Surf Španělsko

Schedule
Tour Map
Reviews

Surf Španělsko

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 550 Kč za noc
instruktoři: Adam Žáček, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky, dodávky
země: Španělsko
surfové vybavení: v ceně balíčku
ubytování: vila na útesu, apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, jóga, videocoaching, sk8, surfskate, kola

Dostupné termíny

 

SURF-TRIP SURF HOUSE

Surf-Trip surf house ve vesnici Langre nabízí od půlky června do začátku září organizované balíčky, individuální ubytování, zapůjčení surfového vybavení, kol a další služby. Kvůli bezpečnosti a hygienickým nařízením letos omezujeme kapacitu ubytování. Organizované Surf-Trip balíčky nabízíme v červenci a srpnu. V červnu a v září bude domeček otevřen přednostně samostatným surfařům. K břehům Kantábrie touto dobou přichází větší vlny a na plážích je méně lidí.

Pobyt plánujte nejlépe od soboty do soboty. V sobotu máme sanitární a úklidový den, surfové lekce neorganizujeme. Program balíčku začíná vždy v neděli ráno.


SURF-TRIP BALÍČEK

Surf-Trip balíček, se kterým svou dovolenou změníte v nezapomenutelný zážitek, zahrnuje tyto služby:

 • 7x ubytování v dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (SO – SO)
 • 5x dvouhodinová surfová lekce pro začátečníky a pokročilé surfaře se španělskými instruktory za asistence českých ISA instruktorů
 • surfový trénink a cvičení pro lepší progress
 • zapůjčení surfu na celý týden, leashe, vosk
 • videocoaching spojený s rozborem
 • přednáška o surfingu, vlnách, vybavení
 • surfový photoshooting a fotky z celého pobytu
 • výlet do okolí (vodopády v horách, pláž Somo spojená s večeří, Santander nebo přírodní labyrint)
 • doprava a přesuny na místě, nákupy
 • společná večeře formou BBQ
 • lázeňslý poplatek a závěrečný úklid
 • dárek Surf-Trip.cz

 

Balíček nezahrnuje dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden).

Cena jednoho týdne SURF-TRIP balíček 12.900 Kč

Cena dvou týdnů SURF-TRIP balíček 23.300 Kč

POBYT BED & SURF

Pobyt BED & SURF je ideální pro všechny, kdo přijedou vlastní dopravou, popřípadě si na letišti zapůjčí auto. Cena zahrnuje:

 • 7 x ubytování ve čtyřlůžkových pokojích (SO – SO)
 • 7 dní zapůjčení surfu

Cena jednoho týdne BED & SURF ve čtyřlůžkovém pokoji 5.900 Kč

Příplatek k balíčku SURF-TRIP i k pobytu BED & SURF za ubytování v soukromých apartmánech je u dvou osob 350 Kč/os/den, u tří osob 200 Kč/os/den, u čtyř a více osob 100 Kč/os/den.

POZN: Přikoupení výletů a aktivit je možné na místě.  Kvůli důsledkům pandemie jsme bohužel museli dočasně zrušit všechny bonusové a slevové programy


LEKCE

V balíčku SURF-TRIP je pět dvouhodinových surfových lekcí, výuka je rozdělena na začátečníky a pokročilé. Po lekcích vám prkno zůstává k dispozici, abyste mohli dále zdokonalovat své surfařské dovednosti. Lekce probíhají v angličtině s možným překladem do češtiny. Pro děti jsou celé lekce vždy v českém jazyce. Surfový progres podpoříme videocoachingem, přednáškou o surfování a také speciálním surfovým tréninkem na suchu.


UBYTOVÁNÍ

V Surf-Trip surf house s výhledem na oceán i hory nabízíme několik druhů ubytování.

V přízemí domu najdete tři čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou, prostorná společenská místnost a společná kuchyně. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka.

V prvním patře jsou starší pokoje před rekonstrukcí, proto zde letos budou ubytování především organizátoři a řidiči. Pokud budete mít zájem o dvoulůžkový pokoj, napište nám požadavek do poznámky v přihlášce, zkusíme vám vyjít vstříc. V patře je společná kuchyně a koupelna na chodbě.

Ubytování v pokojích Surf-Trip house je zahrnuto v ceně nabízených balíčků.

Vedle hlavního domu jsou tři soukromé samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici.

Apartmán č. 1 je pro 6 osob (manželská postel a rozkládací gauč v přízemí, čtyři jednolůžka v patře). Pokoje jsou průchozí. Cena 2.900 Kč/noc.

Apartmán č. 2 je pro 3 osoby (dvě jednolůžka a rozkládací gauč v přízemí, jedno jednolůžko v patře). Cena je 1.800 Kč/noc.

Apartmán č. 3 je pro 4 osoby (manželská postel, palanda a rozkládací gauč v přízemí). Cena je 2.400 Kč/noc.

Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na crew@surf-trip.cz.


DOPRAVA

Informace o dopravě sledujeme. Aktuálně jenvýhodnější jsou přímé lety z Vídně do Santanderu se spol. Ryanair. Z Prahy do Bilbaa doporučujeme lety s jedním přestupem se spol. Lufthansa. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Zájemcům o cestování našimi dodávkami nabízíme od 13. června také tuto dopravu. Odjíždíme vždy v pátek večer z Prahy, vracíme se v neděli ráno opět do Prahy. Cena dopravy je 3.500 Kč/os. jednosměrná cesta (Praha – Langre) a 6.000 Kč/os. cesta tam a zpět (Praha – Langre – Praha). Máte-li o tuto dopravu zájem, napište to v přihlášce do poznámky, případně se můžete předem informovat o volných kapacitách na crew@surf-trip.cz. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu dopravního prostředku v případě, že nebude naplněna celá kapacita dodávek. V takovém případě účastníkům s naší dopravou kupujeme letenky.


STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny dojíždíme autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo do Surf-Trip baráčku. K dispozici je gril.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

 • Ubytování ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji: 550 Kč/os./noc
 • Ubytování v soukromém apartmánu: 600 Kč/os./noc
 • Zapůjčení surfu: 350 Kč/den
 • Výuka: 3.900 Kč/5 lekcí včetně zapůjčení surfového vybavení, bez dopravy – Doporučujeme zvážení zakoupení balíčku Surf-Trip, který zahrnuje dopravu, videocoaching, focení, surfové cvičení a přednášku.
 • Jóga (od 3. 7.): 200 Kč/os./lekce
 • Zapůjčení kola: 250 Kč/den, každý další následující den 200 Kč
 • Videoshooting + rozbor: 800 Kč/session (pro 1 – 4 osoby)
 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1.900 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2.400 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob
 • Jednosměrná cesta dodávkou (Praha – Langre) 3.500 Kč
 • Obousměrná cesta dodávkou (Praha – Langre – Praha) 6.000 Kč

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí