Vlny nezastavíš. Na Lanzarote i v březnu nebo dubnu!

Vlny nezastavíš. Na Lanzarote i v březnu nebo dubnu!

Další tři termíny surfových pobytů začínají 28. února a končí 21. března. Stejně jako v uplynulých týdnech ti můžeme slíbit stylové ubytování přímo na pláži v pokojích po dvou lidech, opravdu krásné vlny, rychlý internet, teplo a jen minimální karanténní omezení.

Bydlet hned na surfovém spotu má své výhody. S hrnečkem kávy v ruce, ať už na terásce nebo během on-line konference, můžeš sledovat, jestli už se začaly lámat ty nejlepší vlny pro tebe. Pokud opravdu nebudeš chtít, tak za celý pobyt nepojedeš autem, ani se nedostaneš mezi větší počet lidí.

Popřemýšlej, zda by ti takové prohřátí těla a pár vln k tomu neprospělo. Jinak ti můžeme nabídnout až květnovou Sardínii, ostatní nezrušené pobyty v exotice už jsou zaplněny.

Přejeme krásný den a všem, kdo najdou odvahu k cestě, pak hodně trpělivosti při vyplňování formulářů.

In waves we trust!


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí