Single Fin Dominikána

Schedule
Tour Map
Reviews

Single Fin Dominikána

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 19.900 Kč bez letenky
instruktoři: Surf-Trip.cz instruktor a místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Dominikánská republika
surfové vybavení: v ceně pobytu
ubytování: studia, pokoje
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, kiteboarding, canyoning, paddleboarding, jóga

Dostupné termíny

 

Nevyhovuje vám termín Single Finu? Vyzkoušejte surfové balíčky zde. V Dominikánské republice se na vás těšíme od 2. března do 9. dubna 2024.  Chcete si u nás objednat jen ubytování pro vás či velkou partu? Pište na crew@surf-trip.cz

 

SINGLE FIN

Toto je speciální pobyt pro ty, kdo plánují výpravu do Karibiku a nemají s kým, kdo se chtějí seznámit s novými lidmi, najít partu či partnera pro další cestování nejen za surfem, popřípadě si užít dovolenou bez dětí a kamarádů, které vidí každý den.

Chcete jet někam sami, ale ne zas tak úplně, chcete strávit dovolenou v partě jednotlivců, mimo zadané páry a malé děti? Chcete si přitom i zasportovat, seznámit se se surfováním popřípadě posunout své surfové skills o něco dál? Tak to se přihlaste na Single Fin, tentokrát v exotice!

CENA

Balíček SINGLE FIN na 10 nocí bez letenky (30. 03. – 09. 04. 2024)

10 nocí bez letenky: 19.900 Kč

Extra den navíc (ubytování a polopenze) – 1.200 Kč

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde.

DOPORUČUJEME PRODLOUŽENÝ POBYT! V případě zájmu nás kontaktujte na crew@surf-trip.cz.

Balíček SINGLE FIN bez letenky zahrnuje:

 • 10 nocí ubytování
 • polopenzi
 • 3 lekce surfingu
 • 2x videocoaching
 • 7 dní zapůjčení surfového vybavení
 • 7 transportů na surfovou pláž a zpět
 • celodenní výlet na Playa Grande a Playa Preciosa
 • výlet do zátoky La Boca
 • výlet na západ slunce do Sosuy
 • masáž
 • asistenci českých organizátorů & fotograf

Během pobytu si můžete přikoupit další výlety, které budeme mít v nabídce na místě.

 

Už jste s námi surfovali a vyrážíte znovu? Podívejte se, kolik ušetříte díky našemu bonusovému programu.

SURFING

Surfovou část pobytu přizpůsobíme jak úplným začátečníkům, tak pokročilým surfařům. Všem skupinám se budou věnovat místní instruktoři a čeští organizátoři ze Surf-Tripu. Surfovat budeme na pláži Encuentro s kamenitým podkladem. Ideální podmínky jsou na ní vždy od rána do oběda, příliv a odliv na ní nehraje velkou roli. Vše o pláži se dozvíte zde.

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytováni budeme opět v našem oblíbeném plážovém městečku Cabarete, které leží 30 minut jízdy od letiště Puerto Plata. Cabarete je hlavním místem surfingu Dominikánské republiky. Vyhlášené je také rušným nočním životem v plážových barech, díky kterému se pyšní názvem “nejlepší párty město“ Karibiku. V jeho okolí je minimum turistických resortů.

V balíčku je standardní ubytování v apartmánech a ve studiích s bazénem v klidné části městečka, 5 minut chůze od pláže. Apartmány pro 2 až 6 lidí a studia pro 2 až 3 lidi mají vlastní koupelnu a plně vybavenou kuchyni. K dispozici je připojení na internet a restaurace.

Nadstandardní ubytování nabízíme za příplatek 1.400 Kč/os./týden.

Zvolit můžete i jednolůžkové pokoje s příplatkem 3.500 Kč/os./týden. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz .

POLOPENZE

V ceně balíčků je polopenze. Snídaňový bufet zahrnuje ovoce, vajíčka, džemy, párečky, müsli, sýry, kávu, čaj a ovocné šťávy. K večeři je vždy jídlo z menu místní kuchyně, jeden večer vaří večeři naši místní přátelé ve svém domě u pláže. Obchod s potravinami je vzdálen pět minut chůze od ubytování, ve stejné vzdálenosti je i několik restaurací a barů.

DOPRAVA

Nejbližší letiště od našeho surf kempu jsou Puerto Plata (cca 30 min jízdy) a  Santiago (cca 1,5 hod jízdy). Doprava z letiště není zahrnuta v ceně balíčku a stojí 35 USD/auto/jedna cesta z letiště v Puerto Plata a 100 USD/auto/jedna cesta ze vzdálenějšího letiště v Santiagu. Letiště v Punta Cana nedoporučujeme (!!!), je vzdáleno cca 7 hodin jízdy od našeho kempu. Dobrodružným povahám popíšeme cestu místní dopravou, ostatním zařídíme taxi za cenu cca 400 USD/mikrobus/jedna cesta. Samostatné cestovatele dáváme vždy dohromady.

V balíčku SINGLE FIN je pak zahrnuta doprava na surfařskou pláž a zpět na 7 dní, kterou můžete či nemusíte využít. Na koupací a opalovací pláž se dostanete pěšky za pár minut.

POZOR, pro ty, kdo letí přes USA, je třeba si před cestou online zařídit povolení ESTA. S účinností od 23. dubna 2022 není pro vstup do Dominikánské republiky vyžadován negativní test ani očkovací certifikát.

Pro vyhledání letenek doporučujeme stránky Google Flightsskyscanner.cz, můžete nás kontaktovat na crew@surf-trip.cz a s výběrem vám poradíme nebo odkážeme na našeho agenta.

PODNEBÍ

Dominikánská republika nabízí sluncem zalité pláže lemované palmami a omývané průzračně tyrkysovou vodu. Surfing se zde stále teprve rozvíjí, a i ty nejlepší spoty jsou jen málokdy přeplněny. Na své si zde přijdou lidé toužící po odpočinku, romantice i dobrodružství.

Zatímco ráno panuje na plážích bezvětří, po obědě se zvedá vítr, který vlny ničí, a dopřává vám tak dostatek času na výlety do okolí a legendární happy hours v plážových barech. Klima je tropické s vyrovnanými průměrnými denními teplotami mezi 20 – 30 °C po celý rok. Teplota vody je v zimě 26 – 31 °C.


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 • Dycky surf, jóga a rum! Nekončící jízda plná nezapomenutelných zážitků! Tak shrnula pobyt v Dominikáně Markétka. Děkujeme!
 • Probuzení v ráji aneb tři holky na tripu. Co doma? Namíchejte si drink, nohy dejte na stůl a nalaďte se na pohodovou karibskou vlnu.
 • Living the dream. Další doporučená denní dávka karibské pohody je od Anet, která si spolu s Rendou zvolila Dominikánu jako jednu ze zastávek na cestě kolem (téměř) celého světa.

 

 

Související články


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli