Kurz Lanzarote

Schedule
Tour Map
Reviews

Kurz Lanzarote

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: ubytování od 520 Kč za noc
instruktoři: místní instruktoři
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Lanzarote
surfové vybavení: v ceně včetně zapůjčení neoprenu
ubytování: v domě surfové školy/plážový bungalov
pojištění: není v ceně zájezdu

PROGRAM

 

Kurzy surfování na ostrově Lanzarote, v surfařské vesnici Famara, probíhají po celý rok. Nemusíte čekat na termín organizovaného Surf-Trip pobytu a surfovat můžete už zítra. Ubytování a surfové lekce vám zajistíme v místní surfové škole. Kurzy jsou určeny jak úplným začátečníků, tak pokročilým jezdcům se zájmem o prohloubení dosavadních dovedností, a to pod dozorem zkušených surfařů a instruktorů ve skupinách maximálně osmi lidí.


UBYTOVÁNÍ

Pokud je vás víc, vyzkoušejte ubytování v našich plážových bungalovech, které mají dobře vybavenou kuchyň, gril, dvoulůžkové ložnice, kvalitní Wi-Fi připojení a, ve většině případů, jedinečný výhled na oceán. Ubytování zajišťujeme pro skupiny 2 – 10 lidí. Cena závisí na počtu ubytovaných osob a ročním období a pohybuje se v rozmezí 600 – 900 Kč/osoba/noc. Více o našich bungalovech zjistíte zde.

Druhou variantou ubytování je dům surfové školy ve vesnici Caleta de Famara, která je přímo u surfařské pláže, na které probíhají lekce. V domě je dobře vybavená kuchyň, společný obývací pokoj, Wi-Fi a pokoje pro 1 – 6 osob. V  případě týdenního ubytování dostanete slevu na surfový kurz! O tento výhodný balíček si napište na crew@surf-trip.cz.


DOPRAVA

Nejlevnější letenku si zajistíte sami, a to s některou z nízkonákladových společností. Doporučujeme například levné přímé sobotní lety z Vídně či Bratislavy se společností Ryanair. Srovnání letů najdete na www.skyscanner.cz . Se zakoupením letů vám rádi pomůžeme na e-mailu crew@surf-trip.cz.


CENA

 • 1 surf lekce: 1.250 Kč
 • 3 surf lekce: 3.500 Kč
 • 5 surf lekcí: 5.750 Kč
 • zapůjčení surfu na zbytek dne po ukončení lekce: 270 Kč
 • zapůjčení soft boardu na den: 500 Kč
 • zapůjčení soft boardu na týden: 3.000 Kč
 • zapůjčení surfu na den: 625 Kč
 • zapůjčení surfu na týden: 3 875 Kč
 • zapůjčení neoprenu na den: 200 Kč
 • zapůjčení neoprenu na týden: 1.125 Kč

 

 • Ubytování v Surf house – pokoj pro 4-6 osob, cena za 1 osobu/noc: 520 Kč
 • Ubytování v Surf house – pokoj pro 1 osobu/noc: 1.040 Kč
 • Ubytování v Surf house – pokoj pro 2 osoby /noc (cena za 2 osoby): 1.560 Kč

LOKALITA A PODNEBÍ

Kanárské ostrovy jsou místem věčného jara s ideálním podnebím. Jejich „uzdravující“ klima bylo od počátku osmnáctého století označováno za zázračné a doporučováno doktory k léčbě nemocí dýchacího ústrojí. Některé ostrovy patří k zapomenutým rájům Atlantického oceánu. Díky kvalitním vlnám je evropští surfaři nazývají „Havajskými ostrovy Atlantiku”. Na Lanzarote se nachází i slavný spot El Quemao, zvaný „evropský Pipeline“.

Vulkanický národní park Timanfaya dělá z Lanzarote nejpodivuhodnější a nepřekvapivější místo celého Kanárského souostroví. Pod hlavičkou UNESCO bylo vyhlášeno i biosférickou rezervací. Jeho nezapomenutelná panoramata doplněná výsledky vulkanické činnosti jsou ještě kouzelnější ve chvíli, kdy zjistíte, že ze všech kopců je vidět až k oceánu.

 

Slunce na Lanzarote svítí nepřetržitě, prší jen výjimečně. Teplo na plážích je také v zimě, po většinu času tak potřebujete jen plavky. Na večery se hodí dlouhé kalhoty a mikina. Do vody je potřeba neopren (ideálně o síle 3´2´´), za teplejších dní postačí i krátký, popřípadě boardshortky.  Pokročilým jezdcům doporučujeme gumové boty do vody, které ochrání od ostrých korálů. Minimální denní teploty se pohybují okolo 19°C, maximální pak dosahují 27°C. Teplota vody je 20-23°C, v zimě o něco méně.


JAKÁ JE REALITA?

Přečtěte si autentické příspěvky našich účastníků o tom, jak to u nás na Lanzarote ve skutečnosti vypadá.

Související články

Pokročilí surfaři míří na Lanzarote!

Představujeme horkou novinku tohoto podzimu, dva týdenní surfové kurzy pro pokročilé jezdce. Chci progres Lanzarote je surfový trénink, který jsme připravili s naším kamarádem, profesionálním surfařem a koučem řady úspěšných jezdců (i neméně úspěšných instruktorů Surf-Tripu) Gustavem Barretem. Chceš lepší vlny, delší jízdy i radikálnější zatáčky ještě letos? Čti dál!

, , , , , ,


Newsletter

   


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí