Jarní Lanzarote

Jarní Lanzarote

Za méně než dva měsíce se uvidíme na Lanzarote, a to opět v plážových bungalovech s výhledem na oceán a pláž Famara. Pokud vše vyjde, jak má, tak na nás čekají jarní vlnky pro začátečníky i pokročilé, málo lidí ve vodě a hodně legrace na suchu.

K ní přispěje i náš bývalý a v tomto případě hostující český surfový ISA instruktor Petr Skála, aktuálně žijící v Anglii. Možná si ho pamatuješ z Francie, Dominikány a především z jeho oblíbené rice and curry Srí Lanky.

Dej nám dopředu vědět, jestli chceš přijet v jiném termínu, a využít dobu jarních prázdnin nebo skvělé levné přímé lety z Vídně či z Bratislavy. Pokud to budeme vědět dostatečně dopředu, můžeme ti ubytování zařídit také od soboty či neděle.

V případě, že přiletíš na Fuerteventuru a na Lanzarote se přepravíš trajektem (15 min. jízdy), budeš mít vyzvednutí v přístavu na druhé straně ostrova v ceně!

Účastníky, kteří před odletem potřebují absolvovat jakýkoliv COVID test, pak v rámci zaplaceného balíčku zavezeme do jimi zvolené testovací kliniky.

Rádi bychom všechny surfaře upozornili na to, že ceny za pronájmy aut a ubytování stouply pro samostatné turisty oproti loňsku až o 100% (místní tomu říkají covid přirážka, což fakt nechápme), proto si služby, které si budeš řešit individuálně mimo Surf-Trip, objednej opravdu co nejdříve před zahájením pobytu!

Těšíme se na tebe!

IN WAVES WE TRUST!

Související články
Pokročilí surfaři míří na Lanzarote!

Představujeme horkou novinku tohoto podzimu, dva týdenní surfové kurzy pro pokročilé jezdce. Chci progres Lanzarote je surfový trénink, který jsme připravili s naším kamarádem, profesionálním surfařem a koučem řady úspěšných jezdců (i neméně úspěšných instruktorů Surf-Tripu) Gustavem Barretem. Chceš lepší vlny, delší jízdy i radikálnější zatáčky ještě letos? Čti dál!

číst více
Magdy silvestrovské předsevzetí? Surf kurz!

Mé silvestrovské předsevzetí na nadcházející rok? Odjet surfovat, vydat se na surfařský kurz. Touhu po dobrodružství ještě umocnila pandemie koronaviru, která na nějaký čas znemožnila cestování, takže jsem na nic nečekala a cestu, která mě unese na vlně zážitků zrealizovala. Toužila jsem vyzkoušet něco nového, na chvíli uniknout od ruchu velkoměsta a vypnout, což se […]

číst více
Nakopni svůj progres, je tu surfování ve Španělsku!

Toto léto se na Surf-Tripu věnujeme skutečnému surfovému progresu! Pokud se mezi 20. a 30. červnem přihlásíš na klasické letní pobyty / ve Španělsku nebo dáš přednost zářijovým pobytům pro pokročilé, máme pro tebe dárek, který tvůj surfing posune o několik levelů, roků a surfařských kurzů dopředu! Protože není nic lepšího než se vidět na […]

číst více

Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli