Surf domeček na Lanzarote

Schedule
Tour Map
Reviews

Surf domeček na Lanzarote

ZÁKLADNÍ INFORMACE

země: ostrov Lanzarote, Španělsko
doprava: vlastní doprava, letecky
ubytování: plážové bungalovy a vily
surfové vybavení: k dispozici
období: po celý rok
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: nejsou v ceně zájezdu

Dostupné termíny

Po celý rok. Napište nám na crew@surf-trip.cz vaše požadavky, termín pobytu a počet hostů, obratem vám zašleme nabídku!


CO JE “SURF DOMEČEK LANZAROTE”

Toto jsou ideální pobyty také pro ty, kdo mají home office, protože nejen Wi-Fi tu šlape skvěle! V nabídce máme bungalovy  pro dvě až deset osob. Rádi vyřídíme individuální požadavky na ubytování i surfové lekce. Doporučujeme prodloužené pobyty.  Chcete-li jet na Lanzarote s naším delegátem včetně veškeréjo programu, hledejte zde. Vyzkoušet můžete i jógové pobyty zde.

Na Lanzarote, které je součástí kanárského souostroví, surfujeme už dvanáct let. Máme ho moc rádi i presto, že na jeho plážích občas fouká a celý ostrov projedete za jeden den.

Podzim a jaro je tu nejkrásnější, vlny k břehům přichází po celý rok. Na ostrově najdete řadu světově proslulých surfařských spotů, krásné vlny pro pokročilé jezdce s orientací na všechny světové strany i písečnou pláž Famara, která je skvělá nejen pro začátečníky.

A právě u ní leží bungalovy Famara, zajímavý projekt norských developerů 20. století. V některých bungalowech dnes bydlí místní surfařské rodiny, další si částečně pronajímají turisté. Díky naší dlouholeté a dobré spolupráci s místními majiteli si takový surfový domeček můžete pronajmout i vy!

Napište nám o svou surfařkou chatičku s výhledem na vlny na týden i na dlouhé home office období, za dobu pandemie totiž získaly všechny bungalovy skvělé připojení na internet!  A přímo do domečku vám nachystáme kvalitní surfové vybavení dle vašeho výběru, abyste po příjezdu mohli skočit do vln, které máte u ubytování!


UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zařízeno v bungalovech a studiích u pláže a ve vzdálenosti 10 minut chůze od městečka Famara.

V nabídce máme jednopokojová studia hned u pláže i bungalovy s dvěma a více ložnicemi pod skalním útesem, s nádherným výhledem na vlny. Bungalovy mají velmi dobře vybavenou kuchyň, gril a připojení k Wi-Fi. Některé z bungalovů mají v vlastní bazény, jen pozor, v zimním období nejsou vyhřívány! Napište nám na crew@surf-trip.cz vaše požadavky, termín pobytu a počet hostů, obratem vám zašleme nabídku!


SURFOVÉ VYBAVENÍ

Přímo do ubytování vám nachystáme surfové vybavení, máme jak surfy pro začátečníky, tak epoxy boardy pro mírně pokročilé a klasické surfy od oblíbeného šejpra Bradleyho pro zkušené jezdce. Nemáte-li vlastní neopreny, tak si je můžete vyzvednou před odletem v naší půjčovně v Praze nebo až na místě ve vesnici Famara. Víte-li svou velikost, tak je nachystáme přímo na ubytování.


SURFOVÉ LEKCE & SURF

Na základě vašich představ zařídíme surfové lekce pro začátečníky či pokročilé, nabídnem surf coaching od skvělého surfařského trenéra (doporučujeme všem pokročilým jezdcům) popřípadě zařídíme místního surfového průvodce, který vás seznámí s místními spoty. Napište nám vaše plány, surfový balíček sestavíme na míru.


DOPRAVA

Hledáte –li levné lety, tak doporučujeme přímé sobotní spoje z Bratislavy či z Vídně se společností Ryanair. Z Prahy pak přímý let lítá každou středu, objednejte si jej u canariatravel.cz

Po příletu na ostrov doporučujeme zapůjčit auto v některé  z místních půjčoven na letišti. Naše čtyřmístná auta jsou k dispozici za 200 EUR/týden. Zařaďte je do své poptávky!


LOKALITA

Kanárské ostrovy jsou místem věčného jara a tepla s ideálním podnebím, prší jen výjimečně. Díky častému větru patří také k oblíbeným destinacím windsurfařů a kiterů, evropští surfaři je pak nazývají „Havajskými ostrovy Atlantiku“. Exotická krajina se zde mísí s vulkanickou a některé z jejich oblastí patří k zapomenutým rájům Atlantického oceánu.

Lanzarote je ostrovem moře, slunce, míru a svobody, na kterém doslova cítíte všudypřítomnost oceánu, a kde dny dělí jen západy a východy slunce. Díky vulkanickému národnímu parku Timanfaya je nejpodivuhodnějším a nepřekvapivějším místem celého Kanárského souostroví. Pod hlavičkou UNESCO bylo vyhlášeno i biosférickou rezervací.


CENA

Bungalovy

  • Dvoužková studio od 50 EUR noc
  • Tří až čtyřlůžkové apartmány od 80 EUR noc
  • Čtyřlůžkové bungalovy s dvěma ložnicemi od 100 EUR noc

Doplňkové služby

  • Zapůjčení softboardu na den: 10 EUR*
  • Zapůjčené hardboard na den: 12 EUR*
  • Zapůjčení neoprenu na týden: 45 EUR*
  • Půldenní surfová lekce: 55 EUR
  • Surfcoaching: od 80 EUR/den
  • Pronájem čtyřmístného auta: 200 EUR/týden

 

* Ceny platí jen pro ty, co jsou ubytovaní v bungalowech.

 


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí