Be Fit Srí Lanka

Schedule
Tour Map
Reviews

Be Fit Srí Lanka

Základní informace

 

cena zájezdu: od 12.900 Kč bez letenky
instruktoři: Lucie Minářová, Adam Žáček
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Srí Lanka
surfové vybavení: veškerá výbava k zapůjčení
ubytování: ubytování ve dvou až tří lůžkovém pokoji kousek od pláže, možnost klimatizace
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: poznávací výlety, surfování, safari, masáže, jóga, lekce vaření

Dostupné termíny

 

Kromě Be Fit pobytů můžete využít i našich surfových pobytů na Srí Lance. Ty pro vás máme připraveny od listopadu do dubna!


CO NA VÁS ČEKÁ

Na základě spolupráce s crossfitovou trenérkou a výživovou poradkyní Lucií Minářovou, jsme pro vás připravili dva osmidenní, unikátní pobyty plné kondičního a posilovacího cvičení, speciálních tréninků s prvky crossfitu, fitness, funkčního tréninku, masáží, povídání o životním stylu, zdravém stravování a nezbytného odpočinku pod palmami nebo u bazénu. Přidejte k tomu trochu surfování, západy slunce nad oceánem a výlety za krásami Srí Lanky a máte před sebou kompletní náplň našeho BE FIT pobytu, a to ve stylovém ubytování ani ne minutu chůze od pláže!

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát s místními řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas pro ničím nerušený odpočinek pod palmou na terase nebo u bazénu.


Be Fit Srí Lanka

Na pobyt pro ty, kdo už začali nebo se teprve chystají začít s aktivním a zdravým životním stylem, připravila Lucie Minářová tréninky zaměřené na funkční cvičení s prvky crossfitu, kruhové tréninky, během kterých bude rozvíjet kondici, sílu a střed těla. Veškerého programu se může zúčastnit jak úplný začátečník, tak i pokročilý sportovec. Pořádně do těla si dají všichni!

Lucie Minářová se dlouhodobě věnuje zdravému životnímu stylu, osobnímu rozvoji a zdravému stravování. Motivovat vás bude i vlastním příkladem, pomůže vám žít naplno a cítit se lépe jak fyzicky, tak psychicky.

Aktivní část doplní plánování zdravého stravování a  program zaměřený na poznávání Srí Lanky s návštěvou čajové továrny s degustací cejlonského čaje, ajurvédskou masáží a s lekcí vaření srílanského curry. Během pobytu můžete vyzkoušet také surfování.


Ubytování

V rámci balíčku nabízíme ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích v Sea You House, kde je hostům k dispozici společná kuchyně, tělocvična, Wi-Fi, chillovací terasa a naše kavárna s českou kávou.

Každý z dvou až třílůžkových pokojů má vlastní koupelnu s teplou vodou. Pokoje jsou vybaveny stropním větrákem, ledničkou, za příplatek je možné vyžívat klimatizaci.

Sea You House je ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a v drahých hotelech. Dům je řešený tak, že každý si tam najde svůj vlastní prostor na odpočinek, cvičení nebo večerní posezení s přátely.

V případě zvláštních přání a zájmu o ubytování mimo areál nás kontaktujte na e-mailu na crew@surf-trip.cz. Opozdilcům pak zajistíme ubytování v nejbližším sousedství. Ubytování samostně v pokoji je možné za příplatek za neobsazené lůžko.


Stravování

V ceně pobytu jsou bohaté snídaně a večeře ze srílanských specialit nebo z grilovaných pochoutek s variantou pro vegetariány. V blízkém okolí jsou obchody s potravinami, pro exotické ovoce si můžete zajít na nedaleký trh. V měsíci dubnu začíná avokádová sezóna, kterou si nemůžete nechat ujít!

Součástí Sea You House je také malá kavárna. Každý den zde připravujeme čerstvě namletou kávu, odpolední dezerty a mladé kokosy, které jsou nejlepším zdrojem energie.


Doprava

Na Srí Lanku je z České republiky dobré letecké spojení. Výhodné lety najdete jak z Prahy, tak z Vídně nebo z Mnichova.  Hlavním letištěm je na Srí Lance Colombo. Zpáteční letenka se pohybuje okolo 22.000 Kč. Často se dají koupit i letenky za akční ceny. Pro ty z vás, kteří ocení spíše komfort doporučujeme především letecké společnosti Qatar, Emirates nebo Turkish Airlines. Na Srí Lanku létají také nízkonákladové lety se společnostmi Fly Dubai, Sri Lankan Airlines apod.

Chcete poradit s výběrem letenky? Rádi vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit přes e-mail: crew@surf-trip.cz

Sea You house zajišťuje také vyzvednutí na letišti. Stačí nás informovat  e-mailem nebo přes Whatsapp o čase vašeho příletu a zapsat se do naší tabulky příletů.

Odkaz na tabulku příletů: https://teamup.com/ks1uynd7qbkm9j4ebr

Cena za malé auto (pro 2 osoby) je 30 000* rupií

Cena za dádávku (pro 3-6 osob) je 39 000* rupií

* Ceny transportů se mohou lehce měnit, záleží na ceně pohonných hmot, výsledná cena se rozpočítá mezi počet cestujících v autě.


Cena

Cena  balíčku Be Fit Srí Lanka: 12.900 Kč

Cena zahrnuje:

 • 8 nocí ubytování ve dvou až tří lůžkovém pokoji se snídaní
 • 5x večeři
 • každodenní cvičení a tréninky s Lucií Minářovou
 • 2x půlhodinová masáž
 • přístup k bazénu (cca 70 metrů od domu)
 • večerní výlet do Mirissi
 • den s návštěvou meditačního budhistického chrámu
 • odpolední exkurze do čajové továrny s ochutnávkou cejlonských čajů a návštěvou botanické zahrady
 • výlet na Blue beach – pláž na šnorchlování a koupání
 • doprava na místě na výše zmíněné výlety v balíčku
 • lekce vaření srílanského kari
 • extra 1x surfová lekce
 • fotky z vašeho pobytu od našeho fotografa

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Další služby

Vedle programu zahrnutého v balíčku budeme pro ty, kdo chtějí poznat tuto krásnou zemi hlouběji, plánovat další výlety. Můžete si prohlédnout přírodní úkaz “Blow Hole”, hadí farmu, historické město Galle, maják na nejjižnějším cípu Srí Lanky, národní parky Yala a Udawalave nebo skořicové plantáže.

Pro ty, kdo propadnou kouzlu surfování, jsou k dispozici surfové lekce a půjčovna surfového vybavení. Pláž na surfování je hned v místě ubytování, dojíždění není potřeba. V případě zájmu o prodloužení pobytu vám pomůžeme naplánovat cestu po ostrově s místním řidičem.

Související články

Napsat komentář

Your email address will not be published.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli