné.
  • Koupí voucheru vykouzlíš úsměv na rtech celé naší crew, i Otíkovi! A ještě od nás dostaneš dáreček jako poděkování.

Dost řečí, vouchery koupíš v našem e-shopu.

Jedinou špatnou zprávou je, že chudák Santa je kvůli nám bez práce, a tak se smutně a bezprizorně potuluje po pláži na Srí Lance. Kdo nevěří, ať tam letí. Přihlášku najdeš tady.

SríLanka

In klidné svátky we trust!

SURF-TRIP crew


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí