LETNÍ JÓGA NA SRÍ LANCE

Jógové pobyty na buddhistické Srí Lance s lektorkou Bohdanou Šebestovou jsou v prodeji! Namasté!


Základní informace

cena zájezdu:34.900 Kč včetně letenky
instruktoři:Bohdana Šebestová
doprava:letecky
země:Srí Lanka
ubytování:dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:poznávací výlety, návštěva místních budhistických chrámů, čajová plantáž, masáže, přednášky,

Dostupné termíny

6. 8. 2019-18. 8. 2019
17. 8. 2019-29. 8. 2019

Pro cestovatele je Sea You House otevřený po celý červenec a srpen, v případě zájmu o prodložení pobytu nás neváhejte kontaktovat na crew@surf-trip.cz.


Co na vás čeká

Na základě dlouholeté spolupráce s lektorkou jógy Bohdanou Šebestovou vás zveme na jógový pobyt v budhistické části Srí Lanky, v klidné vesničce kousek o jižního cípu ostrova, u města Matara. Dvanáctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den zacvičili jógu na jógové terase, setkali se s místní budhistickou kulturou a poznali místa, na která se s cestovní kanceláří běžně nedostanete.

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát a místními řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou také masáže, výlet do chrámů a do čajové továrny spojený s degustací cejlonského čaje. Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas pro ničím nerušený odpočinek pod palmou nebo u bazénu. 


Jóga

Vaším doprovodem a lektorkou jógy bude Bohdana Šebestová. Bóďa se na cestu jógy vydala díky snowboardingu a surfingu. Zjistila, že jóga je pro tyto sporty výborným doplňkem, jak v získání fyzické kondice, tak i ke zklidnění mysli, pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Bohdana Šebestová stojí také za značkou MalaBo Soul Jewelry

 

Její první kroky vedly přes hodiny Hatha a Power jógy až k instruktorskému kurzu v Indii, kde vystudovala 200 hodinový a 300 hodinový instruktorský kurz Hatha jógy a Ashtanga jógy. Jóga pro ni není jen doplňkem ke sportům, ale stala se neodmyslitelnou životní součástí. Své znalosti rozšiřuje na jógových workshopech, každoročním studiem v indických ašrámech, studiem manter a studiem hry na indický hudební nástroj harmonium.

  

Cestováním směrem na východ se tak trochu vytrácí i náš západní přístup „škatulkování“ jógy, který rád vymezuje jógové styly. Slovo jóga většinou postačí. Pokud bychom ale přece jen chtěli vymezit přistup, ze kterého při našem cvičení vycházíme, tak především ranní lekce budou inspirovány tradiční Hatha jógou se zaměřením na využívání pomůcek a Asthanga jógou.

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte zažít nové zkušenosti a hlavně načerpat atmosféru místního prostředí. Kromě každodenní jógy je v ceně pobytu také meditační lekce s místními jógínem. 


Ubytování

V rámci balíčku nabízíme ubytování v novém Sea You House, kde je hostům k dispozici společná kuchyně, vysokorychlostní připojení k internetu, tělocvična a bazén ve vzdálenosti 75 metrů od ubytování.

Každý z dvoulůžkových pokojů má vlastní koupelnu s teplou vodou. Pokoje jsou vybaveny stropním větrákem, ledničkou, za příplatek je možné vyžívat klimatizaci, která v tomto ročním období není potřeba.

Sea You House je ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a v drahých hotelech. Celý dům bude exkluzivně uzavřen jen pro účastníky jógového pobytu.

V případě zvláštních přání a zájmu o ubytování mimo areál nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz.


Stravování

V ceně pobytu jsou bohaté snídaně a večeře ze srílanských specialit nebo z grilovaných pochoutek s variantou pro vegetariány. V blízkém okolí jsou obchody s potravinami, pro exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh. Letní měsíce jsou vrcholem avokádové sezóny, kterou si nemůžete nechat ujít!


Doprava

Cena pobytu zahrnuje zpáteční letenku Praha – Colombo – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je také doprava z/na letiště a výlety na místě minibusem/tuc tukem s místním řidičem.


Cena

Cena s balíčku: 34.900 Kč*

Cena zahrnuje:

 • letenka z Prahy do Colomba a zpět s jedním přestupem
 • 10 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji
 • doprava na místě 
 • každodenní jóga s českým instruktorem, jedna lekce meditační jógy s místním instruktorem
 • den s návštěvou skalního chrámu a meditačního budhistického chrámu
 • večerní výlet do Mirissi spojený s večeří na pláži
 • výlet na Blue beach - pláž na šnorchlování a koupání
 • výlet do Sri Yoga shaly
 • odpolední exkurze do čajové továrny s ochutnávkou cejlonských čajů a návštěvou botanické zahrady
 • lekce vaření srílanského curry
 • přístup k bazénu (cca 70 metrů od domu)
 • snídaně 10x
 • večeře 10x
 • masáž (30 minut)
 • transport z letiště/na letiště

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 10 nocí. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi. 


Další služby

Mimo výlety a program zahrnutý v ceně pobytu budeme pro ty, kdo chtějí poznat tuto krásnou zemi hlouběji, plánovat další výlety. Můžete si prohlédnout například přírodní úkaz “Blow Hole”, hadí farmu, historické město Galle, maják na nejjižnějším cípu Srí Lanky, národní parky Yala a Udawalave nebo skořicové plantáže. V případě zájmu o prodloužení pobytu vám pomůžeme naplánovat cestu po ostrově s místním řidičem.Zeptejte se

Na JÓGA NA SRÍ LANCE 2019 se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18ti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.