ČERVEN A ZÁŘÍ PRO POKROČILÉ

Schedule
Tour Map
Reviews

ČERVEN A ZÁŘÍ PRO POKROČILÉ

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 600 Kč za noc
instruktoři: Vít Fekiač, Tereza Olivová, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: v ceně bez neoprenu
ubytování: vila na útesu, apartmány
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: videocoaching, teorie, surfskate, cvičení na suchu

Dostupné termíny

SURFTRIP SURF HOUSE

SURF-TRIP surf house ve vesnici Langre je otevřen od 18. června do 24. září 2023. V červnu a v září je pobyt v něm určen pro pokročilé surfaře. K břehům Kantábrie touto dobou přichází větší vlny, a tak můžeme s těmi, co mají SURF-TRIP balíček, jezdit také ne spoty v okolí, navíc je na plážích méně lidí. Těm, kdo nemají zájem o organizované balíčky, nabízíme ubytování a půjčovnu surfařského vybavení.

Pobyt plánujte nejlépe od neděle do neděle. V neděli máme sanitární a úklidový den, surfové lekce neorganizujeme. Program balíčku začíná vždy v pondělí ráno. Přiletět můžete i v jiné dny než je neděle v návaznosti na vámi vybrané letenky. Cestování pořád ještě není tak jednoduché jako dřív, proto vám naše crew na místě vyjde maximálně vstříc, i když celý program garantovat nemůžeme, vždy záleží na počasí a vlnách.


SURF-TRIP BALÍČEK

Výuka bude co nejvíce individuální, rozdělena podle dovedností jezdců a doplněná intenzivním videocoachingem. Pokud to vlny umožní, budeme vyjíždět i na pláže v okolí a vyzkoušíme surfování na různých místech. Namísto výletů, které nejsou zahrnuty v programu, dáme vždy přednost surfování, natáčení a hledání ideálních vln. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden.

CO ZAHRNUJE SURF-TRIP BALÍČEK

 • 7x standardní ubytování ve dvou, tří nebo čtyřlůžkovém pokoji
 • přesuny na místě
 • 4x surf výuka pro pokročilé pod vedením našich zkušených instruktorů ISA
 • zapůjčení surfu, leashe, surfového vosku na celý týden
 • 2x lekce surfskate
 • 1x cvičení na suchu
 • přednášky
 • asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů
 • v případě dobrých podmínek každodenní videocoaching
 • foto z pobytu
 • lázeňský poplatek
 • dárek SURF-TRIP

Balíček nezahrnuje dopravu do Španělska a zpět, stravování, letištní transfery, cestovní pojištění (využít můžete např. pojištění od UNION pojišťovny) a zapůjčení neoprenu (příplatek je 30 EUR/týden).

Cena jednoho týdne SURF-TRIP balíček 13.900 Kč

Změny programu z důvodu počasí/podmínek/vnějších vlivů/nařízení plavčíků vyhrazeny.

V případě zájmu o balíček BED&SURF (ubytování + zapůjčení surfového vybavení) nás kontaktujte na spanelsko@surf-trip.cz.


LEKCE

V průběhu týdne na vás čekají čtyři surfové lekce, váš surfový progres podpoříme intenzivním videocoachingem a přednáškami o surfování. Po dvouhodinových lekcích vám prkno zůstává k dispozici, abyste mohli dále zdokonalovat své surfařské dovednosti. Lekce probíhají převážně v českém jazyce, výjimečně v anglickém jazyce s možným překladem do češtiny.


UBYTOVÁNÍ

SURF-TRIP surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně.

V přízemí domu najdete tři čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou, prostornou společenskou místnost a společnou kuchyni. V každém pokoji je jedna palandová postel a dvě samostatná lůžka.

V prvním patře jsou tři dvou až třílůžkové pokoje, společná kuchyně a koupelna na chodbě. Pokud budete mít zájem o dvoulůžkový pokoj, napište nám požadavek do poznámky v přihlášce, zkusíme vám vyjít vstříc.


STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dva místní bary, v okolních vesnicích pak řada dalších restaurací s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem každý druhý den. Čerstvé pečivo nám několikrát týdně vozí přímo do Surf-Trip baráčku. K dispozici je gril.


DOPRAVA

Novinkou v letní sezóně jsou přímé lety z Prahy do Bilbaa se spol. Vueling a Eurowings, případně můžete využít oblíbený přímý let z Vídně do Santanderu se spol. Ryanair. Tyto lety doporučujeme využít a zakoupit co nejdříve.

POZOR, další alternativa! Máte-li dostatek knížek, seriálů a trpělivosti, můžete vyzkoušet třicetihodinovou jízdu z Prahy do Bilbaa s přestupem v Bruselu či v Paříži s autobusy společnosti Flixbus za cenu 3 300 Kč/zpáteční jízdenka včetně zavazadel! Je to o polovinu méně, než stály cesty naší dodávkou!

Plánujete-li cestu autem, můžeme vás zkontaktovat s některým z dalších účastníků, co nechce letět letadlem, a vaši posádku rád doplní. Rádi vám zašleme podrobný itinerář nejlepší cesty k nám.

O dopravu z letiště se postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz. Vždy se snažíme vás do aut naskládat tak, abyste za transport platili co nejméně.

INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY

 • Ubytování Surf-Trip House, dvou až čtyřlůžkové pokoje: 600 Kč/os./noc
 • Ubytování soukromý apartmán: 2.000 Kč/noc, 2.700 Kč/noc, 3.300 Kč/noc (podle vybraného apartmánu, cena za celý apartmán)
 • Lekce surfu: 850 Kč/os./lekce včetně zapůjčení surfového vybavení po dobu lekce
 • Výuka: 3.800 Kč/4 lekce včetně zapůjčení surfového vybavení na celý den a videocoachingu, bez dopravy
 • Zapůjčení surfu: 350 Kč/den
 • Doprava na místě vč. jednoho výletu: 1.800 Kč/os./týden
 • Videoshooting + rozbor: 1.000 Kč/session (pro 1 – 4 osoby)
 • Zapůjčení kola: 250 Kč/den, každý další následující den 200 Kč
 • Jóga: 200 Kč/os./lekce
 • Transfer z letiště v Santanderu: 800 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1.900 Kč jedna cesta/auto 1 – 2 osoby, 2.400 Kč jedna cesta/auto 3 a více osob
 • Parkování auta/dodávky s využitím sociálního zařízení: 15 EUR/noc/auto

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

Související články


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí