JÓGA NA BALI 2019

Na jaro 2019 jsem pro vás připravili dva jógové pobyty, jeden klasický a jeden exclusive, kdy se k naší české lektorce přidá indický učitel! Namasté!

Video

Základní informace

cena zájezdu:od 37.700 Kč včetně letenky
instruktoři:Bohdana Šebestová, Tereza Olivová, Mandeep Bhatt – Rishikesh, Lenka Sedlářová
doprava:letecky
země:Bali
ubytování:dvoulůžkové pokoje s klimatizací nebo autentická venkovní gazeba
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:lekce surfingu či rafting, výlety, návštěva místních jógových center, masáže, přednášky

Dostupné termíny

26. 2. 2016-11. 3. 2016
28. 7. 2016-11. 8. 2016
12. 11. 2016-26. 11. 2016
5. 5. 2017-19. 5. 2017
20. 10. 2017-3. 11. 2017
27. 4. 2018-11. 5. 2018
1. 10. 2018-15. 10. 2018
15. 10. 2018-29. 10. 2018
19. 4. 2019-3. 5. 2019
2. 5. 2019-16. 5. 2019

Termín 19. 04. - 03. 05. 2019 je s lektorkou Bohdanou Šebestovou (RYT500). Jóga na Bali exclusive 02. 05. - 16. 05. 2019 je s lektorkou Bohdanou Šebestovou (RYT500) a indickým lektorem jógy Mandeep Bhatt (Rishikesh, Indie). V rámci tohoto pobytu je plánován i dvoudenní pobyt na ostrově Lembongan. 


Co na vás čeká

Díky spolupráci s lektorkou jógy Bohdanou Šebestovou vás můžeme pozvat další jógový pobyt na indonéském Bali, uprostřed vilové čtvrti Canggu, kousek od pláže a rýžových polí. Dvanáctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den mohli zacvičit jógu v jógové šale uprostřed rýžových polí, setkali se s místní jógínskou kulturou a poznali pár zajímavých míst, kam se s cestovní kanceláří běžně nedostanete. 

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát a naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do stresující jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou masáže, lekce surfování, výlet do chrámů nebo rafting na divoké řece. Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas pro obyčejný odpočinek pod palmou. A každý den bude začínat čerstvým kokosem.

Termín od 02. 05. - 16. 05. 2019  pro “Jógu na Bali exclusive” obohatí jógový program Bohdany Šebestové indický lektor Mandeep Bhatt, který vyučuje ve školách jógy ve městě Rishikesh (Indie), známé jako “hlavní město jógy.  Mandeep je také hinduistickým knězem, védským astrologem, učitelem filozofie jógy, meditací a kirtanů. 

V rámci tohoto pobytu je plánován i dvoudenní pobyt na ostrově Lembongan. Příplatek za tento pobyt je 3000 Kč a bude započítám při zpracování přihlášky naším administátorem. V případě zrušení výletu na Lembongan bude účastníkům vráceno 1000 Kč.


Jóga

Vaším doprovodem a lektorem jógy bude Bohdana “Bóďa” Šebestová. Bóďa se na cestu jógy vydala díky snowboardingu a surfingu. Zjistila, že jóga je pro tyto sporty výborným doplňkem, jak v získání fyzické kondice, tak i ke zklidnění mysli, pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Bohdana Šebestová stojí také za značkou MalaBo Soul Jewelry

  

Její první kroky vedly přes hodiny Hatha a Power jógy až k instruktorskému kurzu v Indii, kde vystudovala 200 hodinový a 300 hodinový insturktorský kurz Hatha jógy,  a Ashtanga jógy. Jóga pro ni není jen doplňkem ke sportům, ale stala se neodmyslitelnou životní součástí. Své znalosti rozšiřuje na jógových workshopech, každoročním studiem v indických ašrámech, studiem manter a studiem hry na indický hudební nástroj harmonium.

Cílem Jógy na Bali je spojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného ostrova. V ceně pobytu je každodenní cvičení v češtině, kdykoliv v průbehu pobytu se můžete přidat k lekcím místních cvičitelů v naší šale. Jedna lekce s místními lektory je v ceně pobytu. Během dne si pak můžete užívat výlety, surfování, poznávat místní kulturu nebo relaxovat u oceánu. 

Cestováním směrem na východ se tak trochu vytrácí i náš západní přístup „škatulkování“ jógy, který rád vymezuje jógové styly. Slovo jóga většinou postačí. Pokud bychom ale přece jen chtěli vymezit přistup, ze kterého při našem cvičení vycházíme, tak především ranní lekce budou inspirovány tradiční Hatha jógou se zaměřením na využívání pomůcek a Asthanga jógou. Lekce probíhají v plně vybavené jógové shale v rýžových polích, kde jsou k dispozici bolstry, pásky, bloky, podložky a lana.  

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte zažít nové zkušenosti a hlavně načerpat atmosféru místního prostředí.


Ubytování

V rámci balíčku vám nabízíme tři kategorie ubytování. Všem ubytovaným je pak k dispozici společná, plně vybavená kuchyň a chill-out zóna. Ve vile je vysokorychlostní připojení k internetu

Ubytování je zajištěno v našem SURF-TRIP/Riviera House s malým bazénkem a v okolních domech, které jsou ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a drahých hotelech.  Setkáte se tak se skutečnými obyvateli Bali, a to především pod vedením našeho místního správce, mistra Trisny. V době pobytu nejsou v ubytování, kromě účastníků jógového pobytu, žádní další hosté.

V případě zvláštních přání a zájmu o ubytování mimo areál s ostatními účastníky nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz.


Dvoulůžkové pokoje

Každý z dvoulůžkových pokojů je zařízen ve specifickém stylu. Najdete zde například Surf room nebo stylový Boho room. Pokoje mají klimatizaci s možností nastavení individuální teploty, koupelnu s teplou vodou a vlastní vchod z terasy


Gazebo

Varianta ubytování ve venkovním dvulůžkovém gazebu se společnými bambusovými koupelnami je určena těm, kteří vyhledávají autentické zážitky a chtějí ušetřit peníze na další aktivity. Naše gazeba jsou krásná, prostorná a mají neopakovatelnou atmosféru. Nevýhodou (nebo výhodou?) je ranní ruch, od prodavačů ovoce po kokrhání kohouta u sousedů. Lokalita

Oblast Canggu je vyhlášena krásnou přírodou a četností rýžových polí. Noční život se tu kloubí s klidným venkovem. Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do přístavu Padangbai. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i luxusních restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií. 


Stravování

V ceně pobytu je 5x bohatá snídaně a 5x večeře plná lokálních specialit. V případě zájmu nabízíme i vegetariánskou stravu. V blízkém okolí  jsou obchody s potravinami, příjemné a útulné kavárny a typické warungy s občerstvením. Pro čerstvé exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh.


Doprava

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letišních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem.


Cena

Cena s ubytováním v gazebu: 37.700 Kč*

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 38.900 Kč*

Cena zahrnuje:

 • letenka se jedním až dvěma přestupy
 • 12 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji / gazebu
 • doprava na místě, auta s řidičem
 • každodenní jóga s českým instruktorem, jedna lekce s místním instruktorem
 • den s jógovým průvodcem po chrámech a jogínských místech
 • návštěvy okolních jógových šal
 • snídaně 5x
 • večeře 5x
 • surfová lekce včetně zapůjčení vybavení nebo rafting
 • 2 masáže (60 minut)


Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 12 nocí. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi. 


Jóga na Bali exclusive

V termín 02. 05. - 16. 05. 2019 je v ceně pobytu přítomnost indického učitele jógy Mandeep Bhatt – Rishikesh, který je také hinduistickým knězem a védským astrologem.

Mandeepovým domovem je svaté indické město Rishikesh, kde působí již několik let jako učitel meditací, kirtanů a filozofie v několika jógových školách. Vystudoval „master“ titul v sanskritské hudbě, studoval astrologii a momentálně dokončuje dvouleté „master“ studium jógy. Mandeep je nejenom skvělým učitelem, ale také hinduistickým knězem a védským astrologem.

V rámci tohoto pobytu, který vzniká ve spolupráci se značkou MalaBo Soul Jewelry,  je plánován i dvoudenní pobyt na ostrově Lembongan, a to v klidném ubytování přímo u pláže. Zařazení tohoto výletu do programu pobytu bude potvrzeno v říjnu. Jednalo by se o poslední dva dny. 


A jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 • Moje vysněná jóga na BaliPoprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám ze svého pobytu napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst. 
 • Na kole po Bali. Pobyt na “ostrově bohů” očima moravských dam Hanky a Jaroslavy. 


Zeptejte se

Na JÓGA NA BALI 2019 se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18ti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.