Boat trip Maledivy

Schedule
Tour Map
Reviews

Boat trip Maledivy

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 44.900 Kč bez mezinárodní letenky
instruktoři: Otmar Oliva, Martin Špatenka
doprava: vlastní doprava
země: Maledivy
surfové vybavení: zdarma k zapůjčení v Praze včetně přepravního boardbagu
ubytování: jachta, dvoulůžkové klimatizované kajuty s koupelnou
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: šnorchlování, potápění, opalování, rybaření

Dostupné termíny

 

Plavba bude probíhat na spotech centrálních atolů Malediv, které se nachází stovky kilometrů daleko od hlavních turistických center. Po zkušenostech z předchozích let se bude jednat o prodloužený pobyt, kdy vylodění bude až v 17:00 večer, abychom měli celý surfový den navíc. Pro Střední Atoly jsme se rozhodli proto, že nabízí nejvíce surfových spotů na různých místech nedaleko od sebe. Výhoda je i výběr spotů podle směru větru a intenzity swellu v oblasti, kterou už velmi dobře známe. Plaveb po surfových spotech na Maledivách máme za sebou už více jak desítku.


UBYTOVÁNÍ / POBYT NA JACHTĚ

Jsme moc rádi, že vám můžeme nabídnout další termín na boat tripu na Maledivách, a to na jachtě, na které navštívíte ty nejlepší spoty Malediv na středních atolech, které jsou turismem téměř nedotknuty a málokdy narazíme na další surfaře. Nalodění plánujeme vždy dopoledne, vylodění potom navečer, abychom nepřišli ani o poslední den surfování.

Slibujeme, že zážitek z pobytu na lodi, co proplouvá mezi malebnými ostrůvky Malediv, bude nezapomenutelný. Na plavby v roce 2021 máme novinku v podobě luxusní lodi o třech palubách, která má kajuty také v horním patře a můžete pozorovat východy slunce přímo z postele. Váš nesurfující doprovod bude mít tak také opravdu nezapomenutelný zážitek.


MALEDIVY

Maledivy jsou exotickým rájem a místem pro zážitky, na které do konce života nezapomenete! Tyrkysově průzračná voda o teplotě 30°C, korály, exotické ryby, ostrovy lemované plážemi se zářivým bílým pískem a vzrostlými palmami na ostrůvcích, které splývají téměř s vodní hladinou.

Během plavby se vydáme na Centrální Atoly Malediv, kde turismus a provoz ostatních lodí je minimální.

SURFING

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, ale díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Hlavní surfová sezóna je zde od půlky března do půlky listopadu. V hlavní sezóně, červen – září, je tato oblast vyhledávána profesionálními surfaři s tím, že podmínky v této době jsou nevyzpytatelné. Neočekávaně může přijít silný vítr, který váš pobyt poznamená. Naopak duben, květen a říjen jsou ideální pro středně pokročilé surfaře. Maledivy nedoporučujeme úplným začátečníkům se surfováním, vydat by se sem měli jenom ti, kteří už mají zkušenost se surfováním na „lineupu“ a s jízdou v čistých vlnách. Pokud je váš partner začátečník, užije si rozhodně  v tomto ráji potápění se šnorchlem nebo opalování a třeba vám vyfotí i vaši první jízdu v barelu 🙂 .


DOPRAVA

Z Prahy na Maledivy létají společnosti Emirates v kombinaci se Srí Lanka Airlines, Qatar nebo Turkish Airlines. Cena se pohybuje od 15.500 do 18.500 Kč. Aktuální cena letenky na letiště Male je 15.500 Kč. Pokud chcete, abychom vám s letenkou poradili, kontaktuje nás na crew@surf-trip.cz .

Nalodění probíhá vždy v dopoledních hodinách kolem 10:00 hodiny. Vylodění, díky prodlouženému pobytu lodi, bude kolem 17:00 – 18:00 hodiny. V případě, že letíte s jinou společností než s Emirates nebo Flight Dubai nebo Qatar musíte počítat s dalšími náklady na přepravu surfů.

Letenky z Prahy, Vídně, Bratislavy tedy zadejte s odletem den předem! Zpáteční let pak stíháte s odletem v den vylodění od 20:00.


BOOKING

Místa na lodi jsou omezena počtem osob – z toho důvodu doporučujeme neváhat s rezervací! Vaše rezervace se stává závaznou až po zaplacení 50% zálohy na pobyt. Na zálohu se vztahují storno podmínky naší CK, které najdete uvedeny ve všeobecných podmínkách. Pozor! doporučujeme si sjednat pojištění STORNA vašeho pobytu! V případě dotazů ohledně tohoto pojištění nás kontaktujte na email crew@surf-trip.cz

Doporučujeme si sjednat pojištění STORNA vašeho pobytu.

V případě dotazů nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz nebo na čísle Otmara 776 00 11 09.


CENA

Cena Boat tripu (Centrální Atoly) je 44.900 Kč a zahrnuje: 

 • deset nocí ubytování na jachtě ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a klimatizací
 • všechny daně s taxy spojené s pobytem na Maledivách
 • plnou penzi včetně pitné vody
 • transfer z/na letiště
 • motorový člun pro transfery na ostrovy a na hůře dostupné spoty
 • vybavení pro šnorchlování a rybaření
 • asistenci surfového průvodce a služby českých organizátorů na místě
 • foto a rady od profesionálních instruktorů s licencí ISA
 • vybavení (surf, vosk, leash) – k vyzvednutí v kanceláři v Praze
 • nezapomenutelný zážitek nejen ze surfového ráje

Cena Boat tripu nezahrnuje: 

 • letenku Praha – Male
 • případné náklady s přepravou surfů (společnosti Emirates, Fligt Dubai, Quatar, Sri Lanka Airlines přepravují zdarma)
 • individuální cestovní pojištění a pojištění STORNA
 • spropitné pro posádku lodi, která se pohybuje  10 USD/den/osoba
 • alkoholické nápoje

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


VYBAVENÍ

Nemáte-li vlastní surfové vybavení, můžete si jej zdarma zamluvit v naší půjčovně . Rádi vám poradíme s jeho výběrem. Doporučujeme také tzv. botičky do vody, a to nejen z důvodu surfování, ale také šnorchlování. Ohledně botiček, dopravy surfů, pomoci s výběrem a dalších doporučení nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz .


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí