Surfskate trénink v Max Space!

Surfskate trénink v Max Space!

Nezahálíme! Surfová příprava pro mírně pokročilé surfaře pokračuje i v chladných měsících! Chcete-li na chvíli vyměnit sníh za vlny, vyberte si jeden z našich surfařských workshopů!

Na 18. a 24. února máme dva surf skate tréninky se surfovým instruktorem ISA Víťou Fekiačem v pražském Max Space, přihlásit se na ně můžete zde, doporučujeme je těm, kdo už alespoň jednou surfovali.

Pokud se do Prahy 18. února vypravíte za surf skatem s Víťou, můžete si hned odpoledne střihnou tříhodinový workshop surfové přípravy na suchu s jógínkou Verčou Ševčíkovou a surfařkou Terezou Olivovou.

Během intenzivního workshopu dostanete návod na to, jak cvičit doma, abyste v létě nepustili ani jednu vlnu! Přátelé surfaři, toto cvičení opravdu funguje! Přihlášky zde.

A pro ty, kdo už myslí na jaro, jsme připravili další surfařskou přípravu v Hradci Králové. Poslední květnový víkend plný jógy, surfskate, pádlování a cvičení opět doporučujeme těm, kdo na surfu už alespoň párkrát pádlovali! Více zjistíte zde.

Těšíme se na vás!


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli