Surf Španělsko

Schedule
Tour Map
Reviews

Surf Španělsko

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 600 Kč za noc
instruktoři: Adam Žáček, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: v ceně balíčku, bez neoprenu
ubytování: vila na útesu, apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, jóga, videocoaching, sk8, surfskate, kola

Dostupné termíny

 

SURF-TRIP SURF HOUSE

Surf-Trip surf house ve vesnici Langre nabízí od 25. června do 24. září organizované balíčky, individuální ubytování, zapůjčení surfového vybavení, kol a další služby. V červenci k nám navíc můžete zamířit s celou rodinou v rámci speciálních rodinných pobytů Family week. V září ve Španělsku opět proběhnou oblíbené pobyty Září pro pokročilé. K břehům Kantábrie touto dobou přichází větší vlny a na plážích je méně lidí.

Pobyt plánujte nejlépe od soboty do soboty. V sobotu máme sanitární a úklidový den, surfové lekce neorganizujeme. Program balíčku začíná vždy v neděli ráno.


SURF-TRIP BALÍČEK

Abychom objednání pobytu zjednodušili, nabízíme pro rok 2022 „Surf-Trip balíček“ bez ubytování. K balíčku nám do poznámky v přihlášce napište, zda máte zájem o některý z našich samostatných apartmánů, nebo preferujete ubytování v některém z pokojů v Surf-Trip House. Apartmány se pronajímají celé, nelze si rezervovat např. jen jedno místo.

Surf-Trip balíček, se kterým svou dovolenou změníte v nezapomenutelný zážitek, zahrnuje tyto služby:

 • 4x dvouhodinová surfová lekce pro začátečníky a pokročilé surfaře vedená profesionálními českými a španělskými ISA instruktory (v případě nepříznivých podmínek nahrazujeme lekce skateboardingem či jinými aktivitami)
 • surfový trénink a cvičení pro lepší progres
 • zapůjčení surfu na celý týden, leash, vosk
 • videocoaching spojený s rozborem
 • přednáška o surfingu, vlnách, vybavení
 • surfový photoshooting a fotky z celého pobytu
 • jeden výlet do okolí
 • doprava a přesuny na místě, nákupy
 • grilovačka
 • lázeňslý poplatek a závěrečný úklid
 • asistence českých instruktorů a organizátorů
 • dárek Surf-Trip

Balíček nezahrnuje ubytování, dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden).

Cena jednoho týdne SURF-TRIP balíček 9.900 Kč

V případě zájmu o balíček BED&SURF (ubytování + zapůjčení surfového vybavení) nás kontaktujte na spanelsko@surf-trip.cz.

POZN: Přikoupení výletů a aktivit (pokud to kapacita dovoluje) je možné na místě.  Kvůli důsledkům pandemie jsme bohužel museli dočasně zrušit všechny bonusové a slevové programy


LEKCE

V balíčku SURF-TRIP jsou čtyři dvouhodinové surfové lekce, výuka je rozdělena na začátečníky a pokročilé. Po lekcích vám prkno zůstává k dispozici, abyste mohli dále zdokonalovat své surfařské dovednosti. Lekce probíhají převážně v českém jazyce. Surfový progres podpoříme videocoachingem, přednáškou o surfování a také speciálním surfovým tréninkem na suchu.


UBYTOVÁNÍ

V Surf-Trip surf house s výhledem na oceán i hory nabízíme několik druhů ubytování.

V přízemí domu najdete tři čtyřlůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou, prostornou společenskou místnost a společnou kuchyni. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka.

V prvním patře jsou starší pokoje před rekonstrukcí. Pokud budete mít zájem o dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj, napište nám požadavek do poznámky v přihlášce, zkusíme vám vyjít vstříc. V patře je společná kuchyně a koupelna na chodbě.

Vedle hlavního domu jsou tři soukromé samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici.

Apartmán č. 1 je pro 6 osob (manželská postel a rozkládací gabbuč v přízemí, čtyři jednolůžka v patře). Pokoje jsou průchozí. Cena 3.300 Kč/noc.

Apartmán č. 2 je pro 3 osoby (dvě jednolůžka a rozkládací gauč v přízemí, jedno jednolůžko v patře). Cena je 2.000 Kč/noc.

Apartmán č. 3 je pro 4 osoby (manželská postel, palanda a rozkládací gauč v přízemí). Cena je 2.700 Kč/noc.

Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na spanelsko@surf-trip.cz.


DOPRAVA

Informace o dopravě sledujeme a čekáme, zda budou obnoveny přímé lety z Prahy do Bilbaa. Nízkonákladové lety je možné najít z Vídně do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.


STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny dojíždíme autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo do Surf-Trip baráčku. K dispozici je gril.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

 • Ubytování Surf-Trip House: 600 Kč/os./noc
 • Ubytování soukromý apartmán: 2.000 Kč/noc, 2.700 Kč/noc, 3.300 Kč/noc (podle vybraného apartmánu, cena za celý apartmán)
 • Lekce surfu: 850 Kč/os./lekce včetně zapůjčení surfového vybavení po dobu lekce
 • Výuka: 3.800 Kč/4 lekce včetně zapůjčení surfového vybavení a videocoachingu, bez dopravy
 • Zapůjčení surfu: 350 Kč/den
 • Doprava na místě vč. jednoho výletu: 1.800 Kč/os./týden
 • Jóga: 200 Kč/os./lekce
 • Zapůjčení kola: 250 Kč/den, každý další následující den 200 Kč
 • Videoshooting + rozbor: 800 Kč/session (pro 1 – 4 osoby)
 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1.900 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2.400 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí