Surf Dominikána

Schedule
Tour Map
Reviews

Surf Dominikána

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena pobytu: od 10.800 Kč bez letenky
instruktoři: Surf-Trip.cz ISA instruktoři a místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Dominikánská republika
surfové vybavení: v ceně pobytu
ubytování: apartmány, studia
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, kiteboarding, canyoning, paddleboarding, jóga

Dostupné termíny

 

V Dominikánské republice jsme od 2. března do 9. dubna 2024. Týdenní balíčky jsou od neděle do neděle, přiletět a odletět ale můžete v jakýkoliv jiný den.  Rádi vám vyjdeme vstříc. Přesný termín pobytu a další požadavky nám napište do poznámky v přihlášce. Nemáte – li s kým cestovat, využijte dubnový pobyt pro jednotlivce Single Fin Dominikána! Chcete si u nás objednat jen ubytování pro sebe, vaši rodinu nebo partu kamarádů? Pište na crew@surf-trip.cz.


CENA

Balíček SURFTRIP – chci ubytování, polopenzi, lekce a surf/7 nocí

Sedm nocí bez letenky: 15.490 Kč

Balíček BED and SURF – chci ubytování, polopenzi a surf/7 nocí

Sedm nocí bez letenky: 13.590 Kč

Balíček BED and RUM – chci ubytování a polopenzi/7 nocí

Sedm nocí bez letenky:  10.800 Kč

Extra den navíc vč. SURFU (ubytování, polopenze, zapůjčení surfového vybavení, doprava) – 1.950 Kč

Extra den navíc bez SURFU (ubytování a polopenze) – 1.200 Kč

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde.

DOPORUČUJEME PRODLOUŽENÝ POBYT! V případě zájmu nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz.

Balíček SURFTRIP zahrnuje:

 • 7 nocí ubytování
 • POLOPENZE (snídaně a večeře)
 • večeře na pláži u místních obyvatel
 • 3x lekce
 • 3x videocoaching
 • praktická přednáška o surfingu
 • workshop pádlování
 • 7 transportů na pláž a zpět
 • půjčení surfů na celých 7 dní (leash + vosk)
 • masáž
 • asistence českých oganizátorů & fotograf

Balíček BED AND SURF zahrnuje:

 • 7 nocí ubytování
 • POLOPENZE (snídaně a večeře)
 • večeře na pláži u místních obyvatel
 • 7 transportů na pláž a zpět
 • půjčení surfů na celých 7 dní (leash + vosk)
 • 1 videocoaching
 • asistence českých organizátorů & fotograf

Balíček BED AND RUM zahrnuje:

 • 7 nocí ubytování
 • POLOPENZE (snídaně a večeře)
 • večeře na pláži u místních obyvatel
 • 7 transportů na surfařskou pláž a zpět
 • asistence českých organizátorů

 

Už jste s námi surfovali a vyrážíte znovu? Podívejte se, kolik ušetříte díky našemu bonusovému programu.

CENÍK INDIVIDUÁLNÍCH SLUŽEB

Ubytování: 750 Kč/os./noc

Polopenze: 450 Kč/os./den

Zapůjčení surfového vybavení: 350 Kč/den

Surfová lekce: 600 Kč/den

Doprava na pláž a zpět: 200 Kč/den


PROGRAM KURZU

SURFTRIP v Dominikánské republice je určen všem, kdo chce vyzkoušet vlny Střední Ameriky a poznat nejen noční život této exotické země. Zapomeňte na každodenní stres a uspěchaný rytmus evropského života, tato destinace plná rytmu salsy a bachaty si vás získá.

Pobyt je přizpůsoben jak úplným začátečníkům a pokročilým surfařům, tak i cestovatelům, kteří surfovat nechtějí. Všem skupinám se budou věnovat místní instruktoři a čeští organizátoři ze Surf-Tripu. Kvalita výuky je podpořena pravidelným a detailním videocoachingem a potřebnou teorií. Surfovat budeme na pláži Encuentro s kamenitým podkladem. Ideální podmínky jsou na ní vždy od rána do oběda, příliv a odliv na ní nehraje velkou roli. Vše o pláži se dozvíte zde.

 


UBYTOVÁNÍ

Ubytováni budeme opět v našem oblíbeném plážovém městečku Cabarete, které leží 20 minut jízdy od letiště Puerto Plata. Cabarete je hlavním místem surfingu Dominikánské republiky. Vyhlášené je také rušným nočním životem v plážových barech, díky kterému se pyšní názvem “nejlepší párty město“ Karibiku. V jeho okolí je minimum turistických resortů.

V balíčku je standardní ubytování v apartmánech a ve studiích s bazénem v klidné části městečka, 5 minut chůze od pláže. Apartmány pro 2 až 6 lidí a studia pro 2 až 3 lidi mají vlastní koupelnu a plně vybavenou kuchyni. K dispozici je připojení na internet a restaurace.

Nadstandardní ubytování nabízíme za příplatek 1.400 Kč/os./týden.

Zvolit můžete i jednolůžkové pokoje bez příplatku (základní bungalovy) nebo s příplatkem 3.500 Kč/os./týden. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz .


POLOPENZE

V ceně balíčků je polopenze. Snídaňový bufet zahrnuje ovoce, vajíčka, džemy, párečky, müsli, sýry, kávu, čaj a ovocné šťávy. K večeři je vždy jídlo z menu místní kuchyně, jeden večer vaří večeři naši místní přátelé ve svém domě u pláže. Obchod s potravinami je vzdálen pět minut chůze od ubytování, ve stejné vzdálenosti je i několik restaurací a barů.


DOPRAVA

Naše balíčky nezahrnují letenku, rádi vám s jejich zakoupením individuálně poradíme. Nejbližší letiště jsou Puerto Plata (cca 30 min jízdy) a Santiago (cca 2 hod jízdy). Doprava z letiště není zahrnuta v ceně pobytu a stojí 35 USD/auto/jedna cesta z letiště v Puerto Plata a 100 USD/auto/jedna cesta ze vzdálenějšího letiště v Santiagu. Letiště v Punta Cana je vzdáleno cca 7 hodin jízdy. Dobrodružným povahám popíšeme cestu místní dopravou, ostatním zařídíme taxi za cenu cca 400 USD/mikrobus/jedna cesta. Samostatné cestovatele dáváme vždy dohromady.

POZOR, pro ty, kdo letí přes USA, je třeba si před cestou online zařídit povolení ESTA. S účinností od 23. dubna 2022 není pro vstup do Dominikánské republiky vyžadován negativní test ani očkovací certifikát.

V každém balíčku je pak zahrnuta každodenní doprava na surfařskou pláž a zpět, kterou můžete či nemusíte využít. Na koupací a opalovací pláž se dostanete pěšky za pár minut.

Pro vyhledání letenek doporučujeme stránky Pelikán a skyscanner.cz, můžete nás kontaktovat na crew@surf-trip.cz a s výběrem vám poradíme nebo odkážeme na našeho agenta.


PODNEBÍ

Dominikánská republika nabízí sluncem zalité pláže lemované palmami a omývané průzračně tyrkysovou vodu. Surfing se zde stále teprve rozvíjí, a i ty nejlepší spoty jsou jen málokdy přeplněny. Na své si zde přijdou lidé toužící po odpočinku, romantice i dobrodružství.

Zatímco ráno panuje na plážích bezvětří, po obědě se zvedá vítr, který vlny ničí, a dopřává vám tak dostatek času na výlety do okolí a legendární happy hours v plážových barech. Klima je tropické s vyrovnanými průměrnými denními teplotami mezi 20 – 30 °C po celý rok. Teplota vody je v zimě 26 – 31 °C.


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 • Dycky surf, jóga a rum! Nekončící jízda plná nezapomenutelných zážitků! Tak shrnula pobyt v Dominikáně Markétka. Děkujeme!
 • Probuzení v ráji aneb tři holky na tripu. Co doma? Namíchejte si drink, nohy dejte na stůl a nalaďte se na pohodovou karibskou vlnu.
 • Living the dream. Další doporučená denní dávka karibské pohody je od Anet, která si spolu s Rendou zvolila Dominikánu jako jednu ze zastávek na cestě kolem (téměř) celého světa.

Související články

Jak to vypadá s Dominikánou?

Surf, jógu, bachatu & salsu, rum i spoustu exotiky v Dominikánské republice pro vás budeme mít opět v roce 2023. Pokud máte tento jedinečný zážitek na wishlistu ve vašem cestovatelském deníčku, tak tento rok, prosíme, zvolte ještě jinou destinaci a vlny severního pobřeží Dominikány si nechejte až na ten nadcházející.

,

Kam vás velká cestovka v Dominikáně nevezme

V roce 2014 o nás psali i v Marie Claire. V rubrice „Na cestách“ se podíváme do nádherné a exotické Dominikánské republiky.

, , ,


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli