Do Španělska naší dodávkou

Do Španělska naší dodávkou

K surfovým pobytům ve Španělsku jsme přidali také možnost dopravy našimi klimatizovanými a pohodlnými dodávkami!
Zájemcům o cestování našimi dodávkami nabízíme od dnešního dne také tuto dopravu. Po celé léto odjíždíme vždy v pátek večer z Prahy a vracíme se v neděli ráno opět do Prahy.

Cena dopravy je 3.500 Kč/os. jednosměrná cesta (Praha – Langre) a 6.000 Kč/os. za cestu tam a zpět (Praha – Langre – Praha). Klimatizované dodávky s dvěma skvělými řidiči jsou vždy pro 6 cestujících surfařů a jejich zavazadla.

Pokud se chcete do Španělska vypravit naší dopravou, napište svůj požadavek do poznámky v přihlášce, nebo se o aktuální obsazenosti dodávek informujte předem na crew@surf-trip.cz. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu dopravního prostředku v případě, že nebude naplněna plná kapacita dodávek. V takovém případě účastníkům s naší dopravou kupujeme letenky.

Cestování dodávkou je o několik únavných hodin delší než cesta letadlem, na druhé straně odpadají aktuálně náročné kontroly na letištích. A budete-li mít štěstí, vytvoříte skvělou partu už po cestě!

Přejeme šťastnou cestu k oceánu a těšíme se na vás!

IN SUMMER WE TRUST

surfkemp Španělsko


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí