Surf Španělsko

Schedule
Tour Map
Reviews

Surf Španělsko

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 600 Kč za noc
instruktoři: Vít Fekiač, Tereza Olivová, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: v ceně balíčku, bez neoprenu
ubytování: vila na útesu, soukromé apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, jóga, videocoaching, sk8, surfskate, kola

Dostupné termíny

 

Vzhledem k dražším letenkám můžete přiletět i v jiné dny než je sobota, využijte například páteční a pondělní lety z Prahy či Vídně do Santanderu. Vyjdeme vám maximálně vstříc, i když celý program balíčku garantovat nemůžeme, vždy záleží na počasí a vlnách. V sobotu máme sanitární a úklidový den, surfové lekce neorganizujeme.

SURF-TRIP SURF HOUSE

Surf-Trip surf house ve vesnici Langre nabízí od 25. června do 24. září organizované balíčky, individuální ubytování, zapůjčení surfového vybavení, kol a další služby. V červenci k nám navíc můžete zamířit na speciální rodinné pobyty Family week. V září jsou v plánu pobyty Září pro pokročilé. K břehům Kantábrie touto dobou přichází větší vlny a na plážích je méně lidí.

 


SURF-TRIP BALÍČEK

SURF-TRIP balíček, se kterým svou dovolenou změníte v nezapomenutelný zážitek, zahrnuje:

 • 7x ubytování standard ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji v nejlepší a skutečně české surfové vile:-)
 • 4x dvouhodinová surfová lekce pro začátečníky a pokročilé surfaře vedená profesionálními českými a španělskými ISA instruktory (v případě nepříznivých podmínek nahrazujeme lekce skateboardingem či jinými aktivitami)
 • 1x surfový trénink a cvičení pro lepší progress (certifikovaný lektor)
 • zapůjčení surfu na celý týden, leash, vosk
 • 1x videocoaching spojený s rozborem
 • přednáška o surfingu, vlnách, vybavení
 • surfový photoshooting a fotky z celého pobytu
 • 1x výlet do okolí
 • doprava a přesuny na místě, nákupy
 • grilovačka
 • lázeňslý poplatek a závěrečný úklid
 • půjčování longboardu/surfskate (kola za poplatek)
 • asistence českých instruktorů a organizátorů
 • dárek Surf-Trip

 

Balíček nezahrnuje dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden).

Cena jednoho týdne SURF-TRIP balíčku je  13.400 Kč.

 

BED&SURF balíček pro pokročilé a samostatné surfaře zahrnuje:

 • 7x ubytování standard ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji
 • zapůjčení surfu na celý týden, leash, vosk

 

Balíček nezahrnuje dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden). K balíčku si můžete na místě přikoupit surfové lekce, videocoaching pro pokročilé a individuální další služby.

Cena jednoho týdne BED&SURF balíčku je  6.400 Kč.

Změny programu z důvodu počasí/podmínek/vnějších vlivů/nařízení plavčíků vyhrazeny.

POZN: Přikoupení výletů a aktivit (pokud to kapacita dovoluje) je možné na místě.  Kvůli důsledkům pandemie jsme ještě pro tento rok bohužel museli dočasně zrušit všechny bonusové a slevové programy


LEKCE

V balíčku SURF-TRIP jsou čtyři dvouhodinové surfové lekce, výuka je rozdělena na začátečníky a pokročilé. Po lekcích vám prkno zůstává k dispozici, abyste mohli dále zdokonalovat své surfařské dovednosti. Lekce probíhají převážně v českém jazyce. Surfový progres podpoříme videocoachingem, přednáškou o surfování, surfskatem a také speciálním surfovým tréninkem na suchu.


UBYTOVÁNÍ

V ceně Surf-Trip balíčku je zahrnuto standard ubytování v pokoji pro 2 – 4 osoby v našem surf housu.

V přízemí domu najdete tři čtyřlůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou, prostornou společenskou místnost a společnou kuchyni. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka.

V prvním patře je jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové pokoje. Pokud budete mít zájem o dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj, napište nám požadavek do poznámky v přihlášce. V patře je společná kuchyně a koupelna.

Pokud vyhledáváte více soukromí, vedle hlavního domu jsou tři soukromé samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici.

Apartmán č. 1 je pro 6 osob (manželská postel a rozkládací gabbuč v přízemí, čtyři jednolůžka v patře). Pokoje jsou průchozí. Cena 3.300 Kč/noc.

Apartmán č. 2 je pro 3 osoby (dvě jednolůžka a rozkládací gauč v přízemí, jedno jednolůžko v patře). Cena je 2.000 Kč/noc.

Apartmán č. 3 je pro 4 osoby (manželská postel, palanda a rozkládací gauč v přízemí). Cena je 2.700 Kč/noc.

Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na spanelsko@surf-trip.cz.


DOPRAVA

Vzhledem k drahé dopravě autem doporučujeme využít stále ještě levné letenky s přestupem. Většina účastníků našich kempů volí cestu letadlem z Prahy do Bilbaa se společností Lufthansa, kde vás vyzvednou naši řidiči. Letenky hledejte na Skyscanner.cz.

V nabídce jsou i velmi levné přímé lety z Vídně a lety s jedním přestupem z Prahy do blízkého města Santander se společností Ryanair. Tyto lety doporučujeme využít a zakoupit co nejdříve! Ceny letenek se v tuto chvíli pohybují kolem 4 500 Kč/zpáteční let s přestupem.

POZOR, nová alternativa! Máte-li dostatek knížek, seriálů a trpělivosti, můžete vyzkoušet třicetihodinovou jízdu z Prahy do Bilbaa s přestupem v Bruselu či v Paříži s autobusy společnosti Flixbus za cenu 3 300 Kč/zpáteční jízdenka včetně zavazadel! Je to o polovinu méně, než stály cesty naší dodávkou!

Plánujete-li cestu autem, můžeme vás zkontaktovat s některým z dalších účastníků, co nechce letět letadlem, a vaši posádku rád doplní. Rádi vám zašleme podrobný itinerář nejlepší cesty k nám.

O dopravu z letiště se postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz. Vždy se snažíme vás do aut naskládat tak, abyste za transport platili co nejméně.


STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny dojíždíme autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo z pekárny. K dispozici je gril.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

 • Ubytování standard Surf-Trip House: 600 Kč/os./noc
 • Ubytování soukromý apartmán: 2.000 Kč/noc, 2.700 Kč/noc, 3.300 Kč/noc (cena za celý apartmán)
 • Lekce surfu: 850 Kč/os./lekce včetně zapůjčení surfového vybavení po dobu lekce
 • Výuka: 3.800 Kč/4 lekce včetně zapůjčení surfového vybavení a videocoachingu, bez dopravy
 • Zapůjčení surfu: 350 Kč/den
 • Doprava na místě vč. jednoho výletu: 1.800 Kč/os./týden
 • Jóga: 200 Kč/os./lekce
 • Zapůjčení kola: 250 Kč/den, každý další následující den 200 Kč
 • Videoshooting + rozbor: 1.000 Kč/session (pro 1 – 4 osoby)
 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1.900 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2.400 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob
 • NOVINKA! Parkování auta/dodávky s využitím sociálního zařízení: 15 EUR/noc/auto

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí