Španělsko
Family week

Schedule
Tour Map
Reviews

Španělsko
Family week

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 790 Kč za noc
instruktoři: místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: dle zvoleného balíčku
ubytování: vila na útesu, apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, grilovačka, animační program pro děti, vodní bitva

Dostupné termíny

SURFTRIP PRO RODINY S DĚTMI

Tyto tři červencové týdny jsou určeny rodinám s dětmi. Kromě surfových lekcí je připraven doprovodný program pod dozorem profesionálního animátora*, výlet do okolí, surfové přednášky, videocoaching, cvičení, skateboarding a další aktivity. Lekce pro děti budou probíhat v českém jazyce, a to pod dohledem kvalifikovaného českého instruktora s mezinárodně uznávanou licencí ISA. Zúčastnit se mohou děti ve věku od osmi let, které umějí alespoň trochu plavat. Účast mladších dětí je možná pouze na základě předchozí konzultace s hlavním instruktorem Czech Surf s.r.o., Otmarem Olivou ml. na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Děti dělíme na starší a mladší, dále na úplné začátečníky a pokročilé, až radikální rookies tak, aby byla výuka co nejpřínosnější. Pro dospělý doprovod a rodiče budou lekce ve většině případů ve stejnou dobu jako pro děti, ale samostatně. Všechny děti a mladiství mohou jet pouze s dospělým doprovodem. Pokud jejich dospělý doprovod není zároveň zákonným zástupcem, vyžadujeme písemný souhlas zákonného zástupce.

Ostatní účastníky těchto rodinných týdnů bychom rádi upozornili na to, že případné večerní párty budou přesunuty na plážové útesy, a že doprovodného programu pro děti se účastnit nemusí:)

*Animační program zajišťuje náš vyškolený tým, třikrát do týdne se postará o 2 hod. program pro děti.


SURF-TRIP BALÍČEK

Abychom rodinám objednání pobytu zjednodušili, nabízíme pro rok 2024 „Surf-Trip balíček“ bez ubytování. K balíčku nám do poznámky v přihlášce napište, zda máte zájem o některý z našich samostatných apartmánů, nebo preferujete platit za lůžka v pokojích v Surf-Trip House.

Surf-Trip balíček

Surf-Trip balíček zahrnuje tyto služby:

 • 4x dvouhodinová surfová lekce pro děti, začátečníky a pokročilé surfaře, vedená profesionálními španělskými a českými ISA instruktory (v případě nepříznivých podmínek nahrazujeme lekce skateboardingem či aktivitami na pláži)
 • 1x dvouhodinová surfová olympiáda
 • zapůjčení surfu na celý týden, leash, vosk
 • 2x videocoaching
 • přednáška o surfování o a vybavení speciálně pro děti
 • jeden výlet do okolí
 • doprava a přesuny na místě
 • animační program pro děti
 • lázeňský poplatek  a závěrečný úklid
 • asistenci zahraničních instruktorů a českých organizátorů
 • fotografie z celého týdne
 • grilovačka
 • dárek Surf-Trip

Cena jednoho týdne „Surf-Trip Balíček“ 9.900 Kč

Cena dvou týdnů „Surf-Trip Balíček“ 18.000 Kč

Balíček nezahrnuje ubytování, které si vyberete níže dle potřeb vaší rodiny (NE – NE), dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 35 EUR/týden). FAMILY WEEK je pak určen především rodinám, které mají pro děti zakoupený Surf-Trip balíček. Nemáte-li zájem o výuku surfu a o animační a další program pro děti, volte, prosíme, jiné termíny pobytu!

Nesurfující doprovod

Pokud jedete jako doprovod a nemáte zájem o surfování, doporučujeme objednání vybraných individuálních služeb uvedených níže.

 

Už jste s námi surfovali a vyrážíte znovu? Podívejte se, kolik ušetříte díky našemu bonusovému programu.

Změny programu z důvodu počasí/podmínek/vnějších vlivů/nařízení plavčíků vyhrazeny.


UBYTOVÁNÍ

K balíčku, ale i samostatně, nabízíme několik druhů ubytování s výhledem na oceán i na hory.

VARIANTA I – Surf-Trip House

V přízemí domu najdete tři čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou, prostornou společenskou místnost a společnou kuchyni. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka.

V prvním patře jsou tři dvou až třílůžkové pokoje, společná kuchyně a koupelna na chodbě. Pokud budete mít zájem o dvoulůžkový pokoj, napište nám požadavek do poznámky v přihlášce, zkusíme vám vyjít vstříc.

Cena ubytování v Surf-Trip surf house je 790 Kč/os./noc.

VARIANTA II – Soukromé apartmány
Vedle hlavního domu jsou tři soukromé samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici.

Apartmán č. 1 je pro 6 osob (manželská postel a rozkládací gauč v přízemí, čtyři jednolůžka v patře). Pokoje jsou průchozí. Cena 3.550 Kč/noc.

Apartmán č. 2 je pro 3 osoby (dvě jednolůžka a rozkládací gauč v přízemí, jedno jednolůžko v patře). Cena je 2.250 Kč/noc.

Apartmán č. 3 je pro 4 osoby (manželská postel, palanda a rozkládací gauč v přízemí). Cena je 3.050 Kč/noc.

Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na crew@surf-trip.cz.

DOPRAVA

Věříme, že i příští léto vás k nám nejpohodlněji dopraví přímé lety z Prahy do Bilbaa se spol. Vueling a Eurowings, případně že budete moci využít oblíbený přímý let z Vídně do Santanderu se spol. Ryanair. Do příštího léta je ještě spousta času, a tak většina letů ještě není k dispozici. Doporučujeme situaci průběžně sledovat.

POZOR, další alternativa! Máte-li dostatek knížek, seriálů a trpělivosti, můžete vyzkoušet třicetihodinovou jízdu z Prahy do Bilbaa s přestupem v Bruselu či v Paříži s autobusy společnosti Flixbus za cenu 3 300 Kč/zpáteční jízdenka včetně zavazadel! Je to o polovinu méně, než stály cesty naší dodávkou!

Plánujete-li cestu autem, můžeme vás zkontaktovat s některým z dalších účastníků, co nechce letět letadlem, a vaši posádku rád doplní. Rádi vám zašleme podrobný itinerář nejlepší cesty k nám.

O dopravu z letiště se postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz. Vždy se snažíme vás do aut naskládat tak, abyste za transport platili co nejméně.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdně vozí přímo do Surf-Trip baráčku. K dispozici je gril.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

 • Ubytování Surf-Trip House, dvou až čtyřlůžkové pokoje: 790 Kč/os./noc
 • Ubytování soukromý apartmán: 2.250 Kč/noc, 3.050 Kč/noc, 3.550 Kč/noc (podle vybraného apartmánu, cena za celý apartmán)
 • Lekce surfu: 850 Kč/os./lekce včetně zapůjčení surfového vybavení po dobu lekce
 • Zapůjčení surfu: 350 Kč/den
 • Doprava na místě vč. jednoho výletu: 1.950 Kč/os./týden
 • Videoshooting + rozbor: 1.000 Kč/session (pro 1 – 4 osoby)
 • Zapůjčení kola: 250 Kč/den, každý další následující den 200 Kč
 • Jóga: 200 Kč/os./lekce
 • Transfer z letiště v Santanderu: 900 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 2.100 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2.700 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob
 • Parkování auta/dodávky s využitím sociálního zařízení: 15 EUR/noc/osoba

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

Související články


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli