Surftrip Lanzarote

Schedule
Tour Map
Reviews

Surftrip Lanzarote

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 10.600 Kč bez letenky
instruktoři: čeští instruktoři Surf-Trip.cz
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Kanárské ostrovy, Španělsko
surfové vybavení: v ceně včetně zapůjčení neoprenu
ubytování: plážový bungalov
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: jóga, výlety, grilování

Dostupné termíny

 

V nabídce máme bungalovy  pro dva až deset účastníků, dobré podmínky pro home office, soukromí pro rodiny i prodloužené a individuální pobyty. Chcete-li jet na Lanzarote v jiném termínu, hledejte zde. Chcete namísto surfování raději cvičit jógu? Objednejte pobyt tady.


PROGRAM

Jedinečným zážitkem na sopečném ostrově vás provedou osvědčení surfaři a delegáti z našich řad. Surf-Trip Lanzarote je určen jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům, samostatným surfařům pak nabízíme možnost ubytování a zapůjčení surfového vybavení. Pro jednoduché vlny a krásnou pláž hned u ubytování ocení destinaci i rodiny s dětmi. Tento Surf-Trip je vhodný také pro větší skupiny, které si mohou rezervovat celý týden jen pro sebe.

Výuku mají na starosti čeští a místní instruktoři s licencí ISA. Coaching probíhá na jedné z nejideálnějších začátečnických pláží Evropy, na Playa de Famara. Kvalita výuky je podpořena videocoachingem a surfovou teorií v češtině.

Na programu je grilování, ochutnávka místních vín a výlety za krásami tohoto kouzelného ostrova, podíváte se do vulkanického parku i na trhy v malebném městečku Teguise. Extra lekce KITEBOARDINGU si můžete objednat na adresu crew@surf-trip.cz .


UBYTOVÁNÍ

Bydlet budete v bungalovech přímo u pláže a ve vzdálenosti 10 minut chůze od městečka Famara. Plážové bungalovy mají velmi dobře vybavené kuchyně, gril, dvoulůžkové ložnice, několik koupelen a připojení k Wi-Fi.

Restaurace, bar, masáže a každodenní lekce jógy jsou k dispozici přímo v areálu bungalovů. Pro zájemce o ubytování v úplném soukromí máme za příplatek také dvoulůžková studia a menší bungalovy. Máte-li o ně zájem, kontaktujte nás na e-mailu crew@surf-trip.cz .


DOPRAVA

Nejlevnější letenky hledejte na www.skyscanner.cz. Lety vypsané na středu jsou s přestupem v Madridu nebo v Barceloně, jsou se společností Vueling, IberiaRyanair. Přímé zpáteční lety zakoupíte na www.canariatravel.cz a to za 10.900 Kč včetně zavazadla. V případě nouze můžete využít i levné přímé páteční lety z Vídně či Bratislavy se společností Ryanair. Se zakoupením letů vám rádi pomůžeme na e-mailu crew@surf-trip.cz.


LOKALITA

Kanárské ostrovy jsou místem věčného jara a tepla s ideálním podnebím, prší jen výjimečně. Díky častému větru patří také k oblíbeným destinacím windsurfařů a kiterů, evropští surfaři je pak nazývají „Havajskými ostrovy Atlantiku“. Exotická krajina se zde mísí s vulkanickou a některé z jejich oblastí patří k zapomenutým rájům Atlantického oceánu.

Lanzarote je ostrovem moře, slunce, míru a svobody, na kterém doslova cítíte všudypřítomnost oceánu, a kde dny dělí jen západy a východy slunce. Díky vulkanickému národnímu parku Timanfaya je nejpodivuhodnějším a nepřekvapivějším místem celého Kanárského souostroví. Pod hlavičkou UNESCO bylo vyhlášeno i biosférickou rezervací.


CENA

SURFTRIP balíček s vlastní letenkou 14.900 Kč
BED&SURF balíček s vlastní letenkou 10.600 Kč

SURFTRIP balíček zahrnuje:

 • transport z/na letiště
 • 7x ubytování v dvoulůžkových pokojích
 • 3x surfová lekce + 1x videocoaching
 • 1x celodenní a 1x půldenní výlet a přesuny autem na místě za surfováním a nákupy
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid
 • doprovodný program (BBQ a ochutnávka místních specialit atd.)
 • 6x zapůjčení surfařského vybavení včetně neoprenu
 • asistence českých organizátorů po celou dobu kempu

BED&SURF balíček zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • 7x zapůjčení surfového vybavení
 • transport z/na letiště
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde.

Pro více informací pište na e-mail crew@surf-trip.cz .

Už jste s námi surfovali a vyrážíte znovu? Podívejte se, kolik ušetříte díky našemu bonusovému programu.

Změny programu z důvodu počasí/podmínek/vnějších vlivů/nařízení plavčíků vyhrazeny.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

Pokud jsou vámi vybrané termíny obsazeny, nebo nemáte zájem o balíček, můžete libovolně využít našich individuálních služeb.

 • 1 jóga lekce: 350 Kč
 • 1 surf lekce*: 1.250 Kč
 • 3 surf lekce: 3.500 Kč
 • 5 surf lekcí: 5.750 Kč
 • zapůjčení surfu na zbytek dne po ukončení lekce: 270 Kč
 • zapůjčení soft boardu na den: 500 Kč
 • zapůjčení soft boardu na týden: 3.000 Kč
 • zapůjčení neoprenu na den: 200 Kč
 • zapůjčení neoprenu na týden: 1.125 Kč

*Lekce zahrnuje zapůjčení vybavení včetně neoprenu, 2 hodiny teoretické a praktické výuky, FCA a ISA instruktory s praxí první pomoci a pojištění.


JAKÁ JE REALITA?

 

 

Související články

Na Lanzarote na pohodku

Píšu tento příspěvek a sedím před bungalovem na Lanzarote a koukám, jak Terka s Matyášem uklízí. Už jsem tu měsíc a týden a na odlet to zatím nijak zvlášť nevypadá. No a jak jsem se tady vlastně ocitl a co mě tady tak zdrželo? Long story short: prostě, když se v listopadu všichni chystali na Vánoce a […]

, , , ,


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli