Surf domeček na Lanzarote

Schedule
Tour Map
Reviews

Surf domeček na Lanzarote

ZÁKLADNÍ INFORMACE

země: ostrov Lanzarote, Španělsko
doprava: vlastní doprava, letecky
ubytování: plážové bungalovy a vily
surfové vybavení: k dispozici
období: po celý rok

Dostupné termíny

Nemusíte čekat na termín organizovaného Surf-Trip pobytu a surfovat můžete už zítra! Surfové bungalovy na pláži Famara včetně veškerého surfového vybavení nabízíme  po celý rok. Napište na crew@surf-trip.cz  požadavky, termín pobytu a počet hostů, obratem vám zašleme nabídku! Pokud však organizovaný pobyt hledáte, podívejte se na náš Surf-Trip Lanzarote.


SURF DOMEČEK LANZAROTE

Na Lanzarote surfujeme už dvanáct let. Surfařská sezóna je od října do dubna, nějaké vlny ale k břehům přichází po celý rok. Je zde řada světově proslulých surfařských spotů a krásné vlny pro pokročilé jezdce s orientací na všechny světové strany. Nejen začátečníky pak potěší dlouhá písečná pláž Famara.

A právě u ní leží naše bungalovy, zajímavý projekt norských developerů ze sedmdesátých let 20. století. V některých bungalovech dnes bydlí místní surfařské rodiny, další si částečně pronajímají turisté. Díky naší dlouholeté a dobré spolupráci s místními majiteli si takový surfový domeček můžete pronajmout i vy!

Ubytování v bungalovech na pláži Famara je ideální pro ty, kdo se na ostrov vydají sami a chtějí hned po příjezdu skočit do vln. Surfové vybavení vám totiž nachystáme přímo do vašeho vysněného surfového domečku! Pobyty jsou vhodné i pro surfaře na home office, protože nejen Wi-Fi tu šlape skvěle!


UBYTOVÁNÍ

V nabídce máme jednopokojová studia hned u pláže i bungalovy pro dva až dvanáct hostů s nádherným výhledem na vlny. Bungalovy mají velmi dobře vybavenou kuchyň, gril a připojení k Wi-Fi. Některé bungalovy mají vlastní bazény, jen pozor, v zimním období nejsou vyhřívány! Napište nám na crew@surf-trip.cz představu, termín pobytu a počet hostů, obratem vám zašleme nabídku!


SURFOVÉ VYBAVENÍ

Surfové vybavení nachystáme přímo do bungalovu. Máme jak surfy pro začátečníky, tak epoxy boardy pro mírně pokročilé a klasické laminátové surfy pro zkušené jezdce. Ti, kdo nemají vlastní neopreny, si je mohou vyzvednout před odletem v naší půjčovně v Praze, popřípadě v surfové škole ve vesnici Famara.


SURFOVÉ LEKCE & SURF

Surfové lekce zařídíme pro začátečníky i pokročilé, nabídneme surf coaching od skvělého surfařského trenéra (doporučujeme všem pokročilým jezdcům!) popřípadě  surfového průvodce, který vás seznámí s místními spoty. Napište nám vaše plány, surfový balíček sestavíme na míru!


DOPRAVA

Nejlepší jsou přímé a levné sobotní spoje z Bratislavy a Vídně se společností Ryanair. Z Prahy pak každou středu lítá přímý let společnosti Smartwings. Po příletu na ostrov doporučujeme zapůjčit auto v některé  z místních půjčoven na letišti, dobré zkušenosti máme s autoreisen.com. Naše čtyřmístná auta jsou k dispozici za 95 EUR/týden. Zařaďte je do své poptávky!


LOKALITA

Kanárské ostrovy jsou místem věčného jara a tepla s ideálním podnebím, prší jen výjimečně. Díky častému větru patří také k oblíbeným destinacím windsurfařů a kiterů, evropští surfaři je pak nazývají „Havajskými ostrovy Atlantiku“. Exotická krajina se zde mísí s vulkanickou a některé z jejich oblastí patří k zapomenutým rájům Atlantického oceánu.

Lanzarote je ostrovem moře, slunce, míru a svobody, na kterém doslova cítíte všudypřítomnost oceánu, a kde dny dělí jen západy a východy slunce. Díky vulkanickému národnímu parku Timanfaya je nejpodivuhodnějším a nepřekvapivějším místem celého Kanárského souostroví. Pod hlavičkou UNESCO bylo vyhlášeno i biosférickou rezervací.


CENA

Ubytování v bungalovech

 • Dvoulůžková studio od 50 EUR noc
 • Tří až čtyřlůžkové apartmány od 80 EUR noc
 • Čtyřlůžkové bungalovy s dvěma ložnicemi od 100 EUR noc
 • Čtyřlůžkové bungalovy s dvěma ložnicemi a bazénem od 160 EUR noc

 

Ubytování pro jednotlivce v domě surfové školy 

 • Ubytování v Surf house – pokoj pro 4-6 osob, cena za 1 osobu/noc: 520 Kč
 • Ubytování v Surf house – pokoj pro 1 osobu/noc: 1.040 Kč
 • Ubytování v Surf house – pokoj pro 2 osoby /noc (cena za 2 osoby): 1.560 Kč

 

Doplňkové služby pro naše hosty

 • 1 surf lekce: 1.250 Kč
 • 3 surf lekce: 3.500 Kč
 • 5 surf lekcí: 5.750 Kč
 • zapůjčení surfu na zbytek dne po ukončení lekce: 270 Kč
 • zapůjčení soft boardu na den: 375 Kč
 • zapůjčení hard boardu den: 375 Kč
 • zapůjčení neoprenu na den: 200 Kč
 • zapůjčení neoprenu na týden: 1.125 Kč
 • Surfcoaching: od 2.000 Kč/den
 • Pronájem čtyřmístného auta: 95 EUR/týden

 

Už jste s námi surfovali a vyrážíte znovu? Podívejte se, kolik ušetříte díky našemu bonusovému programu.

Související články

Jarní Lanzarote

Za méně než dva měsíce se uvidíme na Lanzarote, a to opět v plážových bungalovech s výhledem na oceán a pláž Famara. Pokud vše vyjde, jak má, tak na nás čekají jarní vlnky pro začátečníky i pokročilé, málo lidí ve vodě a hodně legrace na suchu. K ní přispěje i náš bývalý a v tomto případě hostující […]

, ,


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli