Španělsko
Family week

Schedule
Tour Map
Reviews

Španělsko
Family week

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: od 12.900 Kč za týden
instruktoři: Martin Špatenka, místní instruktoři
doprava: mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: v ceně bez neoprenu
ubytování: vila na útesu, ubytování v soukromí
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety, grilovačka, animační program pro děti, vodní bitva

SURFTRIP PRO RODINY S DĚTMI

Tři červencové týdny v roce 2021 určeny především rodinám s dětmi. Kromě surfových lekcí je připraven doprovodný program pod dozorem profesionálního animátora*, výlety do okolí, surfové přednášky, videocoaching, cvičení a další aktivity. Lekce pro děti budou probíhat v českém jazyce, a to pod dohledem kvalifikovaného českého instruktora s mezinárodně uznávanou licencí ISA a jeho asistentů. Zúčastnit se mohou děti ve věku od šesti let, které umějí alespoň trochu plavat. Účast mladších dětí je možná pouze na základě předchozí konzultace s hlavním instruktorem Czech surf s.r.o., Otmarem Olivou ml. na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Děti budeme dělit na starší a mladší, aby byla výuka co nejpřínosnější. Pro dospělý doprovod a rodiče budou lekce ve většině případů ve stejnou dobu jako pro děti, ale samostatně. U dětí a mladistvých bez dospělého doprovodu požadujeme písemný souhlas zákonného zástupce s účastní nezletilého na našem zájezdu.

Budeme rádi, když se děti mladší patnácti let zúčastní Surf-Tripu minimálně s doprovodem staršího sourozence. Ostatní účastníky těchto tří týdnů bychom rádi upozornili na to, že případné večerní párty budou přesunuty na plážové útesy, a že doprovodného programu pro děti se účastnit nemusí:)

*Animační program bude zajišťovat surfařka a dětmi milovaná slečna učitelka z mateřské školky Martina Pastrňková, která se, společně se svým týmem, třikrát do týdne postará o půldenní program pro děti.


SURFTRIP BALÍČEK

Surf-Trip balíček zahrnuje veškerý program na místě, od lekcí, přes výlety, animační program pro děti, až po videocoaching, BBQ a přednášky. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden.

CO ZAHRNUJE SURFTRIP BALÍČEK

 • 7x ubytování ve dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (NE – NE)
 • 5x dvouhodinová surfová lekce pro děti, začátečníky a pokročilé surfaře vedené profesionálními španělskými a českými ISA instruktory
 • zapůjčení surfu na celý týden, leashe, vosk
 • videocoaching spojený s analýzou, rozborem
 • přednáška o surfování, vybanení a vybavení speciálně pro děti
 • dva výlety do okolí
 • doprava na přesuny na místě
 • animační program pro děti
 • lázeňský poplatek  a závěrečný úklid
 • asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů
 • fotografie z celého týdne
 • grilovačka, BBQ
 • dárek Surf-Trip

UBYTOVÁNÍ V SURFTRIP SURF HOUSE

Surf-Trip surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně.

V přízemí vily jsou tři čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. V patře jsou tři dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu, pro ostatní je k dispozici společná koupelna na chodbě. Oba druhy ubytování jsou zahrnuty v ceně balíčků a je na vás, zda-li se rozhodnete pro čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou nebo dvoulůžkový pokoj bez vlastní koupelny. Příplatek za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou je 500 Kč/osoba/týden.

Vařit si můžete ve dvou kuchyních. Jednu z nich najdete v patře, druhou v přízemí. Milovníci grilování mohou využít náš gril. V Surf-Trip surf housu se nachází prostorná společná místnost, kterou využíváme nejen jako jídelnu, ale hlavně jako místo pro odpočinek a hraní her.


UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ

Zájemcům o ubytování v soukromí nabízíme bydlení v samostatném apartmánu pro šest lidí. Krom tří dvoulůžkových pokojů je v domku plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s gaučem a TV, s jídelnou a dvě koupelny s pračkou. Apartmán leží hned vedle hlavního Surf-Trip surf housu. Doporučujeme ho pro rodiny s dětmi a ty, kdo během pobytu vyhledávají úplný klid. Cena je 600 Kč/os/noc.


UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH

Také v létě 2021 nabízíme dva apartmány. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici. Větší je pro max. 6 osob (manželská postel, čtyři jednolůžka) a menší pak pro max. 4 osoby (dvě jednotlivé postele, jedno jednolůžko ve vyvýšeném patře a gauč). Cena je 2.700 Kč/noc/velký apartmán a 2.500 Kč/noc/menší apartmán. Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište na crew@surf-trip.cz.


DOPRAVA

Od letošní sezóny doporučujeme do Španělska využít leteckou dopravu a to především přímé lety z Prahy na letište Bilbao od společnosti ČSA, které létají každou neděli a přímo tak navazují na termíny našich pobytů. Další lety nabízí společnost Lufthansa s přestupem v Mnichově nebo ve Frankfurtu. Další nízkonákladové lety je možné najít do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Letištní transfer se vždy platí na místě na konci pobytu a rozpočítává se mezi všechny cestující.

 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z letiště v Bilbau: 1.600 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2100 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob

Druhou variantou dopravy z Prahy do Langre jsou naše osmimístné dodávky se zkušenými řidiči za volantem. Zde je zapotřebí zvážit pohodlí a celkový čas cesty, je to cca 20 hodin. Jede se vždy přes noc, cesta je dlouhá téměř 2 000 kilometrů a vede přes Norimberk, Vichy, Bordeaux a Bilbao. Odjezd z Prahy je v pátek večer a příjezd na místo v sobotu odpoledne. Na cestu zpět se vyjíždí v sobotu dopoledne a návrat do Prahy je v něděli ráno

Zájemci o dopravu dodávkama Praha – Langre a zpět nás mohou kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdně vozí přímo do Surf-Trip baráčku. Potraviny je možné zakoupit za stejné ceny jako u nás, ve většině případech i levněji. K dispozici je gril.


CENA

SURF TRIP BALÍČEK – chci se NAUČIT SURFOVAT/ZLEPŠIT a využít všech služeb

= balíček pro začátečníky nebo pokročilé surfaře rodiče i děti s výukou surfování

 • Cena jednoho týdne “Surf-Trip Balíček” 12.900 Kč
 • Cena dvou týdnů “Surf-Trip Balíček” 22.300 Kč

Cena nezahrnuje dopravu z Česka do Španělka, příplatek za ubytování v soukromém apartmánu je 700 Kč/os/týden. Příplatek za ubytování v nových apartmánech je u dvou osob 350 Kč/os/den, u tří osob 200 Kč/os/den, u čtyř osob 100 Kč/os/den.

SURF TRIP BALÍČEK DOPROVOD – jedu jako doprovod, nechci surfovat, ale chci využít všech služeb

 • Cena jednoho týdne, doprava na mistě, doprovodný program 8.400 Kč

BED & SURF BALÍČEK – chci jen ubytování a zapůjčení surfu, dopravu mám vlastní, nebo si ji připlatím

= balíček bez výuky surfování, bez videocoachingu a BBQ

 • Cena jednoho týdne bez dopravy ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 6.900 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení. Možnost přikoupení dopravy na místě je vždy min. na 7 dní, a to za cenu 1.400 Kč/týden. U vícetýdenních pobytů není žádné cenové zvýhodnění.

!!! SLEVA na 3. dítě – ubytování zdarma !!!


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí