Surftrip Lanzarote

Schedule
Tour Map
Reviews

Surftrip Lanzarote

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 8.900 Kč bez letenky
instruktoři: čeští instruktoři Surf-Trip.cz
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Kanárské ostrovy, Španělsko
surfové vybavení: v ceně včetně zapůjčení neoprenu
ubytování: plážový bungalov
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, grilování

Dostupné termíny

 

Toto jsou ideální pobyty také pro ty, kdo mají home office, protože nejen WiFi tu šlape skvěle! V nabídce máme bungalovy  pro dvě až deset osob. Rádi vyřídíme individuální požadavky na ubytování i surfové lekce. Doporučujeme prodloužené pobyty.  Chcete namísto každodenní surfování spíše cvičit jógu? Vyberte si jeden z podzimních jógových pobytů zde. Chcete-li jet na Lanzarote v jiném termínu, hledejte zde.


PROGRAM

Celým pobytem vás provede český delegát z našich řad. Tento organizovaný pobyt Surftrip Lanzarote je určen jak začátečníkům, tak pokročilým. Samostatným surfařům pak nabízíme možnost ubytování a zapůjčení surfového vybavení. Pobyt na Lanzarote doporučujeme i rodinám s dětmi, a to především pro velmi jednoduché vlny a krásnou pláž. Tento Surf-Trip je vhodný také pro větší skupiny, které si mohou rezervovat celý týden výhradně pro sebe.

Výuku mají na starosti místní instruktoři ISA, lekce jsou překládány do češtiny. Coaching probíhá na jedné z nejideálnějších začátečnických pláží Evropy s názvem Playa de Famara. Kvalita výuky je podpořena pravidelným videocoachingem a surfovou teorií, které probíhají v češtině.

Na programu je grilování, ochutnávka místních vín a jednodenní výlety za krásami tohoto kouzelného ostrova, do vulkanického parku i na nedělní africké trhy v malebném městečku Teguise. Zájemce o lekce KITEBOARDINGU prosíme o e-mail na adresu crew@surf-trip.cz .


UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zařízeno v bungalovech přímo u pláže a ve vzdálenosti 10 minut chůze od městečka Famara. Plážové bungalovy mají velmi dobře vybavenou kuchyň, grill, dvoulůžkové ložnice, několik koupelen a velmi dobré připojení k Wi-Fi. Restaurace, bar, masáže a každodenní lekce jógy jsou k dispozici přímo v areálu bungalovů. Pro zájemce o ubytování v úplném soukromí máme za příplatek také dvoulůžkové plážové bungalovy. Máte-li o ně zájem, kontaktujte nás na e-mailu crew@surf-trip.cz .


DOPRAVA

Nejlevnější letenku si zajistíte sami, a to s některou z nízkonákladových společností. Srovnání letů najdete na www.skyscanner.cz. Doporučujeme levné, víkendové a přímé lety z Německa, především z Berlína, Mnichova a Norimberka. Pár letů stále najdete i na www.canariatravel.cz. Se zakoupením letů vám rádi pomůžeme na e-mailu crew@surf-trip.cz.


LOKALITA

Kanárské ostrovy jsou místem věčného jara a tepla s ideálním podnebím, prší jen výjimečně. Díky častému větru patří také k oblíbeným destinacím windsurfařů a kiterů, evropští surfaři je pak nazývají „Havajskými ostrovy Atlantiku“. Exotická krajina se zde mísí s vulkanickou a některé z jejich oblastí patří k zapomenutým rájům Atlantického oceánu.

Lanzarote je ostrovem moře, slunce, míru a svobody, na kterém doslova cítíte všudypřítomnost oceánu, a kde dny dělí jen západy a východy slunce. Díky vulkanickému národnímu parku Timanfaya je nejpodivuhodnějším a nepřekvapivějším místem celého Kanárského souostroví. Pod hlavičkou UNESCO bylo vyhlášeno i biosférickou rezervací.


CENA

SURFTRIP balíček s vlastní letenkou 12.900 Kč
BED&SURF balíček s vlastní letenkou 8.900 Kč

SURFTRIP balíček zahrnuje:

 • transport z/na letiště
 • 7x ubytování v dvoulůžkových pokojích
 • 3x surfová lekce + 2x videocoaching
 • 1x celodenní a 1x půldenní výlet a přesuny autem na místě za surfováním či nákupy
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid
 • doprovodný program (BBQ a ochutnávka místních specialit atd.)
 • 6x zapůjčení surfařského vybavení včetně neoprenu
 • asistence českých organizátorů po celou dobu kempu

BED&SURF balíček zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • 7x zapůjčení surfového vybavení
 • transport z/na letiště
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde.

Pro více informací pište na e-mail crew@surf-trip.cz .


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

Pokud jsou vámi vybrané termíny obsazeny, nebo nemáte zájem o Surf-Trip balíček, můžete libovolně využít našich individuálních služeb.

 • 1 surf lekce: 950 Kč
 • 3 surf lekce: 2.700 Kč
 • 5 surf lekcí: 4.350 Kč
 • zapůjčení surfu na zbytek dne po ukončení lekce: 270 Kč
 • zapůjčení surfu na den: 400 Kč
 • zapůjčení surfu na týden: 2.300 Kč
 • zapůjčení neoprenu na den: 130 Kč
 • zapůjčení neoprenu na týden: 680 Kč

Každá lekce zahrnuje zapůjčení vybavení včetně neoprenu po dobu lekce, 2,5 hodiny teoretické a praktické výuky, dopravu na místě, FCA a ISA instruktory s praxí první pomoci a pojištění.


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí