JÓGA NA BALI 2018

Termíny na tok 2018 jsou plné. Jste připraveni na jarní pobyty plné jógy, kokosů a krásných indonézských vln v roce 2019?

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 37.700 Kč včetně letenky
instruktoři:Bohdana Šebestová, Lenka Sedlářová
doprava:letecky
země:Bali
ubytování:dvoulůžkové pokoje s klimatizací nebo autentická venkovní gazeba
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:lekce surfingu či rafting, výlety, návštěva místních jógových center, masáže

Co na vás čeká

Díky spolupráci s lektorkou jógy Bohdanou Šebestovou vás můžeme pozvat na šestý jógový pobyt na indonéském Bali, uprostřed vilové čtvrti Canggu, kousek od pláže a rýžových polí. Dvanáctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den mohli zacvičit jógu v naší zahradě nebo blízkém jógovém altánu, setkali se s místní jógínskou kulturou a poznali pár zajímavých míst, kam se s cestovní kanceláří běžně nedostanete. 

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát a naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do stresující jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou masáže, lekce surfování nebo rafting na divoké řece. Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas pro obyčejný odpočinek pod palmou. A každý den bude začínat čerstvým kokosem.


Jóga

Vaším doprovodem a lektorem jógy bude Bohdana Šebestová. Bóďa se na cestu jógy vydala díky snowboardingu a surfingu. Zjistila, že jóga je pro tyto sporty výborným doplňkem, jak v získání fyzické kondice, tak i ke zklidnění mysli, pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. 

  

Její první kroky vedly přes hodiny Hatha a Power jógy až k instruktorskému kurzu Hatha jógy a Ashtanga jógy v Indii. Jóga již pro ni není jen doplňkem ke sportům, ale stala se neodmyslitelnou životní součástí. Své znalosti rozšiřuje na jógových workshopech, studiem v Indii a zaměřuje se na studium asistence v jógových pozicích. její přístup k jógové praxi je ovlivněn Ashtanga jógou a své lekce vede ve stylu Vinyasa jógy a Hatha jógy.

Cílem Jógy na Bali je spojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného ostrova. Možnost cvičení je dvakrát denně ráno/večer. Během dne si pak můžete užívat výlety, surfování, poznávat místní kulturu nebo relaxovat u oceánu. Ranní cvičení je zaměřeno na uvědomění si dechu a rozhýbání těla, věnujeme se spíše technicky nenáročným ásanám a sestavám. Cílem ranního cvičení je připravit a naladit vás na nadcházející den. Vede ji český instruktor. Večerní cvičení vede balijský instruktor, abyste měli možnost vyzkoušet také místní přístup k józe. 

Cestováním směrem na východ se tak trochu vytrácí i náš západní přístup „škatulkování“ jógy, který rád vymezuje jógové styly. Slovo jóga většinou postačí. Pokud bychom ale přece jen chtěli vymezit přistup, ze kterého při našem cvičení vycházíme, tak ranní lekce buodou inspirovány tradiční ashtanga jógou, se zaměřením na spojení dechu a pohybu. 

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte zažít nové zkušenosti a hlavně načerpat atmosféru místního prostředí.


Ubytování

V rámci balíčku vám nabízíme dvě kategorie ubytování. Všem ubytovaným je pak k dispozici společná, plně vybavená kuchyň, chill-out zóna, zahradní grilování a dětský koutek. Ve vile je vysokorychlostní připojení k internetu

Ubytování je zajištěno v našem SURF-TRIP/Riviera House a okolních domech, které jsou ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a drahých hotelech. Nově je hostům k dispozici také bazén. Setkáte se tak se skutečnými obyvateli Bali, a to především pod vedením našeho místního správce, mistra Trisny.


Lokalita

Oblast Canggu je vyhlášena krásnou přírodou a četností rýžových polí. Noční život se tu kloubí s klidným venkovem. Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do přístavu Padangbai. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i luxusních restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií. 


Dvoulůžkové pokoje

Každý z dvoulůžkových pokojů je zařízen ve specifickém stylu. Najdete zde například Surf room nebo stylový Boho room. Pokoje mají klimatizaci s možností nastavení individuální teploty, koupelnu s teplou vodou a vlastní vchod z terasy


Gazebo

Varianta ubytování ve venkovním gazebu je určena těm, kteří vyhledávají autentické zážitky a chtějí ušetřit peníze na další aktivity. Naše gazeba jsou krásná, prostorná a mají neopakovatelnou atmosféru. Nevýhodou (nebo výhodou?) je ranní ruch, od prodavačů ovoce po kokrhání kohouta u sousedů. Stravování

V ceně pobytu je 5x bohatá snídaně a 5x večeře plná lokálních specialit. V případě zájmu nabízíme i vegetariánskou stravu. V blízkém okolí  jsou obchody s potravinami, příjemné a útulné kavárny a typické warungy s občerstvením. Pro čerstvé exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh.


Doprava

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letišních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem.


Cena

Cena s ubytováním v gazebu: 37.700 Kč*

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 38.900 Kč*

Cena zahrnuje:

 • letenka se dvěma přestupy
 • 12 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji / gazebu
 • doprava na místě, auta s řidičem, 7 míst k sezení
 • každodenní jóga s českým instruktorem, jedna lekce s místním instruktorem
 • den s jógovým průvodcem po chrámech a jogínských místech
 • výlet s překvapením mimo turistická místa
 • snídaně 5x
 • večeře 5x
 • surfová lekce včetně zapůjčení vybavení nebo rafting
 • 2 masáže (45 minut)

Pozn.: Zvýšení cen na rok 2018 je způsobeno nestálým směnným kurzem CZK a IDR. Děkujeme za pochopení.

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 12 nocí. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi. 


A jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 • Moje vysněná jóga na BaliPoprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám ze svého pobytu napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst. 


Zeptejte se

Podzimní termín JÓGA NA BALI 2018 je plný. Aktuálně připravujeme termíny na rok 2019.