Španělsko
Family week

Schedule
Tour Map
Reviews

Španělsko
Family week

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 8.900 Kč za týden
instruktoři: Adam Žáček, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: dle zvoleného balíčku
ubytování: vila na útesu, apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, grilovačka, animační program pro děti, vodní bitva

Dostupné termíny

SURFTRIP PRO RODINY S DĚTMI

Dva červencové týdny v roce 2021 určeny především rodinám s dětmi. Kromě surfových lekcí je připraven doprovodný program pod dozorem profesionálního animátora*, výlety do okolí, surfové přednášky, videocoaching, cvičení a další aktivity. Lekce pro děti budou probíhat v českém jazyce, a to pod dohledem kvalifikovaného českého instruktora s mezinárodně uznávanou licencí ISA. Zúčastnit se mohou děti ve věku od osmi let, které umějí alespoň trochu plavat. Účast mladších dětí je možná pouze na základě předchozí konzultace s hlavním instruktorem Czech Surf s.r.o., Otmarem Olivou ml. na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Děti budeme dělit na starší a mladší, aby byla výuka co nejpřínosnější. Pro dospělý doprovod a rodiče budou lekce ve většině případů ve stejnou dobu jako pro děti, ale samostatně. Všechny děti a mladiství mohou jet pouze s dospělým doprovodem. Pokud jejich dospělý doprovod není zároveň zákonným zástupcem, vyžadujeme písemný souhlas zákonného zástupce.

Ostatní účastníky těchto dvou týdnů bychom rádi upozornili na to, že případné večerní párty budou přesunuty na plážové útesy a že doprovodného programu pro děti se účastnit nemusí:)

*Animační program bude zajišťovat surfařka a dětmi milovaná slečna učitelka z mateřské školky Martina Pastrňková, která se, společně se svým týmem, třikrát do týdne postará o 2 hod. program pro děti.


SURF-TRIP BALÍČEK

Surf-Trip balíček zahrnuje tyto služby:

 • 7x ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích (SO – SO)
 • 5x dvouhodinová surfová lekce pro děti, začátečníky a pokročilé surfaře vedená profesionálními španělskými a českými ISA instruktory
 • zapůjčení surfu na celý týden, leashe, vosk
 • videocoaching spojený s rozborem
 • přednáška o surfování o a vybavení speciálně pro děti
 • jeden výlet do okolí
 • doprava a přesuny na místě
 • animační program pro děti
 • lázeňský poplatek  a závěrečný úklid
 • asistenci zahraničních instruktorů a českých organizátorů
 • fotografie z celého týdne
 • grilovačka
 • dárek Surf-Trip

 

Balíček nezahrnuje dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden).

 • Cena jednoho týdne “Surf-Trip Balíček” 12.900 Kč
 • Cena dvou týdnů “Surf-Trip Balíček” 23.300 Kč

POZN.: Příplatek za ubytování v soukromých apartmánech je u dvou osob 350 Kč/os/den, u tří osob 200 Kč/os/den, u čtyř osob 100 Kč/os/den. Kvůli důsledkům pandemie jsme bohužel museli dočasně zrušit všechny bonusové a slevové programy

SURF-TRIP BALÍČEK DOPROVOD

Balíček pro ty, kdo jedou jako doprovod, nechtějí surfovat, ale chtějí využít všech ostatních služeb.

 • Cena jednoho týdne, doprava na místě, doprovodný program 8.900 Kč

!!! SLEVA na 3. dítě – ubytování zdarma !!!


UBYTOVÁNÍ

V Surf-Trip surf house s výhledem na oceán i hory nabízíme několik druhů ubytování. Kvůli bezpečnosti a hygienickým nařízením letos kapacitu ubytování omezujeme.

V přízemí domu najdete tři čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou, prostorná společenská místnost a společná kuchyně. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka.

V prvním patře jsou starší pokoje před rekonstrukcí, proto zde letos budou ubytování především organizátoři a řidiči. Pokud budete mít zájem o dvoulůžkový pokoj, napište nám požadavek do poznámky v přihlášce, zkusíme vám vyjít vstříc. V patře je společná kuchyně a koupelna na chodbě.

Ubytování v pokojích Surf-Trip house je zahrnuto v ceně nabízených balíčků.

Vedle hlavního domu jsou tři soukromé samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici.

Apartmán č. 1 je pro 6 osob (manželská postel a rozkládací gauč v přízemí, čtyři jednolůžka v patře). Pokoje jsou průchozí. Cena 2.900 Kč/noc.

Apartmán č. 2 je pro 3 osoby (dvě jednolůžka a rozkládací gauč v přízemí, jedno jednolůžko v patře). Cena je 1.800 Kč/noc.

Apartmán č. 3 je pro 4 osoby (manželská postel, palanda a rozkládací gauč v přízemí). Cena je 2.400 Kč/noc.

Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na crew@surf-trip.cz.

DOPRAVA

Informace o dopravě sledujeme a čekáme, zda spol. ČSA opět vypíše přímé lety z Prahy do Bilbaa. Zatím jsou nejvýhodnější přímé lety z Vídně do Bilbaa se spol. Volotea. Další nízkonákladové lety je možné najít do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Dodávkami z Čech letos nejezdíme. V případě zájmu o individuální zorganizovaání této dopravy pro skupinu 6 osob nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz. Cena dopravy je 4.000 Kč/os. jednosměrná cesta (Praha – Langre) a 7.000 Kč/os. cesta tam a zpět (Praha – Langre – Praha).

STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdně vozí přímo do Surf-Trip baráčku. K dispozici je gril.


INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

 • Ubytování ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji: 550 Kč/os./noc
 • Ubytování v soukromém apartmánu: 600 Kč/os./noc
 • Lekce jógy: 200 Kč/os./lekce
 • Zapůjčení surfu: 350 Kč/den
 • Výuka: 3.900 Kč/5 lekcí včetně zapůjčení surfového vybavení na celý den, bez dopravy – Doporučujeme zvážení zakoupení balíčku Surf-Trip, který zahrnuje dopravu, videocoaching, focení, surfové cvičení a přednášku.
 • Videoshooting + rozbor: 800 Kč/session (pro 1 – 4 osoby)
 • Zapůjčení kola: 250 Kč/den, každý další následující den 200 Kč
 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1.900 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2.400 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí