Španělsko
Family week

Schedule
Tour Map
Reviews

Španělsko
Family week

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 12.900 Kč za týden
instruktoři: Adam Žáček, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: dle zvoleného balíčku
ubytování: vila na útesu, apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, grilovačka, animační program pro děti, vodní bitva

Dostupné termíny

SURFTRIP PRO RODINY S DĚTMI

Tyto tři červencové týdny jsou určeny rodinám s dětmi. Kromě surfových lekcí je připraven doprovodný program pod dozorem profesionálního animátora*, výlet do okolí, surfové přednášky, videocoaching, cvičení, skateboarding a další aktivity. Lekce pro děti budou probíhat v českém jazyce, a to pod dohledem kvalifikovaného českého instruktora s mezinárodně uznávanou licencí ISA. Zúčastnit se mohou děti ve věku od osmi let, které umějí alespoň trochu plavat. Účast mladších dětí je možná pouze na základě předchozí konzultace s hlavním instruktorem Czech Surf s.r.o., Otmarem Olivou ml. na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Děti dělíme na starší a mladší, dále na úplné začátečníky a pokročilé, až radikální rookies tak, aby byla výuka co nejpřínosnější. Pro dospělý doprovod a rodiče budou lekce ve většině případů ve stejnou dobu jako pro děti, ale samostatně. Všechny děti a mladiství mohou jet pouze s dospělým doprovodem. Pokud jejich dospělý doprovod není zároveň zákonným zástupcem, vyžadujeme písemný souhlas zákonného zástupce.

Ostatní účastníky těchto rodinných týdnů bychom rádi upozornili na to, že případné večerní párty budou přesunuty na plážové útesy, a že doprovodného programu pro děti se účastnit nemusí:)

*Animační program bude zajišťovat surfařka a dětmi milovaná slečna učitelka z mateřské školky Martina Pastrňková, která se, společně se svým týmem, třikrát do týdne postará o 2 hod. program pro děti.


SURF-TRIP BALÍČEK

Abychom rodinám objednání pobytu zjednodušili, nabízíme pro rok 2022 „Surf-Trip balíček“ bez ubytování. K balíčku nám do poznámky v přihlášce napište, zda máte zájem o některý z našich samostatných apartmánů, nebo preferujete platit za lůžka v pokojích v Surf-Trip House.

Surf-Trip balíček

Surf-Trip balíček zahrnuje tyto služby:

 • 4x dvouhodinová surfová lekce pro děti, začátečníky a pokročilé surfaře, vedená profesionálními španělskými a českými ISA instruktory (v případě nepříznivých podmínek nahrazujeme lekce skateboardingem či aktivitami na pláži)
 • 1x dvouhodinová surfová olympiáda
 • zapůjčení surfu na celý týden, leash, vosk
 • 2x videocoaching
 • přednáška o surfování o a vybavení speciálně pro děti
 • jeden výlet do okolí
 • doprava a přesuny na místě
 • animační program pro děti
 • lázeňský poplatek  a závěrečný úklid
 • asistenci zahraničních instruktorů a českých organizátorů
 • fotografie z celého týdne
 • grilovačka
 • dárek Surf-Trip

Cena jednoho týdne „Surf-Trip Balíček“ 8.700 Kč

Cena dvou týdnů „Surf-Trip Balíček“ 14.900 Kč

!!! SLEVA na 3. dítě – Surf-Trip balíček za polovinu !!!

Balíček nezahrnuje ubytování, které si vyberete níže dle potřeb vaší rodiny (NE – NE), dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden). FAMILY WEEK je pak určen především rodinám, které mají pro děti zakoupený Surf-Trip balíček. Nemáte-li zájem o výuku surfu a o animační a další program pro děti, volte, prosíme, jiné termíny pobytu!

Nesurfující doprovod

Pokud jedete jako doprovod a nemáte zájem o surfování, doporučujeme objednání vybraných individuálních služeb uvedených níže.

POZN.: Kvůli důsledkům pandemie jsme bohužel museli dočasně zrušit všechny bonusové a slevové programy


UBYTOVÁNÍ

K balíčku, ale i samostatně, nabízíme několik druhů ubytování s výhledem na oceán i na hory.

VARIANTA I – Surf-Trip House

V přízemí domu najdete tři čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou, prostornou společenskou místnost a společnou kuchyni. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka.

V prvním patře jsou tři dvou až třílůžkové pokoje, společná kuchyně a koupelna na chodbě. Pokud budete mít zájem o dvoulůžkový pokoj, napište nám požadavek do poznámky v přihlášce, zkusíme vám vyjít vstříc.

Cena ubytování v Surf-Trip surf house je 600 Kč/os./noc.

VARIANTA II – Soukromé apartmány
Vedle hlavního domu jsou tři soukromé samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici.

Apartmán č. 1 je pro 6 osob (manželská postel a rozkládací gauč v přízemí, čtyři jednolůžka v patře). Pokoje jsou průchozí. Cena 2.900 Kč/noc.

Apartmán č. 2 je pro 3 osoby (dvě jednolůžka a rozkládací gauč v přízemí, jedno jednolůžko v patře). Cena je 1.800 Kč/noc.

Apartmán č. 3 je pro 4 osoby (manželská postel, palanda a rozkládací gauč v přízemí). Cena je 2.400 Kč/noc.

Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na crew@surf-trip.cz.

DOPRAVA

Informace o dopravě sledujeme a čekáme, zda spol. ČSA opět vypíše přímé lety z Prahy do Bilbaa. Zatím jsou nejvýhodnější přímé lety z Vídně do Bilbaa se spol. Volotea. Další nízkonákladové lety je možné najít do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdně vozí přímo do Surf-Trip baráčku. K dispozici je gril.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

 • Ubytování Surf-Trip House, dvou až čtyřlůžkové pokoje: 600 Kč/os./noc
 • Ubytování soukromý apartmán: 1.800 Kč/noc, 2.400 Kč/noc, 2.900 Kč/noc (podle vybraného apartmánu, cena za celý apartmán)
 • Lekce surfu: 850 Kč/os./lekce včetně zapůjčení surfového vybavení po dobu lekce
 • Výuka: 3.800 Kč/4 lekce včetně zapůjčení surfového vybavení na celý den, bez dopravy
 • Zapůjčení surfu: 350 Kč/den
 • Doprava na místě vč. jednoho výletu: 1.600 Kč/os./týden
 • Videoshooting + rozbor: 800 Kč/session (pro 1 – 4 osoby)
 • Lekce jógy: 200 Kč/os./lekce
 • Zapůjčení kola: 250 Kč/den, každý další následující den 200 Kč
 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1.900 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2.400 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí