Španělsko
On the road

Schedule
Tour Map
Reviews

Španělsko
On the road

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: 18. 900 Kč
instruktoři: Martin Špatenka, Matěj Novák, místní instruktoři, certifikovaní instruktoři ISA
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Španělsko
surfové vybavení: zahrnuto v ceně
ubytování: WildHouse & Surf-Trip surf house
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: trekking, surf skate, rybolov, pozorování big wave spotů, videocoaching

Dostupné termíny

Termíny na rok 2021 jsou v přípravě.


ON THE ROAD

Pro všechny surfaře, kteří chtějí poznat spoty severního Španělska a udělat v krátké době co největší pokrok, jsme připravili surfařský road trip po spotech, na kterých jsou instruktoři z WildHouse a Surf-Trip.cz jako doma. Během deseti dnů projedeme španělskou Kantábrii a Asturii. Polovinu pobytu budeme v okolí plážového městečka Somo v Kantábrii a druhou polovinu strávíme v hornaté Asturias.

Během pobytu se tři instruktoři (dva Češi a jeden Španěl) budou věnovat nejenom vašemu surfování, ale také teorii s důrazem na předpověď vln, vyhledávání vhodných spotů a surfařskou etiketu, kterou na severu Španělska potřebujete víc než kdekoliv jinde. Osm účastníků rozdělíme do dvou skupin podle jejich dovedností a představ o tom, co se chtějí naučit.

Na základě aktuálních podmínek je připravené každodenní společné surfování a videocoaching, pět surfových lekcí, přednášky, cvičení a také plnění úkolů a překonávání překážek, s kterými se surfaři, co se vydají na cestu za vlnami, setkávají nejčastěji. Po celou dobu pobytu se o vás budou starat instruktoři se zkušenostmi z celého světa, fotograf, kameraman a řidiči doprovodných dodávek.


SURFOVÁNÍ

V rámci ON THE ROAD nenabízíme klasický surf kemp, ale surfový výlet po vybraných surfařských spotech pod dozorem surfových instruktorů, kteří zajistí, že budete ve správnou dobu na správném místě. Kromě pěti surfových lekcí je na programu každodenní společné surfování, videocoaching a večerní teorie.

Individuální přístup zajistíme tak, že účastníky na začátku pobytu rozdělíme do dvou skupin, kdy každý instruktor bude mít na starosti maximálně čtyři surfaře. V ceně pobytu je zapůjčení surfového vybavení, pokud jste zvyklí na vlastní surfy a neopreny, tak si je určitě vezměte s sebou!


STRAVOVÁNÍ

Stravování je individuální, v ubytování jsou k dispozici kuchyně, v blízkosti je pak řada místních restaurací. Do obchodu pro potraviny jezdíme každý druhý den, na jídlo se stavíme i po cestě mezi spoty. Potraviny jsou za stejné, často levnější ceny než u nás. V ceně je jedna společná degustační večeře.


UBYTOVÁNÍ

Během cesty navštívíme dva surfhousy, a to Surf-Trip surf house přímo na útesu vesničky Langre a WildHouse v hornaté Asturii.

V obou surf housech počítáme s ubytováním ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, k dispozici jsou kuchyně, wi-fi, úschovna surfů a grill. Vzhledem k tomu, že počítáme především s účastí jednotlivců, zkonzultujeme s každým účastníkem možnosti ubytování individuálně.


CENA

Cena ON THE ROAD balíčku je 18.900 Kč a zahrnuje:

  • dopravu na místě, každodenní přesuny mezi surfovými spoty
  • ubytování v dvou až čtyřlůžkových pokojích
  • každodenní surf coaching, surfového guida a instruktory
  • v případě potřeby zapůjčení veškerého surfového vybavení po celou dobu pobytu
  • videocoaching, videozáběry, surfové fotky od zkušeného fotografa
  • dvě lekce jógy, doprovodný program, cvičení
  • zapůjčení surf skate, zlepšení surfových dovedností na souši
  • večeři v místní restauraci
  • lázeňský poplatek

DOPRAVA

V ceně pobytu není zahrnuta letenka. Účastníky vyzvedneme první den cesty na letišti v Bilbau nebo v Santanderu, kde je také po skončení road tripu vyložíme. Prosíme všechny o dodržení dat začátku a konce pobytu. Přiletíte-li v jiné dny, nebudeme moci dopravu z/na letiště zajistit. V takovém případě doporučujeme zapůjčit auto. Letenky zakoupíte na www.skyscanner.cz. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz.


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si rozhovory našich surfových instuktorů, který budou dbát a váš surf progress!


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí