Jóga

Se zkušenými jógovými instruktorkami Veronikou Ševčíkovou a Bohdanou Šebestovou jsme v našich surfových destinacích připravili také jógové pobyty. Možnost surfování je samozřejmostí. Jogínkám s dětmi je určen týden ve Francii s možností cvičení, surfování i hlídání pro děti. Od roku 2019 jsme k józe přidali také fitness pobyty.


Jóga a Be active na Bali

Cvičit jógu na Bali zní jako příležitost k meditaci, odpočinku a zkoumání vlastního nitra. Pokud si odmyslíte spousty lidí, turistů, dopravních kolapsů a nánosů odpadků, tak tomu tak opravdu může být. Cvičíme v šale uprostřed rýžových polí a volný čas vyplňujeme surfováním, výlety a poznáváním života místních hinduistů. Na podzim pořádáme kurzy MMA s Lukášem Blažkem a několikrát do roka Be active pobyt s Gabrielou Mackaničovou.


Surf, jóga a karibik

Do Asie jezdí na jógové pobyty každý, do Karibiku jen málokdo. A  o to větším překvapením je skutečnost, že cvičení v třetím patře dřevěné věže nad Cabarete, má svou nezapomenutelnou atmosféru i přesto, že během meditace posloucháte rytmy salsy. Kromě cvičení můžete surfovat, jezdit na výlety, ležet u bazénu a nebo pozorovat vlny na pláži ve vzdálenosti pěší chůze od ubytování. 


bonjour, family

Přímo na břehu francouzského oceánu, kousek od Hossegoru, jsme v plážových bungalovech připravili týdenní program pro rodiče s dětmi tak, aby si dospělí mohli zasurfovat nebo zacvičit a jejich potomci se přitom u bazénu příliš nenudili. Týdenní program je určen těm, kdo se s jógou chtějí teprve seznámit a nebo si prohloubit dosavadní jógové dovednosti. 


Jóga a Be active na Srí Lance

Jógový pobyt v budhistické části Srí Lanky, v klidné vesničce kousek o jižního cípu ostrova, u města Matara pro vás organizujeme vždy v druhé polovině léta. Dvanáctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den zacvičili jógu na jógové terase, setkali se s místní budhistickou kulturou a poznali místa, na která se s cestovní kanceláří běžně nedostanete. Pokud dáváte přednost fitness cvičení, máme pro vás v březnu nachystány aktivní pobyty Be active plné pobyhu.Zeptejte se