Surfová příprava Hradec Králové

Schedule
Tour Map
Reviews

Surfová příprava Hradec Králové

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: 5.900 Kč
instruktoři: Jan Blinka, Tereza Olivová, Sísa Semenská
doprava: vlastní doprava
země: Česká republika, Hradec Králové
surfové vybavení: v ceně pobytu je kompletní vybavení pro pádlování, skate, cvičení jógy
ubytování: Chaty v kempu Stříbrný rybník

Dostupné termíny

 

IN WAVES WE TRUST

Vítejte na jedinečném víkendovém komplexním surfovém tréninku, kde během tří dnů zjistíte, jak v Čechách natrénovat surfové skills tak, abyste při příští cestě k oceánu úplně zapomněli na to, že jste u něj pár měsíců nebyli. Posuňte své surfové dovednosti kupředu ještě před tím, než si vyberete zimní destinaci! Na tomto víkendu zjistíte jak na to, dáte si do těla a domů se vrátíte s tréninkovým plánem do dalších týdnů! In Waves We Trust!


INSTRUKTOŘI, TRENÉŘI A LEKTOŘI

Jedinečným pobytem vás bude provázet ISA instruktor Jan Blinka, ISA instruktorka, mistryně ČR a SR v surfování a lektorka surfové přípravy na suchu Tereza Olivová a některá z jógínek Surf-Trip.cz.


PROGRAM

Třídenní pobyt zahájíme v pátek odpoledne, a to jógou na protažení svalů a první lekcí surfskate. Po společné večeři přijde na řadu teoretický úvod do surfového tréninku na suchu.

Sobotní den přivítáme jógovou lekcí na probuzení. Po snídani se na vás budeme těšit ve vodách krytého bazénu nebo blízkého rybníku, a to s dopoledním tréninkem pádlování. Po obědě a krátkém odpočinku se vydáme na další lekci surfskatu v krytém skateparku a po večeři se opět podíváme na pravidla surfového tréninku na suchu.

V neděli ráno pak začneme společnou lekcí surfskatu a těsně před obědem si ještě jednou zapádlujeme. Po obědě si pak ti, kdo budou mít čas a sílu, zajezdí na surfskatu.

Domů se vrátíte nejenom s posíleným tělem, ale také s tréninkovým plánem a jasnou představou o tom, jak se v dalších týdnech připravit na zimní cestu za vlnami.

Bydlet budeme v chatkách klidného a krásného kempu Stříbrný rybník s třemi dvoulůžkovými a jedním čtyřlůžkovým pokojem. V každé chatce je sociální zařízení, wifi a malá kuchyňka. Adresa kempu Stříbrný potok je  Lhotecká 183/95; Malšova Lhota, Hradec Králové. V ceně ubytování je plná penze restaurace Na Stříbrňáku, která začíná páteční večeří a končí nedělním obědem.

Pro více komfortu a soukromí při pobytu je možné zajistit ubytování v krásném Mobilhomu pro 4 osoby. Mobilhome je vybaven jednou ložnicí, kuchyní, palandou, koupelnou a terasou. Je nutné domluvit dopředu.


DOPRAVA

Doprava do kempu je individuální, za poplatek 500 Kč ale můžeme nabídnou cestu z Prahy a zpět. Na vlakové či autobusové nádraží do Hradce Králové pro vás rádi přijedeme zdarma.


VYBAVENÍ

V ceně pobytu je zahrnuto surfové vybavení, neopren, surfskate, chrániče a indoboardy. Jste-li zvyklí na vlastní vybavení, jógamatku či neopren, tak si je vezměte s sebou!


POČASÍ

Jaro v Čechách umí být nevyzpytatelné a proto doporučujeme sbalit věci do krásného jarního počasí, ale na večery přibalit i teplejší mikinu a šusťákovou bundu. Pláštěnka se hodí vždy. Nezapomeňte věci na cvičení, plavky, bude se hodit pončo a do vody neopren (ten vám kdyžtak půjčíme).


CENA

Cena pobytu je 5.900 Kč a zahrnuje:

 • 2 noci ubytování v dvoulůžkových či čtyřlůžkových pokojích v kempu Stříbrný rybník
 • plnou penzi (2x večeře, 2x oběd, 2x snídaně)
 • vstupy do sportovních zařízení
 • zapůjčení veškerého vybavení
 • 2 lekce jógy
 • 3 lekce surfskatu
 • 2 lekce pádlování
 • 1 lekce surfového tréninku na suchu
 • surfová přednáška
 • voucher na 500 Kč na jakýkoliv balíček ze Surf-Trip.cz nabídky 2024

 

Maximální kapacita pobytu je 16 surfařů a surfařek! Těšíme se na vás! In waves we trust!


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadalo na stejném pobytu v minulých letech.

 • Surfová příprava v Jeseníkách Kristýnka nám shrnula, jak na ni působil první týden projektu surfová příprava v Čechách. Surfový pobyt zaměřený na pádlování, surfskate a kondiční cvičení.

Související články


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli