SINGLE FIN

Surfový týden ve Francii je určen všem, kdo nemají s kým cestovat, surfovat a trávit volný čas, všem, kdo se chtějí seznámit s novými lidmi a vychutnat si západy slunce v partě lidí, kteří na tom jsou podobně. Letošní termín je uzavřen, další jsou v přípravě!

Video

Základní informace

cena zájezdu:ubytování od 580 Kč za noc
instruktoři:Petr Skála, Gary Zebrowski, Serge Van Soussan
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Francie
surfové vybavení:v ceně pobytu
ubytování:plážové bungalovy pro 4 - 6 lidí
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:výlety, BBQ, videocoaching, longboarding, bazénování

Dostupné termíny

individuálně

Ve Francii jsme po celé léto. V červnu a září nás najdete na plážích u městečka Seignosse, v létě pak ve vesnici Léon. Týden s názvem SINGLE FIN je určen především pro jednotlivce, kteří se chtějí seznámit s novými lidmi a najít partu pro další cestování nejen za surfem.


Single fin

Třetí zářijový týden ve francouzském Hossegoru je určen všem začátečníkům, pokročilým surfařům a cestovatelům, kteří nemají s kým trávit volné chvíle na cestách nebo u oceánu, všem, kdo se chtějí seznámit s novými lidmi a vychutnat si západy slunce v partě lidí, co jsou na tom podobně.

Po celý týden pro vás připravujeme bohatý program, od lekcí surfování až po výlety do okolních měst, párty, vaše první surfové závody a spoustu dalších aktivit. Náš fotograf a kameraman budou stále ve střehu a postarají se o zhmotnění vašich vzpomínek.

Po surfování na vás čekají společné grilovačky, videocoaching a přednášky, pravidelně jezdíme do Hossegoru na nákupy, na úžasnou zmrzlinu a oblíbené skákání z mostu do mořského kanálu. Každý týden organizujeme výlet do lázeňského města Biarritz nebo do španělského San Sebastianu. 


individuální služby

Pokud nechcete využít SINGLE FIN balíček, můžete si libovolně nakombinovat naše individuální služby. 

 • Cena* za noc v dvou až třílůžkovém pokoji s koupelnou: 580 Kč/osoba/noc 
 • Cena* za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 4 - 5 lidí: 16.000 Kč/týden 
 • Cena* za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 5 - 6 lidí: 18.000 Kč/týden
 • Doprava mikrobusem s AC: 2.800 Kč/jednosměrná cesta (Praha – Hossegor)
 • Výuka surfingu: 3.700 Kč/týden/5 lekcí včetně zapůjčení surfu na celý týden
 • Samostatná lekce surfingu: 700 - 800 Kč**/osoba/1,5 hodiny + zapůjčení surfového vybavení
 • Zapůjčení surfu: 300 Kč/den
 • Transfer z/na letiště v Biarritz: 400 Kč/jedna cesta/auto
 • Transfer z/na letiště v Bordeaux: 1.900 Kč/jedna cesta/auto
 • Zapůjčení neoprenu: 30 EUR/týden

*cena nezahrnuje lázeňský poplatek ve výši 1 €/den.  

**800 Kč/osoba při individuální lekci, 700Kč/osoba při dvou a více lidech. 


surfování

Na programu týdne je pět surfových lekcí vedených našimi zkušenými instruktory s ISA licencí, kteří vás naučí jak úplné začátky, tak také zkušenějším jezdcům pomohou s vypilováním techniky. Výuka je navíc podpořena videocoachingem a přednáškou o teorii surfování. Skupinu dělíme vždy na začátečníky a pokročilé. 

Po surfové lekci vám prkno zůstává k dispozici po celý den, abyste mohli trénovat, co jste se naučili. To bude důležité především na konci týdne, kdy pro vás pořádáme surfové závody o ceny od našich sponzorů.


ubytování

Areál se nachází hned u pláže Les Estagnots, kde se už několikrát odehrál závod světového poháru Quiksilver Pro France, a pouhé tři kilometry od srdce evropského surfování, městečka Hossegor.

Ubytujeme vás v útulných plážových bungalovech kousek od pláže. V domcích najdete dvou až tří lůžkovou ložnici s palandou a v podkroví pak pokoj s dvěma postelemi. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň a samostatná koupelna. Příplatek za samostatný pokoj je 4.000 Kč/týden.

V areálu můžete využít bazén s přilehlou chill-out zónou a venkovním barem, zdarma si zahrát tenis, basketball a ping-pong. Před chatkami máme stále nataženou slack linu. V okolí jsou skvělé podmínky pro longboarding a kolečkové brusle. Longboardy si od nás můžete zapůjčit zdarma.


doprava

Do cílové destinace vás dopravíme luxusním autobusem společnosti Lechner nebo vás naši zkušení řidiči odvezou osmimístnými mikrobusy. Do Francie vyrážíme z Prahy, a to vždy v pátek večer. Cesta přes Norimberk, Vichy a Bordeaux sice trvá přibližně 20 hodin. Samotný pobyt trvá od soboty do soboty a plánovaný návrat do Prahy je v neděli dopoledne.

Nejbližší letiště je 60 kilometrů vzdálený Biarritz. Levné letenky se často dají pořídit i na trase Praha – Bordeaux. Pro zájemce o dopravu letadlem nabízíme tranfer z letiště. S výběrem letenek vám rádi poradíme, kontaktujte nás na e-mailu crew@surf-trip.cz.


cena

 • Základní cena SINGLE FIN balíček 14.900 Kč
 • Cena pro účastníky s vlastní dopravou 12.400 Kč
 • Cena pro účastníky pobytu bez surfového programu 11.900 Kč
 • Cena pro účastníky pobytu bez surfového programu s vlastní dopravou 6.900 Kč

Sleva ze SINGLE FIN balíčku s/bez dopravy pro opakované účastníky SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007 - 2019 je 1.500 Kč/týden. Další slevy hledejte zde.  

Cena zahrnuje:

 • dopravu do Francie a zpět, výlety do okolí a přesuny na místě
 • ubytování v plážových bungalovech po čtyřech až pěti lidech
 • lázeňský poplatek a závěrečný úklid
 • zapůjčení surfu a leashe (neopren není v ceně, poplatek za zapůjčení je 30 EUR/týden)
 • 5x výuku, asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů 
 • videocoaching, foto, video z celého týdne, BBQ
 • využití tenisového kurtu, basketbalového hřiště a bazénu 
 • dárek SURFTRIP

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .Zeptejte se

Děkujeme za velký zájem o naše pobyty ve stylové a krásné Francii! Všechny pobyty v letošním roce jsou naplněné. Termíny na rok 2020 jsou v přípravě.