Jarní Lanzarote

Jarní Lanzarote

Za méně než dva měsíce se uvidíme na Lanzarote, a to opět v plážových bungalovech s výhledem na oceán a pláž Famara. Pokud vše vyjde, jak má, tak na nás čekají jarní vlnky pro začátečníky i pokročilé, málo lidí ve vodě a hodně legrace na suchu.

K ní přispěje i náš bývalý a v tomto případě hostující český surfový ISA instruktor Petr Skála, aktuálně žijící v Anglii. Možná si ho pamatuješ z Francie, Dominikány a především z jeho oblíbené rice and curry Srí Lanky.

Dej nám dopředu vědět, jestli chceš přijet v jiném termínu, a využít dobu jarních prázdnin nebo skvělé levné přímé lety z Vídně či z Bratislavy. Pokud to budeme vědět dostatečně dopředu, můžeme ti ubytování zařídit také od soboty či neděle.

V případě, že přiletíš na Fuerteventuru a na Lanzarote se přepravíš trajektem (15 min. jízdy), budeš mít vyzvednutí v přístavu na druhé straně ostrova v ceně!

Účastníky, kteří před odletem potřebují absolvovat jakýkoliv COVID test, pak v rámci zaplaceného balíčku zavezeme do jimi zvolené testovací kliniky.

Rádi bychom všechny surfaře upozornili na to, že ceny za pronájmy aut a ubytování stouply pro samostatné turisty oproti loňsku až o 100% (místní tomu říkají covid přirážka, což fakt nechápme), proto si služby, které si budeš řešit individuálně mimo Surf-Trip, objednej opravdu co nejdříve před zahájením pobytu!

Těšíme se na tebe!

IN WAVES WE TRUST!


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí