Boat trip Maledivy

Schedule
Tour Map
Reviews

Boat trip Maledivy

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu:  46.900 Kč bez  letenky
instruktoři: Martin Špatenka nebo Otmar Oliva
doprava: vlastní doprava
země: Maledivy
surfové vybavení: v ceně k zapůjčení v Praze včetně board bagu
ubytování: jachta, dvoulůžkové klimatizované kajuty s koupelnou
pojištění: ke sjednání zde
doplňkové aktivity: šnorchlování, potápění, opalování, rybaření

Dostupné termíny

Letošní dubnová plavba je už na námi! Děkujeme kdo s námi na Maledivy vyrazili! V tuto chvíli se pro rok 2024 žádná dálší plavba neplánuje.


UBYTOVÁNÍ / POBYT NA JACHTĚ

Jsme rádi, že i přes vzrůstající ceny můžeme opět vyplout po spotech Centrálních atolů Malediv, kde jen málokdy narazíme na další surfaře. Po několika letech vyrazíme opět na naší oblíbené lodi Hamathi, se kterou už máme už za sebou více jak desítku plaveb! Omezením počtu účastníků vám  zajistíme i větší komfort ve vodě. Kapacitu plavby nebudeme navyšovat!


MALEDIVY

Maledivy jsou exotickým rájem a místem pro zážitky, na které do konce života nezapomenete! Tyrkysově průzračná voda o teplotě 30°C, korály, exotické ryby, ostrovy lemované plážemi se zářivým bílým pískem a vzrostlými palmami na ostrůvcích, které splývají téměř s vodní hladinou. Naše plavba míří na Centrální atoly Malediv s minimálním (až žádným) množstvím surfařů, turistů a lodí.

SURFING

Maledivy patří mezi TOP surfové destinace světa, ale díky tomu, že se rozkládají na velkém množství ostrovů, nabízí nepřeberný výběr surfových spotů různých úrovní. Hlavní surfová sezóna je zde od půlky března do půlky listopadu. V hlavní sezóně, červen – září, je tato oblast vyhledávána profesionálními surfaři s tím, že podmínky v této době jsou nevyzpytatelné. Neočekávaně může přijít silný vítr, který váš pobyt poznamená. Naopak duben, květen a říjen jsou ideální pro středně pokročilé surfaře. Maledivy nedoporučujeme úplným začátečníkům, vydat by se sem měli jenom ti, kdo už mají zkušenost se surfováním na „line – upu“ a s jízdou v čistých vlnách. Pokud je váš partner začátečník či ne surfař, užije si v tomto ráji potápění se šnorchlem, opalování na jachtě a třeba vám vyfotí i vaši první jízdu v barelu:-).


DOPRAVA

Z Prahy na Maledivy létají společnosti Emirates v kombinaci se Sri Lanka Airlines, Qatar nebo Turikish Airlines. Cena letenky se pohybuje od 19.000 do 22.000 Kč. Cena letenek je aktuálně vyšší, než jsem byli zvyklí v uplynulých letech. Pokud chcete, abychom vám s letenkou poradili, kontaktuje nás na crew@surf-trip.cz .V případě, že Letíte-li s jinou společností než s Emirates , Fly Dubai nebo Qatar, musíte počítat s dalšími náklady na přepravu surfů.

Letenky z Prahy, Vídně, Bratislavy hledejte na den předem, tedy 4. dubna,  zpáteční let pak s odletem na 14. dubna po 18cté hodině.


BOOKING

Vaše rezervace se stává závaznou až po zaplacení  zálohy ve výši 50% ceny pobytu. Na zálohu se vztahují storno podmínky naší CK, které jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách. Doporučujeme sjednat pojištění STORNA pobytu, více zde .

V případě dotazů nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz nebo na čísle Otíka Olivy 776 00 11 09 .


CENA

Cena Boat trip Maledivy (Centrální atoly) je 46.900 Kč a zahrnuje: 

 • devět nocí ubytování na jachtě ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a klimatizací
 • všechny daně a taxy spojené s pobytem na Maledivách
 • spropitné pro posádku
 • plnou penzi včetně pitné vody
 • transfer z/na letiště
 • motorový člun pro transfery na ostrovy a na hůře dostupné spoty
 • vybavení pro šnorchlování a rybaření
 • asistenci surfového průvodce a služby českých organizátorů na místě
 • foto a rady od profesionálních instruktorů s licencí ISA
 • vybavení (surf, vosk, leash) – k vyzvednutí v kanceláři v Praze
 • nezapomenutelný zážitek nejen ze surfového ráje

Cena Boat tripu nezahrnuje: 

 • letenku Praha – Male
 • případné náklady s přepravou surfů (společnosti Emirates, Fly Dubai, Qatar, Sri Lanka Airlines přepravují zdarma)
 • individuální cestovní pojištění a pojištění STORNA
 • alkoholické nápoje

Už jste s námi surfovali a vyrážíte znovu? Podívejte se, kolik ušetříte díky našemu bonusovému programu.


VYBAVENÍ

Nemáte-li vlastní surfové vybavení, můžete si jej zdarma zamluvit v naší půjčovně. Rádi vám poradíme s jeho výběrem. Doporučujeme také tzv. botičky do vody, a to nejen z důvodu surfování, ale také šnorchlování. Ohledně botiček, dopravy surfů, pomoci s výběrem a dalších doporučení nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz .


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

Související články


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli