Surf Španělsko

Schedule
Tour Map
Reviews

Surf Španělsko

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 550 Kč za noc
instruktoři: Martin Špatenka, místní instruktoři
doprava: mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: v ceně bez neoprenu
ubytování: vila na útesu, ubytování v soukromí, apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, poznávání Kantábrie, grilovačka, videocoaching, sk8

Rok 2021 je v přípravě, čekáme, jak to všechno dopadne. Termíny vypíšeme hned, jak to bude jisté, bezpečné a oficiálně povolené! 

SURFTRIP SURF HOUSE

Surf-Trip surf house ve vesnici Langre je otevřen od června do září. Těm, kdo nemají zájem o organizované balíčky, nabízíme ubytování, půjčovnu surfového vybavení a další služby. Pro úplné začátečníky a mírně pokročilé jezdce jsou připraveny organizované pobyty Surf-Tripy v červenci a srpnu. V září bude domeček otevřen přednostně pokročilým surfařům. K břehům Kantábrie touto dobou přichází větší vlny, na plážích je méně lidí, a tak můžeme s těmi, co mají Surf-Tripový balíček, jezdit i na jiné spoty. Pokud jste začátečníci a můžete s námi vyrazit jen v září, tak se o vás také moc rádi postaráme.


SURFTRIP BALÍČEK

Se Surf-Trip balíčkem svoji dovolenou změníte v nezapomenutelný zážitek. Neodmyslitelnou součástí balíčku je ubytování s výhledem na oceán a výuka surfování, která je vedena našimi zkušenými instruktory. Surfové vybavení je k dispozici po celý týden. Po lekcích se můžete těšit na pěší výlety v okolních horách, cestu lodí do hlavní metropole celé Kantábrie, města Santander, dále na společné grilovačky nebo Jägermeister party. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden.

CO ZAHRNUJE SURF-TRIP BALÍČEK

 • 7x ubytování v dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (NE – NE)
 • 5x dvouhodinová surfová lekce pro začátečníky a pokročilé surfaře vedené profesionálními španělskými a českými ISA instruktory
 • zapůjčení surfu na celý týden, leashe, vosk
 • videocoaching spojený s analýzou, rozborem
 • přednáška o surfingu, vlnách, vybavení
 • surfový fotoshooting a fotky z celého pobytu
 • tři výlety do okolí (Vodopády v horách, pláž Somo spojená s večeří, Santander nebo přírodní labyrint)
 • doprava a přesuny na místě
 • společná večeře formou BBQ
 • lázeňslý poplatek a závěrečný úklid
 • dárek Surf-Trip.cz

LEKCE

V průběhu týdne na vás čeká pět surfových lekcí. Výuka je rozdělena na začátečníky a pokročilé. Kromě lekcí váš surfový progres podpoříme videocoachingem a přednáškou o surfování. Po dvouhodinových lekcích vám prkno zůstává k dispozici, abyste mohli dále zdokonalovat své surfařské dovednosti. Lekce probíhají v angličtině s možným překladem do češtiny. Pro děti jsou celé lekce vždy v českém jazyce.


UBYTOVÁNÍ

Surf-Trip surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně. Nabízíme tři druhy ubytování.

V přízemí vily najdete tři nově zrekonstruované čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka. V patře jsou útulné dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu, pro ostatní je k dispozici společná koupelna na chodbě. Oba druhy ubytování jsou zahrnuty v ceně Surf-Trip balíčku a je na vás, zda-li se rozhodnete pro čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou nebo dvoulůžkový/třílůžkový pokoj bez vlastní koupelny. Příplatek za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou je 500 Kč/osoba/týden.

Vařit si můžete ve dvou kuchyních. Jednu z nich najdete v patře, druhou v přízemí. Milovníci grilování mohou využít gril. V Surf-Trip surf housu se nachází prostorná společná místnost, kterou využíváme jako chill-out zónu.

Zájemcům o ubytování v soukromí nabízíme bydlení v malém domečku pro šest lidí. Krom tří dvoulůžkových pokojů je v domku plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s gaučem a TV, s jídelnou a dvě koupelny s pračkou. Apartmán leží hned vedle hlavního Surf-Trip surf housu. Doporučujeme ho pro rodiny s dětmi a ty, kdo během pobytu vyhledávají úplný klid. Cena je 600 Kč/os/noc.

Také v létě 2021 nabízíme dva apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici. Větší je pro max. 6 osob (manželská postel, tři jednotlivé postele a rozkládací gauč) a menší pak pro max. 4 osoby (dvě jednotlivé postele a rozkládací gauč). Cena je 2.700 Kč/noc/velký apartmán a 2.500 Kč/noc/menší apartmán. Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na crew@surf-trip.cz.


DOPRAVA

Od letošní sezóny doporučujeme do Španělska využít leteckou dopravu, a to především přímé lety z Prahy na letište Bilbao od společnosti ČSA, které létají každou neděli a přímo tak navazují na termíny našich pobytů. Další lety nabízí společnost Lufthansa s přestupem v Mnichově nebo ve Frankfurtu. Další nízkonákladové lety je možné najít do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Ti co se letecké přepravě vyhýbají, nebo se jim už žádná výhodná letenka nepodařila najít a nebo prostě jen preferují cestu z Prahy do Langre dodávkou, která trvá cca 20 hodin, nás mohou kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz. S dostatečným předstihem jsme schopni vypravit osmimístnou dodávkou s našimi zkušenými řidiči. Vyráželo by se v pátek večer z nádraží Smíchov, zpět do Čech potom odjíždíme v sobotu v ranních hodinách.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

Pokud jsou vámi vybrané termíny obsazeny, nebo nemáte zájem o Surf-Tripový balíček, v průběhu července, srpna a září můžete libovolně využít našich individuálních služeb.

 • Doprava: 3.000 Kč jednosměrná cesta (Praha – Langre)
 • Ubytování ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji: 550 Kč
 • Ubytování v malém domečku: 600 Kč
 • Zapůjčení surfu: 300 Kč/den
 • Výuka: 3.900 Kč/5 lekcí včetně zapůjčení surfového vybavení na celý den
 • Video/photoshooting: 500 Kč/session (pro 1 – 5 osob)
 • Transfer z letiště v Santanderu: 600 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1.600 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2100 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo do Surf-Trip baráčku. Potraviny je možné zakoupit za stejné ceny jak u nás, ve většině případech i levněji. K dispozici je gril.


CENA

SURF-TRIP BALÍČEK – chci se NAUČIT SURFOVAT/ZLEPŠIT a využít všech služeb

= balíček pro začátečníky nebo pokročilé surfaře s výukou surfování

 • Cena jednoho týdne “Surf-Trip Balíček” 12.900 Kč
 • Cena dvou týdnů “Surf-Trip Balíček” 24.300 Kč

Cena nezahrnuje dopravu z Česka do Španělka, Příplatek za ubytování v soukromém apartmánu je 700 Kč/os/týden. Příplatek za ubytování v nových apartmánech je u dvou osob 350 Kč/os/den, u tří osob 200 Kč/os/den, u čtyř osob 100 Kč/os/den. Sleva z balíčku pro opakované účastníky Surf-Trip.cz/sk z let 2007-2020 je 1.500 Kč/týden. Další slevy hledejte zde.  

BED & SURF BALÍČEK – chci jen ubytování a surf, dopravu mám vlastní nebo si ji připlatím

= balíček bez výuky surfování, bez videocoachingu a BBQ

 • Cena jednoho týdne bez dopravy ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 6.900 Kč
 • Cena jednoho týdne bez dopravy v soukromí/soukromý apartmán 7.400 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování a 7 dní zapůjčení surfového vybavení. Možnost přikoupení dopravy na místě je vždy min. na 7 dní, a to za cenu 1.400 Kč/týden. U vícetýdenních pobytů není žádné cenové zvýhodnění. U tohoto balíčku nelze využít slevu 1.500 Kč/týden pro opakované účastníky Surf-Trip.cz/sk z let 2007-2020. Další slevy hledejte zde.


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí