5 důvodů, proč jet surfovat na Maledivy!

5 důvodů, proč jet surfovat na Maledivy!

1. Surfový ráj

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, a díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Turismus a provoz ostatních lodí je na Centrálních atolech stále minimální, je tedy velká šance, že si na line-upu skvěle zajezdíte. Navíc zde platí staré pravidlo: Na Maledivách je i malá vlna velká a nádherná.

2. Nezapomenutelné šnorchlování

Maledivy jsou potápění zaslíbené. Ne nadarmo v zavazadlech turistů, kteří letí navštívit Maledivy, nechybí potápěčské brýle a šnorchl. Ostrovy jsou okraji korálových útesů, a tak můžete šnorchlovat v podstatě kdykoliv, a to ve vodě, která má téměř třicet stupňů.  Kromě živých korálů se zde běžně, i při obyčejném šnorchlování, setkáte s velkým množstvím barevných korálových ryb, mantou velkou, rejnokem, obřími želvami či býložravými žraloky.

3. Nová luxusní loď

Většinu času budete trávit na luxusní lodi se třemi palubami. Moderní jachta má kajuty také v horním patře, kde můžete pozorovat východy slunce přímo z postele. Opravdu nezapomenutelný zážitek tak bude mít i váš doprovod.

Surf-Trip Maledivy

4. Ideální místo pro relaxaci

Maledivské ostrovy mají nekonečně dlouhé a často úplně opuštěné písčité pláže. Proto působí naprosto poklidným dojmem a jsou ideálním místem pro ty, kdo touží po relaxaci a odpočinku. Nejjemnější bílý písek, laguny s průzračně čistou vodou a ojedinělé scenérie z nich dělají jedny z nejkrásnějších pláží na světě!  K úplnému odpočinku doporučujeme vzít s sebou vaše oblíbené knihy.

5. Životní zážitek

Maledivy jsou exotickým rájem a místem pro zážitky, na které do konce života nezapomenete! Čeká na vás tyrkysově průzračná voda o teplotě 30°C, korály, exotické ryby a ostrovy lemované plážemi se zářivě bílým pískem a s vzrostlými palmami. Díky poloze v rovníkovém pásmu a stálému počasí jsou Maledivy perfektním místem pro zaslouženou a  nezapomenutelnou dovolenou.

 

 

Těšíme se na vás!

 


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí