Be Fit Bali

Schedule
Tour Map
Reviews

Be Fit Bali

Základní informace

 

cena zájezdu: 49.900 Kč včetně letenky / 25.900 Kč bez letenky
instruktoři: Lucie Minářová
doprava: letecky, vlastní doprava
země: Bali
ubytování: dvoulůžkové pokoje s klimatizací
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: surf, výlety, návštěva místních posiloven, masáže, přednášky

Dostupné termíny

 

Rádi byste si prodloužili pobyt na Bali? Spojte to s oblíbeným pobytem Jóga na Bali. Nenadchlo vás Bali? Be Fit pobyt máme i na Srí Lance!


Co na vás čeká?

Už jste s námi byli na Be Fit na Srí lance? A byli jste spokojeni? Tak to je nejvyšší čas vyrazit na pokračování tohoto unikátního pobytu s trenérkou Lucií Minářovou, a to na časově i programově náročnější Be Fit na Bali. Vítejte na desetidenním zážitku plném kondičního a posilovacího cvičení, speciálních tréninků s prvky crossfitu, fitness, funkčního tréninku, masáží a cestování jak po nejzajímavějších místech západní fitness komunity, tak po tichých zákoutích balijské kultury.

Přidejte k tomu trochu surfování, západy slunce nad oceánem, streetfood i mezinárodní gastronomii a máte před sebou kompletní náplň našeho Be Fit pobytu, a to hned ve dvou ubytováních!


UBYTOVÁNÍ

Během pobytu navštívíte dva zcela odlišné resorty. Dva klidné dny s plnou penzí prožijete v novém vyhlášeném resortu Salty Breeze na jihu ostrova, daleko od každodenního ruchu, v blízkosti krásných a tichých pláží s bílým pískem a s korálovými útesy.

Pláže, písek i rušný život Bali si pak užijete během osmi dní v nejžádanější lokalitě Canggu, ve čtvrti Pererenan, která patří k rychle se rozvíjející a nejpopulárnější části Bali. Starší a typický balijský resort se nachází 200 m od oceánu, pěšky se dostanete do vyhlášených restaurací, nočních klubů i na pláže s černým pískem.

Dřevěné bungalovy/joglo s klimatizací jsou vybaveny manželskou postelí king size a venkovní koupelnou. Přímo v resortu je pak místo na cvičení, bazén a malá restaurace. Toto ubytování je bez jídla. Pět minut chůze od ubytování je pak Sol Rooftop Bali beach club s restaurací, bazénem a vstupem zdarma.

Po celou dobu se o vás budou starat naši ověření řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou zahrnuty tři masáže, výlety, vstupy do profi posiloven a tréninkových center, přednášky a částečná plná penze (2dny). Základní program si můžete rozšířit o další výlety, nezapomeňte ale na odpočinek u bazénu nebo na pláži pod palmou!

A když už budete na Bali, můžete si každý den vypůjčit surf nebo na blízké pláži vyzkoušet surfovou lekci. Delegátem pobytu bude zkušený surfař ze Surf-Trip.cz!


PROGRAM

Vaší lektorkou v rámci pohybu bude crossfit trenérka Lucie Minářová, která miluje nejen pohyb, dobré jídlo, ale taky cestování. Na Bali sama strávila týdny, kdy poznala spoustu místních krás, ale taky nádherných fitness center a zamilovala si to tak, že vás tentokrát chce vzít na tento zážitek s sebou. Lucie je certifikovanou crossfit L-1 trenérkou, výživovou poradkyní a taky tvůrkyní obsahu kolem těchto témat na sociálních sítích. S pořádáním fitness akcí má bohatou zkušenost nejen skrz její projekt a tréninkové akce JEDUNAVÝKON, tak přes vedení lekcí, pořádání retreatů a mnohem víc.

Každý den se na vás bude s Lucií těšit nějaký pohyb. Někdy s vlastní váhou, někdy víc silově, jindy víc kondičně. Chybět nebude ani práce na mobilitě, nových dovednostech a sbližování se s ostatními účastníky i formou pohybu. Určitě není potřeba být pro účast na pobytu pokročilý ve cvičení. Zacvičí si s námi i úplný začátečník. Lucie je zvyklá pracovat s lidmi na nejrůznějších úrovních a vede své lekce tak, aby si zacvičil opravdu každý. Stačí chtít!


STRAVOVÁNÍ

Plnou penzi si vychutnáte v Salty Breeze, jídlo patří k největších zážitkům této lokace, navíc široko daleko jiné restaurace nejsou. Naopak v Perereranu máme ubytování bez jídla, abyste si každý den mohli vyrazit do ulic a vybrat jednu z blízkých a skvělých snídaní, obědů či večeří za ceny od 40 Kč po evropský standart. Každý den můžete jíst jinde, v jiné cenové kategorii jinou kuchyni.


DOPRAVA

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha s jedním přestupem v Dubaji. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem.


VÝLETY

V ceně balíčku je zahrnutý celodenní výlet do Ubudu a do rýžových polí, dále pak výlet na jižní pláže, den ve vyhlášeném Sunday beach clubu a noční výstup na sopku Batur.


CENA

Cena s ubytováním v dvoulůžkovém pokoji: 49.900 Kč*

Cena zahrnuje:

  • letenka s jedním přestupem
  • 9 nocí ubytování ve dvou různých resortech
  • doprava na místě, auta s řidičem
  • doprava z/na letiště
  • každodenní cvičení s Lucií Minářovou
  • dva celodenní výlety
  • noční (náročný) výšlap na sopku Batur s východem slunce
  • každodenní vstup do Victory Fitness Club
  • dvoudenní plná penze v Salty Breeze
  • 2 masáže (60 minut)

 

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

 

*V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky, napište nám, kdy na vás budeme čekat na letišti. Cena s vlastní letenkou je 25.900 Kč. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi.

Související články


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli