Surf v Evropě

Evropské destinace doporučujeme těm, kdo chtějí vyzkoušet surfování a přitom necestovat daleko. Nabízíme lekce i organizované balíčky, profesionální instruktory a ubytování u pláže. Se surfařským světem se seznámíte ve Francii, opuštěné pláže čekají ve Španělsku. Nezapomenutelnou atmosféru, teplo po celý rok a jednoduché vlny najdete na Lanzarote, vše za dostupné ceny.


FRANCIE

Do Hossegoru jezdíme už jedenáct let, v červnu a v září bydlíme v plážovových bungalovech u pláže Les Estagnots. Večerní párty nejen u bazénu, francouzská gastronomie a surfařská atmosféra jsou hlavními lákadly této destinace. První týden v září máme také speciální jógový program pro rodiny s děmi, v dostatečné vzdálenosti od surfařských večírků. V červenci a srpnu bydlíme v malebné vesničce Léon, cca 15 min. jízdy autem od pláže, kde na konci srpna probíhá surfová akademie.  


ŠPANĚLSKO

Těm, kde hledají netradiční lokalitu, daleko od hotelů, barů a turistických pláží, doporučujeme surfový pobyt ve vesničce Langre. K jednoduchým vlnám pro úplné začátečníky i pokročilé surfaře je to jen pár minut chůze přes kukuřičné pole a kravín. V okolí je pak řada dalších spotů pro jezdce různých úrovní. Září je určeno převážně pro pokročilé surfaře, poslední dva týdny v červenci pak pro rodiny s dětmi.


Lanzarote

Kurzy surfování ve vesnici Famara probíhají po celý rok, surfovat tak můžete už zítra. Kurzy jsou určeny jak úplným začátečníků, tak pokročilým jezdcům se zájmem o prohloubení dosavadních dovedností, a to pod dozorem zkušených, anglicky mluvících instruktorů ve skupinách maximálně osmi lidí. Organizované balíčky nabízíme vždy na podzim!Zeptejte se