Chci progres Lanzarote

Schedule
Tour Map
Reviews

Chci progres Lanzarote

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 15.900 Kč bez letenky
instruktoři: Gustavo Barreto, Tereza Olivová
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Kanárské ostrovy, Španělsko
surfové vybavení: možnost zapůjčení na místě
ubytování: plážový bungalov
pojištění: není v ceně zájezdu

Dostupné termíny

 

Intenzivní surfové tréninky pro pokročilé surfaře, které jsme připravili s naším kamarádem a koučem řady úspěšných jezdců i instruktorů Surf-Tripu Gustavem Barretem! Pokud se nebojíte jezdit na reefech, cítíte se dobře ve vlnách kolem dvou metrů a chcete zdokonalit plynulost jízdy i radikálnost zatáček, tak jsme je vypsali přesně pro vás!


CHCI PROGRES

Máš pocit, že ses už pár let v surfingu nikam neposunul? Děláš pořád stejné chyby, nechytáš vlny, co jsou tvoje a na videu se raději nechceš vidět? Potřebuješ zjistit, proč nedokážeš vyjet k lipu vlny, zatímco pro ostatní ve vodě, je to hračka? Nevíš, jak nabrat rychlost? Skočíš do každého closeoutu a krásné vlny odjedou jiní? Pokud jsou ti tyto věci povědomé, pak je CHCI PROGRES právě pro tebe!

Cílem týdenního drilu bude:

 • odhalení konkrétních chyb, které brání v  pokroku
 • jejich odbourání
 • nahrazení správnými technikami

 

Během týdne vybereme čtyři dny pro intenzivní tříhodinový surfový coaching vodě. Ten doplníme detailními video rozbory a čtyřmi surfskate lekcemi zaměřenými na identifikování dosavadních chyb a jejich odstranění. Součástí týdne budou i dvě lekce surfové přípravy na suchu zaměřené na individuální potřeby jednotlivých jezdců.

Ve zbývajících dnech budeme surfovat na pláži před ubytováním, popřípadě najdeme vlny v jiných částech ostrova. Kapacita jednoho surfového kurzu jsou čtyři surfaři či surfařky.

Tento coaching je vhodný pro ty, kdo splňují minimálně tři ze sedmi předpokladů:

 • umím take off, up and down ve vlně, dopádluji na line up ve vlnách do 2,5 m
 • cítím se bezpečně při předpovědi kolem 2 m
 • surfuji už pár let a mám pocit, že se nikam neposunuji
 • surfuji prozatím jen dva tři roky, ale chci rychlý posun kupředu
 • chci odstranit konkrétní chybu a neví jak
 • absolvoval jsem už řadu kurzů pro mírně pokročilé a ocením individuální coaching
 • chci začít jezdit vertikálně

UBYTOVÁNÍ

Bydlet budeme v bungalovech přímo u pláže, ve vzdálenosti 10 minut chůze od městečka Famara. Plážové bungalovy mají velmi dobře vybavené kuchyně, gril, dvoulůžkové ložnice, několik koupelen a připojení k Wi-Fi.

Restaurace, bar, masáže a každodenní lekce jógy jsou k dispozici přímo v areálu bungalovů. Pro zájemce o ubytování v úplném soukromí máme za příplatek také dvoulůžková studia a menší bungalovy. Máte-li o ně zájem, kontaktujte nás na e-mailu crew@surf-trip.cz .


SURFOVÉ VYBAVENÍ

Doporučujeme vlastní surfové vybavení. Pokud jej nemáš, případně ho na ostrov nemůžeš přepravit, dej nám vědět dopředu, abychom ti surf i neopren zajistili. Cena zapůjčení surfu pro účastníky Chci progres Lanzarote je 2.000 Kč/týden, neoprenu pak 800 Kč/týden.


DOPRAVA

Nejlevnější letenky hledejte na www.skyscanner.cz. Lety vypsané na středu jsou s přestupem v Madridu nebo v Barceloně, jsou se společností VuelingIberia a Ryanair. Přímé zpáteční lety zakoupíte na www.canariatravel.cz a to za 10.900 Kč včetně zavazadla. V případě nouze můžete využít i levné přímé páteční lety z Vídně či Bratislavy se společností Ryanair. Se zakoupením letů vám rádi pomůžeme na e-mailu crew@surf-trip.cz.


LOKALITA

Kanárské ostrovy jsou místem věčného jara a tepla s ideálním podnebím, prší jen výjimečně. Díky častému větru patří také k oblíbeným destinacím windsurfařů a kiterů, evropští surfaři je pak nazývají „Havajskými ostrovy Atlantiku“. Exotická krajina se zde mísí s vulkanickou a některé z jejich oblastí patří k zapomenutým rájům Atlantického oceánu.

Lanzarote je ostrovem moře, slunce, míru a svobody, na kterém doslova cítíte všudypřítomnost oceánu, a kde dny dělí jen západy a východy slunce. Díky vulkanickému národnímu parku Timanfaya je nejpodivuhodnějším a nepřekvapivějším místem celého Kanárského souostroví. Pod hlavičkou UNESCO bylo vyhlášeno i biosférickou rezervací.


CENA

Cena CHCI PROGRESS balíčku s vlastní letenkou 15.900 Kč

CHCI PROGRESS balíček zahrnuje:

 • transport z/na letiště
 • 7x ubytování v dvoulůžkových pokojích v prostorných plážových bungalovech
 • 4x tříhodinový surfový coaching
 • 4x surfskate coaching, 1x – 2x fotosession
 • 3x – 4x videoanalýza (podle podmínek)
 • 2x session surfové přípravy na suchu
 • každodenní surfování na pláži přímo před ubytováním nebo na vybraných spotech v okolí
 • veškeré přesuny na místě, na pláže a na nákupy
 • BBQ
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid
 • asistence českých organizátorů po celou dobu kempu

 

*Doporučujeme vlastní surfové vybavení. Pokud jej nemáš, případně ho na ostrov nemůžeš přepravit, dej nám vědět dopředu, abychom ti surf i neopren zajistili. Cena zapůjčení surfu pro účastníky Chci progres Lanzarote je 2000 Kč/týden, neoprenu pak 800 Kč/týden.

 

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde.

Už jste s námi surfovali a vyrážíte znovu? Podívejte se, kolik ušetříte díky našemu bonusovému programu.

 

Pro více informací pište na e-mail crew@surf-trip.cz, vaši účast a úroveň surfovýách dovedností doporučujeme konzultovat předem, ideálně s hlavním českým coachem (Tereza Olivová, whatsupp  +420776085329)

 

Změny programu z důvodu počasí/podmínek/vnějších vlivů/nařízení plavčíků vyhrazeny.

Související články


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli