Surf Španělsko

Schedule
Tour Map
Reviews

Surf Španělsko

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 790 Kč za noc
instruktoři: Tereza Olivová, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: v ceně balíčku, bez neoprenu
ubytování: vila na útesu, soukromé apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, videocoaching, sk8, surfskate, kola

Dostupné termíny

 

Pobyt plánujte nejlépe od neděle do neděle. V neděli máme sanitární a úklidový den, surfové lekce neorganizujeme. Program balíčku začíná vždy v pondělí ráno. Přiletět můžete i v jiné dny než je neděle, už teď se na vás těšíme!

SURF-TRIP SURF HOUSE

Surf-Trip surf house ve vesnici Langre nabízí od 30. června do 29. září 2024 organizované balíčky, individuální ubytování, zapůjčení surfového vybavení, kol a další služby. V červenci k nám navíc můžete zamířit na speciální rodinné pobyty Family week. V září pořádáme pobyty pro pokročilé surfaře. V době pobytů, které už jsou obsazeny, nabízíme zapůjčení surfového vybavení a surfové lekce.

 


SURF-TRIP BALÍČEK

SURF-TRIP balíček, se kterým svou dovolenou změníte v nezapomenutelný zážitek, zahrnuje:

 • 7x ubytování standard ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji v nejlepší a skutečně české surfové vile:-)
 • 4x dvouhodinová surfová lekce pro začátečníky a pokročilé surfaře vedená profesionálními českými a španělskými ISA instruktory (v případě nepříznivých podmínek nahrazujeme lekce skateboardingem či jinými aktivitami)
 • 1x surfový trénink a cvičení pro lepší progress (certifikovaný lektor)
 • zapůjčení surfu na celý týden, leash, vosk
 • 1x videocoaching spojený s rozborem
 • přednáška o surfingu, vlnách, vybavení
 • surfový photoshooting a fotky z celého pobytu
 • 1x výlet do okolí
 • doprava a přesuny na místě, nákupy
 • grilovačka
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid
 • půjčování longboardu/surfskate (kola za poplatek)
 • asistence českých instruktorů a organizátorů
 • dárek Surf-Trip

Balíček nezahrnuje dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden).

 

Cena jednoho týdne SURF-TRIP balíčku je  14.800 Kč.

 

BED&SURF balíček pro pokročilé a samostatné surfaře zahrnuje:

 • 7x ubytování standard ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji
 • zapůjčení surfu na celý týden, leash, vosk

Balíček nezahrnuje dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden). K balíčku si můžete na místě přikoupit surfové lekce, videocoaching pro pokročilé a individuální další služby.

 

Cena jednoho týdne BED&SURF balíčku je  7.980 Kč.

 

Už jste s námi surfovali a vyrážíte znovu? Podívejte se, kolik ušetříte díky našemu bonusovému programu.

Změny programu z důvodu počasí/podmínek/vnějších vlivů/nařízení plavčíků vyhrazeny.


LEKCE

V balíčku SURF-TRIP jsou čtyři dvouhodinové surfové lekce, výuka je rozdělena na začátečníky a pokročilé. Po lekcích vám prkno zůstává k dispozici, abyste mohli dále zdokonalovat své surfařské dovednosti. Lekce probíhají převážně v českém jazyce. Surfový progres podpoříme videocoachingem, přednáškou o surfování, surfskatem a také speciálním surfovým tréninkem na suchu.


UBYTOVÁNÍ

V ceně Surf-Trip balíčku je zahrnuto standard ubytování v pokoji pro 2 – 4 osoby v našem surf housu.

V přízemí domu najdete tři čtyřlůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou, prostornou společenskou místnost a společnou kuchyni. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka.

V prvním patře je jeden dvoulůžkovýdva třílůžkové pokoje. Pokud budete mít zájem o dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj, napište nám požadavek do poznámky v přihlášce. V patře je společná kuchyně a koupelna.

Pokud vyhledáváte více soukromí, vedle hlavního domu jsou tři soukromé samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici.

Apartmán č. 1 je pro 6 osob (manželská postel a rozkládací gauč v přízemí, čtyři jednolůžka v patře). Pokoje jsou průchozí. Cena 3.550 Kč/noc.

Apartmán č. 2 je pro 3 osoby (dvě jednolůžka a rozkládací gauč v přízemí, jedno jednolůžko v patře). Cena je 2.250 Kč/noc.

Apartmán č. 3 je pro 4 osoby (manželská postel, palanda a rozkládací gauč v přízemí). Cena je 3.050 Kč/noc.

Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na spanelsko@surf-trip.cz.


DOPRAVA

Novinkou v letní sezóně jsou přímé lety z Prahy do Bilbaa se spol. Vueling a Eurowings, případně můžete využít oblíbený přímý let z Vídně do Santanderu se spol. Ryanair. Tyto lety doporučujeme využít a zakoupit co nejdříve.

POZOR, další alternativa! Máte-li dostatek knížek, seriálů a trpělivosti, můžete vyzkoušet třicetihodinovou jízdu z Prahy do Bilbaa s přestupem v Bruselu či v Paříži s autobusy společnosti Flixbus za cenu 3 300 Kč/zpáteční jízdenka včetně zavazadel! Je to o polovinu méně, než stály cesty naší dodávkou!

Plánujete-li cestu autem, můžeme vás zkontaktovat s některým z dalších účastníků, co nechce letět letadlem, a vaši posádku rád doplní. Rádi vám zašleme podrobný itinerář nejlepší cesty k nám.

O dopravu z letiště se postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz. Vždy se snažíme vás do aut naskládat tak, abyste za transport platili co nejméně.


STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny dojíždíme autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo z pekárny. K dispozici je gril.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

 • Ubytování standard Surf-Trip House: 790 Kč/os./noc
 • Ubytování soukromý apartmán: 2.250 Kč/noc, 3.050 Kč/noc, 3.550 Kč/noc (cena za celý apartmán)
 • Lekce surfu: 850 Kč/os./lekce včetně zapůjčení surfového vybavení po dobu lekce
 • Zapůjčení surfu: 350 Kč/den
 • Doprava na místě vč. jednoho výletu: 1.950 Kč/os./týden
 • Zapůjčení kola: 250 Kč/den, každý další následující den 200 Kč
 • Videoshooting + rozbor: 1.000 Kč/session (pro 1 – 4 osoby)
 • Jóga: 200 Kč/os./lekce
 • Transfer z letiště v Santanderu: 900 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 2.100 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2.700 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob
 • Parkování auta/dodávky s využitím sociálního zařízení: 15 EUR/noc/osoba

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 

Související články

Dos mojitos, por favor! Surf ve Španělsku

Tentokrát nám parádní report ze Španělska poslala Šárka Masárová, která kromě surfování stihla i Jägerparty, tradiční letní fiestu, party na lodi a několik mojit v Latas. My moc děkujeme a jdeme také na jedno! Hola amigos! Po super zkušenosti z mého prvního Surf-tripu v Hossegoru v létě 2021, jsem se rozhodla i letos vydat k […]

, , , , , ,

Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

, , ,

Výběr letního pobytu snadno a rychle

Chceš letní dovolenou věnovat surfingu? Koukáš na nabídku našich letních pobytů a nevíš si rady, která destinace je pro tebe ta pravá? Zajímá tě, kolik bude letos stát tvoje oblíbené víno ve Francii? Tak to poslední nevíme a na odpověď si musíme ještě chvíli počkat, ale s výběrem pobytu rádi pomůžeme hned teď. Začátečníci Se […]

, , ,

Dárky? Vyřešeno.

A je to zase tady. Vánoce za dveřmi. Sedíš a nevíš. Co komu dát a co si přát? Máme pro tebe tip na dárek. Není to žádný měkkouš, je nerozbitný, lehký, nezabere moc místa a potěší každého. Jsou to naše univerzální dárkové vouchery! Voucher vystavíme na libovolnou částku, destinaci, jméno, vše s tebou doladíme podle […]

, , , ,

Začátek léta ve Španělsku očima Tomáše

Je ráno. Probouzím se. Podívám se z okna. Dnes vidím zcela jiný obraz, než na který jsem si poslední dobou zvykl. Kde to jsem? Kde je oceán a slunce, které se v něm každé ráno odráží? Jaký jsou dnes vůbec vlny? Nezapomněl jsem si včera nachystat surf a neoprén? Panikařím? Trochu. Znovu se rozhlédnu po […]

, , , ,

Do Španělska naší dodávkou

K surfovým pobytům ve Španělsku jsme přidali také možnost dopravy našimi klimatizovanými a pohodlnými dodávkami! Zájemcům o cestování našimi dodávkami nabízíme od dnešního dne také tuto dopravu. Po celé léto odjíždíme vždy v pátek večer z Prahy a vracíme se v neděli ráno opět do Prahy. Cena dopravy je 3.500 Kč/os. jednosměrná cesta (Praha – […]

, ,

Vlny nezastavíš. Na Lanzarote i v březnu nebo dubnu!

Rozhodně nechceme v této době nikoho povzbuzovat k nezodpovědnému chování, pokud ale cítíš, že pro své psychické i fyzické zdraví a relativní pohodu potřebuješ načerpat energii ze slunce a oceánu, tak pro tebe máme dobrou zprávu. Už potřetí jsme tento rok prodloužili naše surfové pobyty na ostrověLanzarote, kam pořád ještě můžeš vycestovat jen za, v […]

, , , ,

Blog od A Cup Of Style ze Španělska

V roce 2017 napsali holky z A cup of style parádní blog o jejich surfování ve Španělsku. Přečtěte si ho zde.

, , ,

Ona dnes: Muž nakonec

V roce 2014 v rubrice „Muž nakonec“ redaktorka magazínu Ona Dnes vyzpovídala našeho surfaře a romantika, Otmara Olivu!

, , , , , , ,

Tuhle vlnu zkrotím já!

Redaktor Nedělního Blesku se učil surfovat pod dohledem Otmara Olivy. Vzpomínka na článek v Blesku z roku 2013!

, , , , , ,


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli