JÓGA NA BALI 2017

Jóga uprostřed rýžových polí, surfování, cestování a exotické jídlo na Bali. Pojeďte s námi cvičit v květnu, nebo v říjnu! Na květnovém pobytu jsou čtyři volná místa!

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 36.700 Kč včetně letenky
instruktoři:Honza Páleníček, Marta Nováková, Lenka Sedlářová
doprava:letecky
země:Bali
ubytování:dvoulůžkové pokoje s klimatizací nebo autentická venkovní gazeba
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:lekce surfingu či rafting, výlety, návštěva místních jógových center, masáže

Dostupné termíny

20. 10. 2017-3. 11. 2017Přihlásit se

Co na vás čeká

Díky spolupráci s lektorkou jógy Martou Novákovou vás můžeme  pozvat na čtvrtý jógový pobyt na indonéském Bali, uprostřed vilové čtvrti Canggu, kousek od pláže a rýžových polí. Dvanáctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den mohli zacvičit jógu v naší zahradě nebo blízkém jógovém altánu, setkali se s místní jógínskou kulturou a poznali pár zajímavých míst, kam se s cestovní kanceláří běžně nedostanete. 

Po celou dobu se o vás bude starat delegátka Lenka Sedlářová a naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do stresující jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou masáže, lekce surfování nebo rafting na divoké řece. Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas pro obyčejný odpočinek pod palmou. A každý den bude začínat čerstvým kokosem.


Jóga

Vaším doprovodem a lektorem jógy bude Marta Nováková. Na jaře roku 2015 se rozhodla po 13 letech opustit práci v reklamě a vydala se na dobrodružné toulky po Asii. To znamenalo mimo jiné i 3 měsíce strávené v Indii, kde vyhledávala místní učitele jógy. Postupně se posunula i k meditaci, která je s jógou pevně propojená. V józe poznala ideální kombinaci fyzické aktivity a zklidnění mysli, kterou toto cvičení přináší. V tu chvíli našla směr, kterým chtěla jít dál. Absolvovala instruktorský kurz jógy, následně začala předcvičovat a dnes v Praze vede několik svých hodin týdně.

 

Sama Marta o sobě a vztahu k józe říká: “Jóga mi přináší energii, radost a pohodu. Pomáhá mi udržet si vnitřní rovnováhu a stabilitu a také se díky ní setkávám se stále novými, pozitivně naladěnými lidmi. Stále se učím, stále hledám a moc mě to baví! A to je přesně to, co chci zprostředkovat i svým studentům. Ve svých lekcích vysvětluji, co a jak v těle v danou chvíli probíhá a své klienty učím, aby více poznávali sami sebe a komunikovali se svým vnitřním Já.”

Absolvované kurzy:
Instruktor jógy (specializace hathajóga) - Power Yoga Akademie s.r.o., Václav Krejčík
Seminář jóga pro těhotné - Power Yoga Akademie s.r.o., Ing. Dana Beierová
Seminář jógové hry v mladším školním věku - Česká asociace dětské jógy, Hana Luhanová
Seminář jógové hry pro předškoláky - Česká asociace dětské jógy, Hana Luhanová

Cílem Jógy na Bali je spojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného ostrova. Možnost cvičení je dvakrát denně ráno/večer. Během dne si pak můžete užívat výlety, surfování, poznávat místní kulturu nebo relaxovat u oceánu. Ranní cvičení je zaměřeno na uvědomění si dechu a rozhýbání těla, věnujeme se spíše technicky nenáročným ásanám a sestavám. Cílem ranního cvičení je připravit a naladit vás na nadcházející den. Vede ji český instruktor. Večerní cvičení vede balijský instruktor, abyste měli možnost vyzkoušet také místní přístup k józe. 

Cestováním směrem na východ se tak trochu vytrácí i náš západní přístup „škatulkování“ jógy, který rád vymezuje jógové styly. Slovo jóga většinou postačí. Pokud bychom ale přece jen chtěli vymezit přistup, ze kterého při našem cvičení vycházíme, tak ranní lekce buodou inspirovány tradiční ashtanga jógou, se zaměřením na spojení dechu a pohybu. 

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte zažít nové zkušenosti a hlavně načerpat atmosféru místního prostředí.


Ubytování

V rámci balíčku vám nabízíme dvě kategorie ubytování. Všem ubytovaným je pak k dispozici společná, plně vybavená kuchyň, chill-out zóna, zahradní grilování a dětský koutek. Ve vile je vysokorychlostní připojení k internetu

Ubytování je zajištěno v našem SURF-TRIP/Riviera House a okolních domech, které jsou ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a drahých hotelech. Nově je hostům k dispozici také bazén. Setkáte se tak se skutečnými obyvateli Bali, a to především pod vedením našeho místního správce, mistra Trisny.


Lokalita

Oblast Canggu je vyhlášena krásnou přírodou a četností rýžových polí. Noční život se tu kloubí s klidným venkovem. Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do přístavu Padangbai. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i luxusních restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií. 


Dvoulůžkové pokoje

Každý z dvoulůžkových pokojů je zařízen ve specifickém stylu. Najdete zde například Honeymoon room nebo stylový Indo room. Pokoje mají klimatizaci s možností nastavení individuální teploty, koupelnu s teplou vodou a vlastní vchod z terasy


Gazebo

Varianta ubytování ve venkovním gazebu je určena těm, kteří vyhledávají autentické zážitky a chtějí ušetřit peníze na další aktivity. Naše gazeba jsou krásná, prostorná a mají neopakovatelnou atmosféru. Nevýhodou (nebo výhodou?) je ranní ruch, od prodavačů ovoce po kokrhání kohouta u sousedů. Stravování

V ceně pobytu je 5x bohatá snídaně a 5x večeře plná lokálních specialit. V případě zájmu nabízíme i vegetariánskou stravu. V blízkém okolí  jsou obchody s potravinami, příjemné a útulné kavárny a typické warungy s občerstvením. Pro čerstvé exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh.


Doprava

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha se dvěma přestupy. V případě navýšení palivových poplatků a letišních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem.


Cena

Cena s ubytováním v gazebu: 36.700 Kč*

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 37.900 Kč*

Cena zahrnuje:

  • letenka se dvěma přestupy
  • 12 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji / gazebu
  • doprava na místě, auta s řidičem, 7 míst k sezení
  • každodenní jóga s českým instruktorem, jedna lekce s místním instruktorem
  • den s jógovým průvodcem po chrámech a jogínských místech
  • výlet s překvapením mimo turistická místa
  • snídaně 5x
  • večeře 5x
  • surfová lekce včetně zapůjčení vybavení nebo rafting
  • 2 masáže (45 minut)

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že pobyt je na 12 nocí, tedy od 6. 5. do 18. 5. a od 21. 10. do 2. 11. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi. Zeptejte se

Na pobyt JÓGA NA BALI 2016 se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18-cti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na pobytu  je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši 10.000 Kč (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do deseti dnů po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.