Single fin Bali

Schedule
Tour Map
Reviews

Single fin Bali

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 33.990 Kč včetně letenky
instruktoři: místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Bali
ubytování: dvoulůžkové pokoje s klimatizací nebo autentická venkovní gazeba
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: BBQ, icebreaking party, výlety, plavba lodí, masáž, videocoaching

DOSTUPNÉ TERMÍNY

Indonésie začíná rozvolňovat pravidla pro vstup do země zahraničním cestovatelům. Podmínky se stále mění a je třeba je sledovat. Z organizačních důvodů jsme se rozhodli obnovit všechny naše pobyty až v roce 2023. Zatím se věnujeme pobytům na Srí Lance, na Maledivách a těšíme se na léto v evropských destinacích. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Bali v roce 2023!


CO NA VÁŠ ČEKÁ

Konec listopadu bude patřit začátečníkům, pokročilým surfařům a nadšeným cestovatelům, kteří nemají s kým trávit čas u oceánu nebo na cestách stejně tak, jako všem, kdo se chtějí seznámit s novými lidmi a vychutnat si západy slunce v partě dobrodruhů, co jsou na tom podobně.

Ne každému je příjemné jet na dovolenou sám, obzvláště tak daleko. Proto budeme rádi, když si během pobytu najdete nové partnery a přátele se společnými zájmy a na další dovolenou nebo cestu za vlnami už vyrazíte společně!

Vedle lekcí surfování je připraven bohatý program, od výletů, večerní párty, plavbu na katamaránu, společnou grilovačku, po videocoaching, přednášky a mnoho dalšího! Na exotickou dovolenou výhradně pro jednotlivce se můžete přihlásit už nyní!


LOKALITA

Oblast Canggu je momentálně nejvyhledávanější částí na Bali. Vyhlášena je krásnou zelenou přírodou a četností rýžových polí. Surfové městečko plné jógových center, kaváren a skateparků má jedinečnou atmosféru a strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do města Ubud. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i skvělých restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií. Tři minuty chůze od ubytování je pak nádherná jógová šala, kde každý den probíhají minimálně tři lekce jógy.

Každý z nás si někdy rád povyrazí, budete překvapeni z neskutečně široké nabídky barů a klubů, takže si můžete vybrat jestli protancujete noc v baru, na pláži nebo si poslechnete živou muziku při západu slunce. Canggu vám to nabízí všechno na stříbrném podnose. Středeční  Happy Hours v Old Mans, odpoledne ve vyhlášeném skate baru Pretty Poison, čtvrteční protančený večer s živou hudbou v Sunny Cafe a nebo luxusní bar La Brisa. Dokonce vás vezmeme do skrytého klubu ukrytého v místní večerce.

Na našem pobytu vám nic z toho neuteče!


SURFOVÁNÍ

V Canggu můžete vyrazit na tři nejbližší surfové spoty, všechny vzdálené max. 15 minut jízdy, výuka pak probíhá na Berawa beach. V ceně pobytu jsou tři surfové lekce a pět dní zapůjčení surfového vybavení. Rádi vás vezmeme, pokud to oceán dovolí, také na vzdálenější spoty, které vybereme podle aktuálních podmínek.


UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje

Každý z dvoulůžkových pokojů je zařízen ve specifickém stylu. Najdete zde například Surf room nebo stylový Boho room. Pokoje mají velké manželské postele a plnohodnotné jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu s teplou vodou a vlastní vchod z terasy. Sám/sama na pokoji můžete být s příplatkem 500 Kč/noc.

Apartmán

Ve druhém patře vily je stylový apartmán s dvěma samostatnými pokoji s velkou manželskou postelí a plnohodnotnou jednolůžkovou postelí, s klimatizací, s obývacím pokojem, s koupelnou s ručníky a s plně vybavenou kuchyní.

Venkovní gazeba

Tato varianta je určena těm, kteří vyhledávají autentické zážitky. Naše gazeba jsou prostorná a mají neopakovatelnou atmosféru. Nevýhodou (nebo výhodou?) je ranní ruch v podobě zpívajících ptáků a kohoutů, kteří oznamují, kdy je ten pravý čas vyrazit surfovat. Ke gazebům patří společné bambusové sprchy a koupelny. V ceně pobytu jsou jednolůžková gazeba.


DOPRAVA

V rámci ceny balíčku vč. letenky nabízíme lety Qatar Airways s jedním přestupem. Těm, kdo chtějí ušětřit, doporučujeme zakoupení vlastních letenek, při včasném, nejlépe okamžitém, nákupu ušetříte až 5 000 Kč! Součástí našich balíčků je doprava z/na letiště a výlety klimatizovaným minibusem s místním řidičem. V naší vile si pak můžete zapůjčit skútr nebo kolo. Před koupí vlastní letenky s námi, prosíme, konzultujte datum příletu a odletu.


CENA

Cena balíčku SINGLE FIN BALI vč. letenky s ubytováním v gazebu: 35.990 Kč*

Cena balíčku SINGLE FIN BALI vč. letenky s ubytováním v dvoulůžkovém pokoji: 36.490 Kč*

Balíček zahrnuje:

 • 10 nocí v dvoulůžkovém pokoji/gazebu
 • výlet na vodopád Nung Nung, opičí prales Sangeh a prohlídku kávové plantáže
 • výlety do okolí ubytování (+ nabídka fakultativních výletů nad rámec balíčku)
 • 3 surfové lekce a asistenci surfového instruktora
 • videocoaching
 • 5 dní zapůjčení surfového vybavení
 • BBQ, welcome party
 • 60 min. masáž
 • západ slunce z katamaránu
 • transport z/na letiště
 • dopravu na společný program klimatizovanými mikrobusy (nemusíte jezdit na motorkách!)
 • v případě volby “s letenkou” zahrnuje také mezinárodní let s jedním přestupem

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 10 nocí. Vypsaný termín je vždy včetně letecké dopravy s námi. Účastníkům s vlastní letenkou zajišťujeme pick- up na letišti mezi osmou hodinou ranní a půlnocí

Související články


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli