SINGLE FIN FRANCIE 2021

Pobyty pro jednotlivce jsou v přípravě, čekáme, jak to všechno dopadne. Termíny vypíšeme hned, jak to bude jisté, bezpečné a oficiálně povolené!

Video

Základní informace

cena zájezdu:ubytování od 580 Kč za noc
instruktoři:Otmar Oliva, Gary Zebrowski, Serge Van Soussan
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Francie
surfové vybavení:v ceně pobytu
ubytování:plážové bungalovy pro 4 - 6 lidí
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety, BBQ, videocoaching, longboarding, bazénování

Dostupné termíny

Týden s názvem SINGLE FIN je určen především pro jednotlivce, kteří se chtějí seznámit s novými lidmi a najít partu pro další cestování nejen za surfem. V případě nemožnosti realizace pobytu z důvodu COVID, budeme zaplacené částky vracet v plné výši.  Single fin

Čtvrtý zářijový týden ve francouzském Hossegoru je určen všem začátečníkům, pokročilým surfařům a cestovatelům, kteří nemají s kým trávit volné chvíle na cestách nebo u oceánu, všem, kdo se chtějí seznámit s novými lidmi a vychutnat si západy slunce v partě lidí, co jsou na tom podobně.

Po celý týden pro vás připravujeme bohatý program, od lekcí surfování až po výlety do okolních měst, párty, vaše první surfové závody a spoustu dalších aktivit. Náš fotograf a kameraman budou stále ve střehu a postarají se o zhmotnění vašich vzpomínek.

Po surfování na vás čekají společné grilovačky, videocoaching a přednášky, pravidelně jezdíme do Hossegoru na nákupy, na úžasnou zmrzlinu a oblíbené skákání z mostu do mořského kanálu. Každý týden organizujeme výlet do lázeňského města Biarritz nebo do španělského San Sebastianu. 


individuální služby

Pokud nechcete využít SINGLE FIN balíček, můžete si libovolně nakombinovat naše individuální služby. 

 • Cena* za noc v dvou až třílůžkovém pokoji s koupelnou: 580 Kč/osoba/noc 
 • Cena* za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 4 - 5 lidí: 18.000 Kč/týden  (7 nocí)
 • Cena* za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 5 - 6 lidí: 19.000 Kč/týden (7 nocí)


 • Výuka surfingu: 4.250 Kč/týden/balíček 4 lekcí včetně zapůjčení surfu na celý týden
 • Samostatná lekce surfingu: 700 - 800 Kč**/osoba/1,5 hodiny 
 • Jedna lekce jógy: 300 kč/lekce
 • Zapůjčení surfu: 300 Kč/den
 • Zapůjčení neoprenu: 30 EUR/týden


 • Doprava mikrobusem s AC: 3.000 Kč/jednosměrná cesta (Praha – Leon/Hossegor)
 • Doprava na místě (nákupy, výlety): 1 500 Kč/os./týden
 • Transfer z/na letiště v Biarritz: 600 Kč/jedna cesta/auto
 • Transfer z/na letiště v Bordeaux: 1.900 Kč/jedna cesta/auto

*cena nezahrnuje lázeňský poplatek ve výši 1 €/den.  

**800 Kč/osoba při individuální lekci, 700Kč/osoba při dvou a více lidech. 


surfování

Na programu týdne je pět surfových lekcí vedených našimi zkušenými instruktory s ISA licencí, kteří vás naučí jak úplné začátky, tak také zkušenějším jezdcům pomohou s vypilováním techniky. Výuka je navíc podpořena videocoachingem a přednáškou o teorii surfování. Skupinu dělíme vždy na začátečníky a pokročilé. 

Po surfové lekci vám prkno zůstává k dispozici po celý den, abyste mohli trénovat, co jste se naučili. To bude důležité především na konci týdne, kdy pro vás pořádáme surfové závody o ceny od našich sponzorů. V roce 2020 je program nově rozšířen o surfové tréninky na suchu. Ty zahrnují kompenzační cvičení pro surfaře, dále pak cvičení pro rozvoj mobility, individuální terapii a speciální skatový tréning na pumptraku a ve skatovém bazénu. Tyto tréningy budou probíhat pod vedením profesinálního trenéra Pavla Olivy. 


ubytování

Areál se nachází hned u pláže Les Estagnots, kde se už několikrát odehrál závod světového poháru Quiksilver Pro France, a pouhé tři kilometry od srdce evropského surfování, městečka Hossegor.

Ubytujeme vás v útulných plážových bungalovech kousek od pláže. V domcích najdete dvou až tří lůžkovou ložnici s palandou a v podkroví pak pokoj s dvěma postelemi. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň a samostatná koupelna. Příplatek za samostatný pokoj je 4.000 Kč/týden.


V areálu můžete využít bazén s přilehlou chill-out zónou a venkovním barem, zdarma si zahrát tenis, basketball a ping-pong. Před chatkami máme stále nataženou slack linu. V okolí jsou skvělé podmínky pro longboarding a kolečkové brusle. Longboardy si od nás můžete zapůjčit zdarma.


doprava

Do cílové destinace vás dopravíme luxusním autobusem společnosti Lechner nebo vás naši zkušení řidiči odvezou osmimístnými mikrobusy. Do Francie vyrážíme z Prahy, a to vždy v pátek večer. Cesta přes Norimberk, Vichy a Bordeaux sice trvá přibližně 20 hodin. Samotný pobyt trvá od soboty do soboty a plánovaný návrat do Prahy je v neděli dopoledne.

Nejbližší letiště je 60 kilometrů vzdálený Biarritz. Levné letenky se často dají pořídit i na trase Praha – Bordeaux. Pro zájemce o dopravu letadlem nabízíme transfer z letiště. S výběrem letenek vám rádi poradíme, kontaktujte nás na e-mailu crew@surf-trip.cz.


cena

 • SINGLE FIN balíček 16.490 Kč
 • SINGLE FIN balíček s vlastní dopravou (tzn. s vlastní dopravou i na místě) 13.400 Kč

Sleva ze SINGLE FIN balíčku s/bez dopravy pro opakované účastníky SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007 - 2019 je 1.000 Kč/týden. Další slevy hledejte zde.  

Cena zahrnuje:

 • dopravu do Francie a zpět, výlety do okolí a přesuny na místě
 • 7 nocí ubytování v plážových bungalovech po čtyřech až pěti lidech
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid
 • zapůjčení surfu a leashe na celý týden (neopren není v ceně, poplatek za zapůjčení je 30 EUR/týden)
 • 4x surfovou lekci, asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů 
 • 5x suchý surfový tréning zaměření na mobilitu, protažení, kompenzační cvičení a individuální terapii
 • skatový tréning na pumtracku nebo skatovém bazénu pro začtečníky i pokročilé
 • videocoaching, foto, videozáběry
 • 2x BBQ nebo jiná společná večeře
 • využití tenisového kurtu, basketbalového hřiště a bazénu 
 • dárek SURFTRIP

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Jaká je realita?

 • Oceán tě učí pokoře Na první ročník Single Finu k nám také dorazila Česká Televize! Tedy moderátorka Dobrého rána Soňa, která se nám svěřila s její zkušenosti s oceánem.  .
 • Našel si tady partu, se kterou si rozumíš. Single Fin má za sebou premiéru! Jak ji hodnotí jeden z účastníků? Co se mu nejvíce líbilo a jaká byla jeho motivace přihlasit se na kemp? Vše se dozvíte v krátkém blogu. 


Zeptejte se

Na pobyt se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Pobyt není určen osobám mladším 18ti let. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny pobytu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.